Boşanmak için cesaret istiyorum

Bebeklerinizi mahkeme babasına vermez daha onlar küçük ve anne ilgilisine muhtaçlar böyle bir insanla ömür geçmez eğer ayrılmayı düşünüyorsanız eşiniz yokken çocukları alıp ailenize sığının kavga anında gitmeye kalkarsaniz vermeyecektir çocuklarınızı yada farklı şeyler yapabilir Allah yardımcınız olsun
Bir gün bakamazlar zaten bana bırak sen S***** G** (Defol) derse bırakıp çıkacağım . Eşşek gibi getirecek bana. Ya kimsede mama yemiyor uyumuyorlar çocuklar tek bana alıştı

Az sıkıyı görmeden yola gelmiyorlar. O kapının önünü bi görsün. Çocukları almaya kalkarsa da verin. Dönün gidin arkanızı. O an koştur koştur gelip verecek o çocukları, emin olun. Daha yarım saat bile katlanamayan adam bu yahu, bi de elinizden alacakmış çocukları ahahaha nasıl güldüm. 3 günde aklı başına gelecek öküzü, korkup pısıp yıllarca çekmeyin.
Çok haklısın sayenizde kör gözüm açıldı ne kadar saf saf bekliyorum aylardır. Artık ne yaparsa yapsın Yok benim için.

Çok haklısın sayenizde kör gözüm açıldı ne kadar saf saf bekliyorum aylardır. Artık ne yaparsa yapsın Yok benim için.
Çocuklarınız daha çok küçük, bakıcı da tutsa, alsa anasını da getirse sizden başkası bakamaz onlara merak etmeyin. Seve seve getirecek. :)) İkiz çocuk zor yav, 40 ından sonra bi tanıdık doğurdu da, 10 yaş gitti kafadan. Düşün, bu anası.

Bugün öğlen 12:00 da uyandı mustafa gitti çaydanı kaldırdı çay Yok. Kahvaltı da Yok. Ben yapmıştım zaten. Oda kendlne kahve yaptı içti 14:00 gibi gitti ne o konuştu ne ben ah bi kavga etse ne olur
İyi yapmışsın madem bı faydası yok senden de birşeyler beklemesin hiç acıma canım.Diger arkadaşların dediği gibi sessizce takipte kal bir açığını yakalarsan at kenara ilerde işine yarar.Ben illaki boşan demiyorum ama bu adam degisirmi bilemiyorumda kendin ölç tart kararını ver canim

İnan 11 yıllık evliliğimizde tabi kavga tartışma oldu ama yatak sorunu küs olmadığımız zaman olmadı. Beraber işe gittik geldik. Evlilik öncesi 5 yıl konuştuk annesi istemedi beni o herkese rest çekti evlendik. Herşeyimizi kendimiz aldık düğünü biz yaptık. Kredi ile ev aldık 8 yıl beraber sıkıntı ile borç ödedik. Tabi tatile de gittik yemeğe de gezmeye de. Ben dershaneye gittim o her akşam beni almaya geldi. Tartışsak bile bana asla hakaret etmez itip kakmazdı en fazla söylenir kapıyı kapatır gider bi kaç gün sonra çiçek alır barışırdık. Yine ev işi yapmaz ama çalıştığımızı için de bazen dılarda yer içerdik bende hafta da bir temizlik yapardım dert olmazdı.
Bence 11 yıl rahat ve sorunsuz bir evlilikten sonra; üçüz doğum akabinde bir bebeğin kaybı, koşturmalı telaşlı gürültülü patırtılı bir hayat eşinize zor gelmiş. Eski düzenin yerle bir olması sizin artık anne olup eş olarak zaman bulamamanız vs...
Bende ikiz annesiyim 15 yıl sonra evlat sahibi olduk bizde. Çocuklar bizi öyle zorladı öyle yoruyor ki ne birbirimize zaman ayırabiliyorız ne özel hayatımız kaldı. Devamlı didişiyoruz mesela bizde ama biliyoruz ikimizde sebebini. Çok çok rahat bir hayatımız vardı. Senede 3-4 tatil yapar gezer tozardık. Evli değil sevgili gibiydik mesela ama şimdi konuşmaya zamanımız yok. Çocuklar Büyüdükçe biraz düzelir diye unuyoruz sadece.
Sizin eşinizde 11 yıldır iyiyken böyle olması dediğim sebeplerden olabilir. Keza sizde öyle yorgun bunalmış durumdasınızdır. İmkanınız varsa en azından temizliğe birini alın. Niye kendinizi herseye yetişmek için heba ediyorsunuz ki? Eşiniz kabul ederse çift terapisi alabilirsiniz.
Hiçbiri çözüm olmazsa da maddiyatınız işiniz varsa boşanırsınız bu dünyanın sonu değil. Ama intihar falan demeniz siz çok bunalmışsınız sizi çok iyi anlıyorum 3 yıldır daha eşimle 1 saat başbaşa kalmadık mesela bizde. Bunlar evlilği yıpratıyor. Sizinkiler henüz cok küçük büyüdükçe biraz daha yoluna girer hayatınız. Lütfen kendinize güvenin en önce sizin başaramayacağınız şey yok.

Ya en çok zoruma giden bana diyor ki sen hiç aynaya baktın mı? Sen hiç bu gece uyudun mu? Sen bugün yemek yedin mi? Hiç dışarı çıkmak istermisin? Deme. Evimiz mahalle arasında asansörsüz 3. Kat öyle oluyor ki 15 gün hiç dışarı çıkmıyorum çünkü kimse Yok oda kendi aleminde. Bi kere markete gideyim hem hava alırım dedim çocukların birini al ikisine bakamam dedi bende aldım mal gibi
Sen çocuklarını alır diyorsun adam bakma çocuklarını onlar sana muhtaç babaanne desen oda hiç bakmaz o çocuklar anne anne ağlar bak gör alamaz sen korkuyorsun gibi geldı

Çok zor durumdayım İnan diyorum intihar etsem kurtulsam. Hbilmem ölür giderim ama çoçuklarım ortada kalır. Küsüyorum mesela bir ay asla gelmez konuşmaz.
Yuksek ihtimal aldatiliuor olabilirsiniz bence bunca akşam sonra tabiki birşeyler yaşanmıştır ama bu kadar soğuk davranması normal değil ancak başkası varsa bukadar kör olabilir bence .ayrilamiyorda öyle sizin çekip gitmenizi bekliyordur

Çok korkuyordunuz çocukları alır diye. Nasıl oldu çikabildiniz o evden ?
Allah aşkına canım, ikiz çocuk. Yarım saat takat getiremeyen adam bu. Nasıl bakacak? İkiz çocukları bilirim, sıkıntılı olur. Baktıracak birini de çok zor bulur. Blöfü elinde patlamıştır kadın kafaya koyunca. :)))

Çok zor durumdayım İnan diyorum intihar etsem kurtulsam. Hbilmem ölür giderim ama çoçuklarım ortada kalır. Küsüyorum mesela bir ay asla gelmez konuşmaz.
İntihar olur mu yapmayın Allah aşkına 2 tane masum yavrunuz var en çok size ihtiyaçları var size birşey olsa en çok olan bebeklerinize olur alın karşınıza sakince kkonuşun baktınız değişmiyor işte ozaman cesaret lazım (ki o cesaretten banada lazım) bu tarz huzursuzluktan en çok çoçuklar etkileniyor önce siz iyi olun ki çoçuklarınızda iyi olsun

Merhaba nerden başlasam bilmiyorum ama 11 yıllık evliyim çocuğumuz olmadı tüp bebek yaptık. 2019 ağustosta ikizlerim oldu. O gün bugündür hiç eşimle birlikte olmadık. 3-4 defa gittim beni istemedi. Sen sadece çocukların annesisin dedi. Ayrı uyuyoruz ben bebeklerle yatıyorum. Ne zaman yatağıma gitmek istesem hır çıkardı. Asla gün içinde aramaz. Asla hiç bir işe elini sürmez. Yemek olsa tabağa koyup yemez. Okadar gece uykusuz kaldım bir gün bir saat bakayım demedi. İstedim de söyledim de kavga ettim de olmuyor. İki gün önce bir konu vardı sordum kolumdan tuttu bi otarafa itti bi bu taraf Çelik şurdan. Deli sen zaten kafayı yedin. İnsanlar seni normal sanıyor. Ruh hastası kendinden soğuttun beni. Bi aynaya bak sen bi sürü hakaret etti. Ben bişey bile diyemedim. Demeye çalışıyorum üstüme yürüyor. Bebekler 15 aylık ailem yanımda olur ama vermez bana çocukları ne yapacağım. Bi kere böyle tartıştık çocukları aldı beni kolumdan tuttu dışarı atıyordu temmuz ayıydı. Gitmedim gidemedim. İki bebeğim var bırakamam onları.
Neden cesaret istiyorsun arkadaşım?
Boşa gitsin
Sana yazık değil mi?
Çocuklar çok küçük anne bakımına muhtaç mahkeme onları anneden alıp babaya vermez.
İnan bana böyle bir yuvanın içinde büyüyen çocuklara daha çok yazık oluyor.
Üstelik boşanmak seni kötü bir anne yapmaz
Anneliğini sakın sorgulama.
At şu herifi başından
Sen değerlisin
Kendi kıymetini kendin bil❤️

Evlilik çoktan bitmiş. Boşanma davasını senin açmanı istiyortazminat ödememek için.
Bir avukatla görüş bence.
İki bebek tabi ki anneye verilir.
Sen ona versen de almaz merak etme. Hayatını yaşamak isteyen adam çocuk mu bakacak. Şimdi bile bakmıyormuş.
Boşanmalısın nafakanı da alırsın.
Balkonda telefon konuşmalarını kiminle yapıyor acaba

Çok korkuyordunuz çocukları alır diye. Nasıl oldu çikabildiniz o evden ?
Çocuklarımı bıraktım yine ruh hastası paranoyak dedi tartışmaya başladık bakamıyorsan bırak git dedi o bana ben ona saydık arayacağım kardeşimi ver çocukları dedim vermem dedi sen git dedim gitmem sen istiyorsan S***** G** (Defol) dedi bende ne halin varsa gör dedim çıktım evden ailem gitti çocuklara bakamıyorlar perişan hemen vermiş zaten

X