Boşanmak için cesaret istiyorum

Evlilik çoktan bitmiş. Boşanma davasını senin açmanı istiyortazminat ödememek için.
Bir avukatla görüş bence.
İki bebek tabi ki anneye verilir.
Sen ona versen de almaz merak etme. Hayatını yaşamak isteyen adam çocuk mu bakacak. Şimdi bile bakmıyormuş.
Boşanmalısın nafakanı da alırsın.
Balkonda telefon konuşmalarını kiminle yapıyor acaba
Ablamlar çocukların eşyasını almaya geleceğiz dedi ve eve gittiler ne var ne yok vermiş ağlıyormuş ben bişey yapmadım sürekli küsen o benle konuşmayan o ben çocuklarım olmadan yaşayamam falan ama artık bitti demiş boşanacağız demiş

Çocuklarımı bıraktım yine ruh hastası paranoyak dedi tartışmaya başladık bakamıyorsan bırak git dedi o bana ben ona saydık arayacağım kardeşimi ver çocukları dedim vermem dedi sen git dedim gitmem sen istiyorsan S***** G** (Defol) dedi bende ne halin varsa gör dedim çıktım evden ailem gitti çocuklara bakamıyorlar perişan hemen vermiş zaten
Dedim ben 1 gün dayanamaz diye.

Ablamlar çocukların eşyasını almaya geleceğiz dedi ve eve gittiler ne var ne yok vermiş ağlıyormuş ben bişey yapmadım sürekli küsen o benle konuşmayan o ben çocuklarım olmadan yaşayamam falan ama artık bitti demiş boşanacağız demiş
İki gün sonra barışmanın yollarını dener. Kendisi çok düzgün biri ya onun için hakaret, küfür ne varsa ediyor.

İki gün sonra barışmanın yollarını dener. Kendisi çok düzgün biri ya onun için hakaret, küfür ne varsa ediyor.
8 yıl boyunca çocuğu en çok isteyen eşiymiş. Yaptı çocukları, kanıtladı erkekliğini. İşi kalmadı kadınla. Acımasız oldu ama, birçok erkeğin kafası böyle çalışıyor.

Allah allah aldatilma olasiliginiz olabilir bence. Hic dikkat ettiniz mi?
Allah yardımcınız olsun.O kadar küçük çocukları neden babaya versinki mahkeme.Mutsuz bi evlilik sağlıksız bireyler yetişttirmenize neden olur.Belirli bi süre sonra çocuklar evdeki iletişim kopukluğunu anlayacaktır.

Elinizden geleni ardınıza koymayın, bütün haklarınızı almadan lütfen bırakmayın. Ağlasın inlesin siz aylardır perişansınız haberi yok. Vicdansız insan, gidemezsiniz zannediyordu, otursun şimdi boş evde

Merhaba nerden başlasam bilmiyorum ama 11 yıllık evliyim çocuğumuz olmadı tüp bebek yaptık. 2019 ağustosta ikizlerim oldu. O gün bugündür hiç eşimle birlikte olmadık. 3-4 defa gittim beni istemedi. Sen sadece çocukların annesisin dedi. Ayrı uyuyoruz ben bebeklerle yatıyorum. Ne zaman yatağıma gitmek istesem hır çıkardı. Asla gün içinde aramaz. Asla hiç bir işe elini sürmez. Yemek olsa tabağa koyup yemez. Okadar gece uykusuz kaldım bir gün bir saat bakayım demedi. İstedim de söyledim de kavga ettim de olmuyor. İki gün önce bir konu vardı sordum kolumdan tuttu bi otarafa itti bi bu taraf Çelik şurdan. Deli sen zaten kafayı yedin. İnsanlar seni normal sanıyor. Ruh hastası kendinden soğuttun beni. Bi aynaya bak sen bi sürü hakaret etti. Ben bişey bile diyemedim. Demeye çalışıyorum üstüme yürüyor. Bebekler 15 aylık ailem yanımda olur ama vermez bana çocukları ne yapacağım. Bi kere böyle tartıştık çocukları aldı beni kolumdan tuttu dışarı atıyordu temmuz ayıydı. Gitmedim gidemedim. İki bebeğim var bırakamam onları.
15 aylık çocukları nereye vermiyor pardon da! Ayrıca verin bakalım bakabilecek mi çocuklara. Şerefsiz. Korkmayın. Yasalar sizden yana. Aileniz de arkanızda. Daha ne olsun. Benim arkadaşım üniversiteyi 2. senesinde bırakıp evlendi. Geldi 33 yaşına hiç deneyimi yok okulu bitmemiş. İş bulsa çocuğa kim bakacak. Asgari ücretle hizmet iscici ancak olur. Nasıl ev tutup gecinecek diyordum. Anası da babası da yok vefat ettiler garibim kimsesiz. Kocası da çocukla tehdit etti. etti. Arkadaşım yılmadı. Al dedi bak çocuğa. Tekirdağ'dan İstanbul'a geldi. Çok iyi bir İş buldu sansina. Geliri çok iyi. Dedesinin iş yerinde kalıyordu. Ev kurdu düzenini oturttu. Şimdi alacak oğlunu. Boşanma da çekişmeli oldu. Baronun Ücretsiz avukat imkanından faydalandı. Ücretsiz diye bir faydası olmaz sandı ama o avukat çok yardımcı oldu. Sürekli arayarak tehdit eden kocaya uzaklaştırma aldırdı ilk olarak. Şimdi herşey süt liman. Tabii ki bunlar anlatmasi kolay yaşamasi zor şeyler ama size umut olsun diye paylaşmak istedim. Basarabilirsiniz inanın kendinize 🙏🏻

Komik gelenler olabilir ama sanki üstünüz de büyü var bu konuyu bır arastırın derim gerekirse yakın çevrenizden yardım isteyin lohusa döneminde musallat olmus olabilirler size yada bunşar saka gelmesin kulak arkası etmeyın tanık oldm bir sürü olay oldu

Merhaba nerden başlasam bilmiyorum ama 11 yıllık evliyim çocuğumuz olmadı tüp bebek yaptık. 2019 ağustosta ikizlerim oldu. O gün bugündür hiç eşimle birlikte olmadık. 3-4 defa gittim beni istemedi. Sen sadece çocukların annesisin dedi. Ayrı uyuyoruz ben bebeklerle yatıyorum. Ne zaman yatağıma gitmek istesem hır çıkardı. Asla gün içinde aramaz. Asla hiç bir işe elini sürmez. Yemek olsa tabağa koyup yemez. Okadar gece uykusuz kaldım bir gün bir saat bakayım demedi. İstedim de söyledim de kavga ettim de olmuyor. İki gün önce bir konu vardı sordum kolumdan tuttu bi otarafa itti bi bu taraf Çelik şurdan. Deli sen zaten kafayı yedin. İnsanlar seni normal sanıyor. Ruh hastası kendinden soğuttun beni. Bi aynaya bak sen bi sürü hakaret etti. Ben bişey bile diyemedim. Demeye çalışıyorum üstüme yürüyor. Bebekler 15 aylık ailem yanımda olur ama vermez bana çocukları ne yapacağım. Bi kere böyle tartıştık çocukları aldı beni kolumdan tuttu dışarı atıyordu temmuz ayıydı. Gitmedim gidemedim. İki bebeğim var bırakamam onları.
Bariz bitmiş evlılık .Neyi beklıosunuz.Sizi öevden kovmasınımı?Ya da gazetelere manşet olmayımı.Kanıt bul sana zulmunu ıspatla.Kamera ses kaydı ne gerekıyorsa.Sonra donuna kadar al pıslıgın yoluna gıtsın.Terbıyesız mıkrop .

X