böyle son mu olur?

Sizin yerinizde olsam hiç keyfimi bozmam. Ne engellerim ne silerim hiç dokunmam bile. Ama bir takım değisiklikler yapardım. Flörtleşmek sevgili yapmak gibi.

Veya en yakın erkek arkadaslarla fotoğraf cekip bol bol paylaşmak. Yanyana geldiğinizde elinizden telefonu düsürmeyin flörtlesin baskalarıyla. Hayatınızda biri varmıs gibi imaj verin.

Hani bir nevi g*t etme şeysi olur bu yaptıklarınız.
Sizin bu durumunuzu yaşamadım ama bi erkek arkadasım vardı sanki ondan hoslanıyomusum gibi davranmıştı bana. Bende amcamla elele tutuşup fotoğraf cekmistim sadece eli. Sonra koymuştum 😂

merhabalar hanımlar,
buraya her yazdığımda çok güzel fikirler aldığım için bu konuyu açma gereği hissettim.
bundan 4 ay önce buraya bir konu açmış (kankadan sevgili olur mu..) , yakın arkadaşımın sevgili olma isteğinden bahsetmiştim. bana birkaç ay boyunca flörtöz davrandığından ardından bir gece kendisi aynen şöyle konuşmuştu "benim için çok değerlisin, eğer bir şeyler olacaksa arkadaşlığımıza zarar gelsin istemiyorum, yavaş yavaş olsun güzel olsun". o zamandan bu zamana devamlı iletişim halindeydik. okullar açıldı ve biz yüz yüze gelme imkanı bulduk. birkaç gün önce telefonunda eski sevgilisi ile konuştuğunu gördüm. ses etmedim. demek ki fikirleri değişti, arkadaşlığımız bozulmasın istedim. dün beni yemeğe davet etti, birlikte yemek yemeye gittik orada da kızdan mesaj geliyordu. konuyu açtı, arkadaşlığımızın bozulmamasını, bu konunun kapanmasını istediğini söyledi. tepki vermedim, ben de böyle düşünüyorum dedim. soğuk yapmadım. sadece beni eve bırakırken biraz sessiz kaldım, konuşmak gelmedi içimden bilmiyorum. sonrasında bir mesajlaşmamız oldu orada bu konuyu diğer arkadaşlarımıza da açtığını söyledi. film burada koptu aslında.
diğer arkadaş dediği en yakın kız arkadaşım. ona "benim öyle bir niyetim yoktu, kendisine şaka yapıyordum, ciddiye aldı, bende acaba olur mu diye düşündüm, ama birbirimizin her şeyini biliyoruz bu ileride sorun olur" demiş. sanki en başında ben niyetliymişim ya da ben tek taraflı seviyormuşum gibi. bi keyfim kaçtı, kötü hissettim. böyle durumlardan hiç haz etmem sanki aciz gibi, sevilmeye muhtaç gibi. kendisine hiçbir şey söylemedim ama sabahtan beri içim içimi yiyor. suç bende mi? bundan sonra nasıl davranmalıyım?
Böyle insanın size katacağı bir şey yok hayatınızdan insan silmeyi öğrenin rahatlarsınız direkt msj atın diyin ki benimle sevgili olmak istedin hiç benim aklımda yokken ve ben seni arkadaş görürken daha sonra eski sevgilinle konuşmaya başlayınca yine cepte durmam için bu saçma sapan hareketleri yapabileceğin biri değilim ben seninle görüşmek istemiyorum ayrıca çocuk değiliz arkadaşıma önce niyetini söyleyip sonra benim öyle bir niyetim yoktu, kendisine şaka yapıyordum, ciddiye aldı, bende acaba olur mu diye düşündüm, ama birbirimizin her şeyini biliyoruz bu ileride sorun olur" dediğin zaman amacının ne olduğunu anlayacak yaştayız dün doğmadık kendini akıllı sanma değilsin çünkü de engelle geç

Aa ustumuze iyilik saglik
Diger konuyu da baktim da bastan beri sanirim hep bunu dusunmus
Sen bir adim geride dur da demis ya o kendini iliski durumuna gore ayarlayip oyle hamleler yapacakti demek ki

Konuya genel olarak sinirlendim ama bunca yillik arkadasinizin soyle bir tip cikmasina da ayrica uzuldum yani sizin adiniza

Sen ben misin?
Aynı şerefsiz kankadan bir tane de bende vardı üniversite de.
Aynısını yaşadım birebir
Tek fark o önce bana ısrar edip sonra gidip en yakın arkadaşımla sevgili oldu.
Sonra da Muhtelif istiyordu zaten diye tüm bölüme yaydı.
Ben naptım? Asla susmadım. Yaptığı şerefsizliği değil bölüme tüm üniversite de herkese anlattım.
Herkese rezil ettim. Cidden rezil oldular.
Susmayın siz de. Anlatın gerçeği herkes bilsin

Tabi eski sevgiliyle barışınca işler değişti anında geri vitese takıldı… Ben olsam böyle birine selam bile vermezdim. Yaptığı şeylerin söylediği lafların arkasında durabilecek kadar bile olgunlaşamamış.

Kişiliksizliğini sergilemiş aleni bir şekilde. Böyle bir kişiden sevgili olmayacağı gibi kanka da olmamalı.

Bu tarz kişilerle direkt tüm iletişimimi kesiyorum ben. Öyle arkamdan "bana aşıktı, benden etkileniyordu" gibi laflar edecek olma ihtimali ile de zerre ilgilenmiyorum. Yok sayıyorum hayatımda bu tipleri. Size de tavsiye ederim

merhabalar hanımlar,
buraya her yazdığımda çok güzel fikirler aldığım için bu konuyu açma gereği hissettim.
bundan 4 ay önce buraya bir konu açmış (kankadan sevgili olur mu..) , yakın arkadaşımın sevgili olma isteğinden bahsetmiştim. bana birkaç ay boyunca flörtöz davrandığından ardından bir gece kendisi aynen şöyle konuşmuştu "benim için çok değerlisin, eğer bir şeyler olacaksa arkadaşlığımıza zarar gelsin istemiyorum, yavaş yavaş olsun güzel olsun". o zamandan bu zamana devamlı iletişim halindeydik. okullar açıldı ve biz yüz yüze gelme imkanı bulduk. birkaç gün önce telefonunda eski sevgilisi ile konuştuğunu gördüm. ses etmedim. demek ki fikirleri değişti, arkadaşlığımız bozulmasın istedim. dün beni yemeğe davet etti, birlikte yemek yemeye gittik orada da kızdan mesaj geliyordu. konuyu açtı, arkadaşlığımızın bozulmamasını, bu konunun kapanmasını istediğini söyledi. tepki vermedim, ben de böyle düşünüyorum dedim. soğuk yapmadım. sadece beni eve bırakırken biraz sessiz kaldım, konuşmak gelmedi içimden bilmiyorum. sonrasında bir mesajlaşmamız oldu orada bu konuyu diğer arkadaşlarımıza da açtığını söyledi. film burada koptu aslında.
diğer arkadaş dediği en yakın kız arkadaşım. ona "benim öyle bir niyetim yoktu, kendisine şaka yapıyordum, ciddiye aldı, bende acaba olur mu diye düşündüm, ama birbirimizin her şeyini biliyoruz bu ileride sorun olur" demiş. sanki en başında ben niyetliymişim ya da ben tek taraflı seviyormuşum gibi. bi keyfim kaçtı, kötü hissettim. böyle durumlardan hiç haz etmem sanki aciz gibi, sevilmeye muhtaç gibi. kendisine hiçbir şey söylemedim ama sabahtan beri içim içimi yiyor. suç bende mi? bundan sonra nasıl davranmalıyım?
terbiyesiz, ego tatmini yapan hadsiz.

sakin tavir yapmayın, sadece gormemezlikten gelin, daha çok bozulur

X