Saç Rengi ve Saç Boyama Boya derdi

Sadece ensenin boyatildiği modele ne deniyor benimde o hosuma gidiyor ama adini bilmiyorum
Pembis mavis yesil mor sari yapilir gayette guzel duruyor toplaninca ayri bi hava salsan ayri bir hava

Zaten sacinizda boya varmis,aynen boyamaya devam edebilirsiniz. İlk defa yaptiracak olsaniz yapmayin derdim. Benim yasim 37,sacimdaki beyazlara ragmen boyamiyorum,sevmedigim icin. Boyamayi da dusunmem.

Karar verebildiniz mi? :)
Maalesef bakamadık.
Eşim Ramazan'ın sonunda izin alacaktı o ara bakıp boya da yapmayı düşünüyorduk ancak bu kapanma işi olunca kaldı.
Eşimin evden çalışma gibi durumu yok mecbur çalışacak.
Öyle olunca iznin bir anlami kalmadı çünkü izinde bahçeye ekim de yapacaktık.
Yine belki internetten alıp bayramda yaparız nasılsa biryere gidemiyoruz ailelerimiz şehir dışında.
Siz karar verdiniz mi?

Maalesef bakamadık.
Eşim Ramazan'ın sonunda izin alacaktı o ara bakıp boya da yapmayı düşünüyorduk ancak bu kapanma işi olunca kaldı.
Eşimin evden çalışma gibi durumu yok mecbur çalışacak.
Öyle olunca iznin bir anlami kalmadı çünkü izinde bahçeye ekim de yapacaktık.
Yine belki internetten alıp bayramda yaparız nasılsa biryere gidemiyoruz ailelerimiz şehir dışında.
Siz karar verdiniz mi?
Anladım, biz de kendimiz boyayacağız kapanmada. Cİ-6202 Sabah Sisi koridor ve odalar için seçtik. Salon içinde Cİ-7621 Masum Gri rengine karar verdik.

Arkadaşlar hortlatıyorum kusura bakmayın.
Bugün dip boyaya gittim. Akşam aradım anneme gösterdim. Annemle atıştık bayağı. Doğal rengime çok yakınmış, boyatmaya gerek yokmuş, niye bu işe girmişim, çok pişman olacakmışım vesaire. Ya neden böyle oldu :KK43:

X