Bosanmam icin bana güç verir misiniz

Annem hayatta iki gün öncesinde onu aradım bana hak verdi önce eve gel bosanirsin avukat tutup nafakada alırız dedi ama telefonu kapattıktan sonra babam denecek adama soylemis o da olmaz öyle şey beni elaleme rezilmi edeceksiniz otursun evinde iki çocuğuna baksın diyor ya dedim anne adam istemiyor beni cocuklarinida al git diyor babam demiş kulak asmasin istediği kadar soylesin bosversin demiş annemde çaresiz o köyde olduğu için elinden biseyde gelmiyor
Bakın babanız haklı. Ama elalem e rezil olmak için degıl
Oturun cocuklarınıza bakın mesele adamın size gülücük saçması degıl ki cocuklarınız için direnin. Siz duygusal yaklaşıyorsunuz ama çok buyuk rezıllık cekersın ablacım 3 aylık bebeyle napmayı planlıyorsunuz bence sakın bosanma adamla yatagı ayır madem seni istemiyor. Bosanmak istiyorsa da gitsin davayı kendisi acsın. Sizde evi istiyorum evı alamazsam boşamam dıyın. Zaten boşansan rezil olcaksn sevgilisi olan adamdan Bosanmak ödül bosanma sürünsün. 20 binim var diyorsun kac gun gecınırsın 20 binle hıc mı hayatda kotu hale dusen insanları gormedın sakın boşanma sürünsün. Seni doverse bile darp raporu alırsın. Daha kolay olur nafakan.
Sen yanlıs yaparsın bosanırsan kafayı yer intihar bıle edersin sende o potansiyeli gordum

Merhaba arkadaşlar boşanmak istiyorum eşim denecek adama tahamulum kalmadı o da boşanmak istiyor ama iki çocuğum var biri 3 yaşında diğeriyse henüz 3 aylık ailem yardımcı olsaydı bu kadar sorun olmazdı ama babam denecek adam otur oturdugun yerde çocuklarına bak diyor bu sözlerinden sonra sildim onu nefret ediyorum ondan bu yaşıma kadar bir kere bile arkamda durmadı ben çocuklarımı hep kendimden daha çok dusunurum bzn diyorum ben anneysem benim ailem ne peki beni zere kadar dusunmuyorlar. Konuma doneyim mor çatıya email attım yardımcı olacaklarını söylediler bugün arayacaklarmis detaylı konuşmak için benim eğitim durumum ilköğretim ve bir işe girsem asgari ücret alacam biraz birikmisim var biraz para birazda altın toplam 20bin eder oğlum 3yasinda krese verebilirim ama kızım çok küçük nasıl yapacam araştırdım evde urun paketleme isi varmış aylık 2binliraya kadar geliri varmış doğru mu acaba böyle çalışan varmı veya başka evde iş imkanları varmı varsa soylermisiniz mahkemede nafakada talep edecem eşim aylık 6 bin TL kazanıyor her iki çocuğum işin 1000 tl nafaka istesem verirler mi tek korkum cocuklarima bakamamak ama evliliğim yuruyecek gibi değil eşim bakamiyacaksan çocukları bana bırak git diyor ama asla yapamam cocuklarimdan bi gün bile ayrı kalamam bana sozlerinzle güç verir misiniz çok ihtiyacım var.
Tüm sayfaları okumadım. 500 kendiniz, 750şer çocuklarınız için isteyebilirsiniz genelde bu maaşta hükmolunan budur eğer kredi vs yoksa ve maaşının tamamını bankadan alıyorsa

X