Boşlukta olduğu için mi benimle vakit geçirmek istiyor?

18 yaşında birinin, 25 yaşında işi gücü olan biriyle flörtü normal gelmiyor bana.
Tabi ki başka şeyler bekliyor seni
Al sana alternatif senaryo;
Sırasıyla olacaklar;
Buluşulur
Sen pek hoşlanmazsin ama o seni ilgiye boğar
İlgi manyağı olursun
Baglanirsin
O ilgilenmemeye başlar
O ilgiyi geri getirebilmek için cazibeni satarsın adama
Adam yok olur
Köylü ya da muhafazakar bir ailen de varsa burada kizlar kızlık zarını nerede diktirebilirim başlığı açarsın.

Sonuç; otur dersine çalış.
İleri görüşlülük diye buna derim 🤣🤣🤣

18-25 yaş iliskisi bana çok sağlıklı gelmiyor. Biri muhtemelen liseli ya da liseden yeni mezun, diğeri belki universiteyi bitirmiş ve iş hayatina coktan atılmış bir yaş. Yaş farkı hayatların donemine göre sağlıklı ya da sağlıksız olarak ayrılıyor bence. 32-39 yaşlarında iki insanin ilişkisi gayet sağlıklı. Çünkü ikisi de artık ne istediğini bilen, hayatını yoluna koymuş, yetiskin iki insan. Ama 18 yaş devlet nezdinde reşit de olsa kafa olarak hala çocuksu. Ama 25 artık hayattan farklı şeyler bekliyor.

18 yaşında birinin, 25 yaşında işi gücü olan biriyle flörtü normal gelmiyor bana.
Tabi ki başka şeyler bekliyor seni
Al sana alternatif senaryo;
Sırasıyla olacaklar;
Buluşulur
Sen pek hoşlanmazsin ama o seni ilgiye boğar
İlgi manyağı olursun
Baglanirsin
O ilgilenmemeye başlar
O ilgiyi geri getirebilmek için cazibeni satarsın adama
Adam yok olur
Köylü ya da muhafazakar bir ailen de varsa burada kizlar kızlık zarını nerede diktirebilirim başlığı açarsın.

Sonuç; otur dersine çalış.
Ne kadar güzel özetlemişsin durumu. Olası senaryo. 25 yaşındaki bi erkeğin 18 yaşındaki bi kızla ilgilenmesi değişik geliyor.

18 yaşındasınız geçen yıl samimi olmuşsunuz yani reşit bile değilmişsiniz. Ben bu durumu hiç doğru bulmadım sonunda üzüleceğiniz bir hikaye.
Yaş farklarını çok umursamam ama yaş küçük olduğu zaman fark da önemli oluyor.

X