Boy Farkı

Ben de açık söykeyecegim; nedense uzun boylu erkekler çoğunlukla kısa ,minyon,çıtır denilen kızlardan hoşlanıyor. Benim sülalemde ,çevremde çok var bu örneklerden.Neden olduğunu bilemiyorum ama konu sahibi bunu dert etmesin diye yazdım.Hatta ablam; dalyan gibi çocuklarımızın yanında bi karış kızlar dolasiyo diye söylenir durur🤣🤣
İnsan kendinde olmayanı çekici buluyor demek ki.

boy konusunu geç o önemli bişi değil
sevdikten sonra bunu takacak halin yok
ben de diğer üyeler gibi 3 aydır hala buluşmamış olmanıza takıldım
asıl ciddi konu bu çünkü
erkeklerin yazışmanın 2. veya 3. gününde hemen buluşma teklif ettiği gerçeğini düşündüğümde
(kendi deneyimlerime dayanarak söylüyorum bana böyle oluyor)
3 ayda sadece sanaldan konuşmak çok garip geldi
sen şimdi duygusal bağ kurmaktan falan bahsediyorsun kendini buna ikna etmişsinde
duygusal bağ öyle sanaldan kurulmuyor
eğer adam buluşmak istedi ama sen ertelediysen ve kendine bu önce bi duygusal bağ kurayım
ilgisine milgisine bakayım ölçüp tartayım biçiminde bahaneler buluyorsan
belki de korkuların vardır hiç düşündün mü ? acaba yakınlaşmaktan mı korkuyorsun ?
biriyle gerçek ve daha yakın bağ kurmaya karşı duvarların mı var ?
şöyle düşün, ocağa kadar 2 ay daha var. buluştuğunuzda 5 aydır sanaldan konuşuyor olacaksınız
buluştuğunuzda adam seni beğenmezse veya sen onu beğenmezsen yada uyumsuzluk çıkarsa
enerjiniz tutmazsa yaşayacağın hayal kırıklığını hesaba kattın mı ?
5 aydır zamanımı verdim, bu muydu yani deme ihtimalinde var
eğer o senden yana olumsuz olursa bu sefer de üzülme ihtimalin hatta kötü etkilenme ihtimalinde var
çünkü erkekler sahiden beğenmedikleri zaman çok acımasız davranıyorlar
sebepsiz iletişim kesmeler, ghostlamalar falan gırla oluyor öyle durumlarda
normalde bi tanışırsın sanaldan, en geç 1 ay içinde buluşursun, buluştuktan sonra bakarsın
sana olan ilgisine, haline tavrına
sen tamamen ters yoldan gitmişsin bana kalırsa
ben sanaldan gösterilen ilgiyi samimi bulmayan bi kadınım mesela
yüz yüze görmediği bi kadına neden bu kadar ilgi gösteriyor diye düşünüp garipsiyorum
buluşma süresi uzadıkça kafada imajlar yaratıyor insan ve karşıdaki o imajlara uymayınca sorun çıkıyor
yorumlarını beğendiğim bi üye olduğun için bu kadar uzun uzun yazıyorum yanlış anlama
yerinde olsam o korku kısmını bi düşünürdüm kendimle alakalı
acaba yakınlaşmaktan, aşık olmaktan, üzülmekten, gerçek bişiler yaşamaktan mı korkuyorsunda
buluşmaları erteliyorsun ? bunu bi düşünmelisin bence
Evet çok güzel yazmışsınız bir korku var gibi geldi bana da. İnsan hemen buluşmak elektrik var mı bakmak ister sanal sanalda kalıyor. Yemek yenecek belki adam ağzını şapırtadıyor tiksinecek tabi bu en basiti bir de aradaki enerji ondan çok önemli. Konu bana çok ilginç geldi o sebeple🙄

Evet çok güzel yazmışsınız bir korku var gibi geldi bana da. İnsan hemen buluşmak elektrik var mı bakmak ister sanal sanalda kalıyor. Yemek yenecek belki adam ağzını şapırtadıyor tiksinecek tabi bu en basiti bir de aradaki enerji ondan çok önemli. Konu bana çok ilginç geldi o sebeple🙄
Kasımda buluşmaya karar verdik,umarım sanaldakinden çok daha güzel bir enerji yakalayacağımızı düşünüyorum.💃💃

Çok yakın bir arkadaşım sizin boylarınızda, yine yakın bir arkadaşımla tanıştırmıştım o da 1,90 civarı. 18 senelik evliler ve çok iyi bir çift olduklarını düşünüyorum.Dert etmeyin böyle şeyleri, aranızdaki uyuma ve çekime bakar her şey.
Allah'ım güzel,mutlu bir birliktelik nasip etsin inşallah.🤲🤲

Ohoooo, perdeler, camlar, üst raflar… her şey kocamda 😂 asla uzanmam çünkü neden uzanayım? 😂

mesela kotona gittim, üst askıda bi kazak var ama bedeninii göremedim (Yan etiketi es geçiyorum 😅 ) hooopp kocam devreye girer. Hiç öyle personel aramam bunun bedeni var mı diye. 😅
Ne güzel ya,inşallah sizin gibi tatlı bir çift oluruz.

1.52 ye 1.82 ile yolumuza devam ediyoruz. Bir evladımız var ellerinizden öper, dünya tatlısı ve minyon anasına çekmiş elleri ayakları yaşına göre ufak 😬
Yani iyi anlaşıyoruz pek bir problemimiz yok klasik karı koca didişmeleri dışında. ayrıca topuklu falan da giymiyorum ne münasebet?! Neymiş elalem yakıştırır mıymış falan ahaha daha neler 🤣 10 yıllık kocam enine boyuna kapı gibi adam canıma değsin aferin bana kaptım dağ gibi adamı 🤣 siz bi yüzyüze geliiin, işler ilerlesin falan da, konu boy farkına gelsin bi… kafaya takacağınız daha önemli konular mutlaka çıkacaktır.
Çok heyecanlıyım,Kasımdaki ara tatilde buluşmaya karar verdik.🥳🥳🥳Umarım çok güzel geçer

Merhaba, umarım iyisinizdir.Ben doğuda görev yapan bir öğretmenim.İnternet üzerinden biri ile tanıştım,güvendim.3 aydır konuşuyoruz.Ocakta buluşacağız ancak aramızdaki boy farkı fazla.Ben 1.55 boyundayım,o 1.84 boyunda.Yan yana gelince yanında çok minicik kalırım diye üzülüyorum.İlgili,efendi biri.Güzel de anlaşıyoruz.Yüz yüze tanışmayı istediğim biri.Eşiyle,sevgilisiyle böyle bir boy farkı olanlar var mı,kendilerini yan yanayken nasıl hissediyorlar?
Kısa hissediyorum acikcasi

X