Boy Farkı

Ben 168 eşim 178 ideal boylardayız. Uzun olsa problem değilde aynı boyda olalım istemezdim şahsen. Ya da topuklu giyince ondan uzun olmayı da. Bu ihtimale göre çok uzun olması daha iyi :)

Evet çok güzel yazmışsınız bir korku var gibi geldi bana da. İnsan hemen buluşmak elektrik var mı bakmak ister sanal sanalda kalıyor. Yemek yenecek belki adam ağzını şapırtadıyor tiksinecek tabi bu en basiti bir de aradaki enerji ondan çok önemli. Konu bana çok ilginç geldi o sebeple🙄
konu sahibi adamın ocaktaki doğum gününü falan düşünüyor
belli ki ince düşünceli naif bir kadın kendisi
adama hediye bile düşünmediyse benimde adım sino değil :KK70:
ama bi görüşsünler ondan sonra düşünür doğum gününü

Evet,hediyesini düşündüm.Küçük bir de yeğeni var,ona da güzel bir elbise baktım.🥰🥰

Evet konu sahibi naif, ince düşünceli birisi. O sebeple gözü açılsın diye yorumlar yapıyorum insan her zaman mantıklı davranmıyor dışardan bir göz daha iyi olabiliyor bazen. Konu sahibi bu arada ilk görüşmede sakın hediye falan veriyim deme lütfen sakın.

Arkadaşım benimle eşim arasında da 24 cm var. 1.63- 1.87 Hiç öyle kısa boy güzellemesi yapamayacağım. Evet uzaktan komik duruyor. Dışarda el ele yürünmüyor zor oluyor. Kolunu omzuma atsa bir süre sonra omzum ağrıyor. Boyu kafana takma bir görüşün her konuda anlaşın da boy kalsın. İyi şanslar

Daha buluşmamışsınız ömrünüzde görmediğiniz bir insan için boylarımız uyumlu mu diye konu açıyorsunuz. Şimdiye 40 kere buluşmanız lazımdı. Aylardır mesajlaşıyorsunuz siz ocak buluşmak için çok geç, mesajlaşırken ne kadar samimi olabilirsiniz zaten konu çok garip yani.
benim de ilk aklıma o geliyor valla.beni kısa bulup beğenmezse diye düşünmüş büyük ihtimal.ilginç değil yani.

Bence hep havaya bakmak zorunda olmak sinir bozucu olabilir. Ben sanırım kompleksliyim biraz, benden çok uzun erkekle çıkmak istemezdim ama çok iyi anlaşıyorsan görmezden gelinebilir bir şey, sadece özellikle tercihim olmazdı büyük boy farkı.
Ben de valla.o beni kabul etse ben onu kabul etmem valla sana uygun değilim diye 😂😂 bir de neden her allahın günü kendimi kısacık hissettiren biriyle birlikte olayım ki.istediğim kadar seveyim anlaşayım kendimi kısa boylu hissedip modum düşeceğine vazgeçerdim ben.ki öyle de yaptım zaten.nitelim hem boyumuzun hem kişiliğimizin uygun olduğu kişiler de bulunuyor.

Komik durmak hoşuma gider,daha sempatik bir çift oluruz.🥳🥳🥳
Düğünlerde nasıl dans etmeyi düşünüyorsunuz 😂😂 bizim bir akraba kadın, yeğeniyle dans edecekti mezuniyetinde hatıra olsun diye, edemediler.kadında da 20 cm topuklu olmasına rağmen.geldi bizim yanımıza, eee ne oldu dedik, utançtan yerin dibine geçmiş boy farkından yapamıyoruz diye.kısaca ne gerek var böyle saçmalıklara? Gereksiz olaylara.dünyada tek sevip, anlaşabileceğinız adamlar bunlar mı yani? Herkes herşeyin kendine uygun olanını edinsin.insan bir bütün hem fiziksel hem zihinsel.neden zihinsel uyum fiziksele üstün gelmeli ki.ikisi de önemli.

Ben de valla.o beni kabul etse ben onu kabul etmem valla sana uygun değilim diye 😂😂 bir de neden her allahın günü kendimi kısacık hissettiren biriyle birlikte olayım ki.istediğim kadar seveyim anlaşayım kendimi kısa boylu hissedip modum düşeceğine vazgeçerdim ben.ki öyle de yaptım zaten.nitelim hem boyumuzun hem kişiliğimizin uygun olduğu kişiler de bulunuyor.
Siz öyle yapmaya devam edin öyleyse,sizin hayatınız sizin kararınız.Başkalarının kararlarına saygı duyabilecek olgunluga gelirsiniz umarım.

Düğünlerde nasıl dans etmeyi düşünüyorsunuz 😂😂 bizim bir akraba kadın, yeğeniyle dans edecekti mezuniyetinde hatıra olsun diye, edemediler.kadında da 20 cm topuklu olmasına rağmen.geldi bizim yanımıza, eee ne oldu dedik, utançtan yerin dibine geçmiş boy farkından yapamıyoruz diye.kısaca ne gerek var böyle saçmalıklara? Gereksiz olaylara.dünyada tek sevip, anlaşabileceğinız adamlar bunlar mı yani? Herkes herşeyin kendine uygun olanını edinsin.insan bir bütün hem fiziksel hem zihinsel.neden zihinsel uyum fiziksele üstün gelmeli ki.ikisi de önemli.
Diğer çiftler nasıl dans ediyorsa bizde öyle ederiz,bunda utanılacak bir şey görmüyorum.Asıl utanılacak şey insanların fiziksel özelliklerine bakıp bunu kusur olarak görenlerdir.Sığ beyinleri olanlar insanları bunlara göre yargılar.%100 uyum diye bir şey yoktur,önemli olan birbirini tamamlayıp bir bütün olabilmek.Sığ zihniyetinizi değiştirmeniz dileğiyle.

Neden eyvah dediniz ?
Çok cimri ve sürekli para konuşurlar. Ayrıca bir insanı tamamen elde ettikten sonra cepte görürler. Ama zor insanın peşinde sonuna kadar koşarlar ve takıntı yaparlar. Zor olmanız lazım. Kendimden biliyorum cimri değilim ama diğer özellikleri ben de var. Siz bir ona aşık olsanız size çok umursamaz davranır izleyin ve görün

Çok cimri ve sürekli para konuşurlar. Ayrıca bir insanı tamamen elde ettikten sonra cepte görürler. Ama zor insanın peşinde sonuna kadar koşarlar ve takıntı yaparlar. Zor olmanız lazım. Kendimden biliyorum cimri değilim ama diğer özellikleri ben de var. Siz bir ona aşık olsanız size çok umursamaz davranır izleyin ve görün
Bu özelliklerin olup olmadığını zamanla gözlemleyeceğim artık.

X