Boyu ve kiloyu destekleyen onerileri olan var mi

mihrimah56

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2015
44
15
32
Kizim 5 yaşına girecek gelecek ay boyu 100 cm kilosu 14 kilo her iki de geri %3 presentilde gitmedik doktor.kalmadi endokrin ama hep klasik ilaçlar veriyor ve etki etmiyor kızıma zinco palovit ferrum gibi kızımın sacida uzamıyor ve gun geçtikçe saçı icin cok ağlıyor a lamaya başladıkça kendine dert ediyor balık yağı denedik oda etki etmedi bildiğini ilaç bitkisel şeyler aktivtvte bu durumu yaşayıp ilerde düzelen var mı?
Not: kızım hem erken doğdu 32 hafta 1100 gr 40 cm üstüm e gelişimi 29 haftalık kalmıştı SGA

Argivit diye bitkisel şurup var isterseniz onu alın kızınıza boyda uzatıyor hem de tüm vitaminler var

Argivit diye bitkisel şurup var isterseniz onu alın kızınıza boyda uzatıyor hem de tüm vitaminler var
Evet duydum onuda ama sua n oceon balık yağı şurubu kullanıyorum ikisi kullansam zarar olur diye balık yağının bitmesini bekliyorm balık yagida biraz kilo aldı boyu da 2 3 cm uzadı bakalm argivit deniyecm

Evet duydum onuda ama sua n oceon balık yağı şurubu kullanıyorum ikisi kullansam zarar olur diye balık yağının bitmesini bekliyorm balık yagida biraz kilo aldı boyu da 2 3 cm uzadı bakalm argivit deniyecm
Merhaba,ikisini bir arada kullanabilirsiniz,ocean balık yağının içinde başka vitamin yok bildiğim kadarıyla,ben her gün argivit bir ölçek,ocean da haftada 2 3 gün aralıklı veriyorum oğluma.

Merhaba,ikisini bir arada kullanabilirsiniz,ocean balık yağının içinde başka vitamin yok bildiğim kadarıyla,ben her gün argivit bir ölçek,ocean da haftada 2 3 gün aralıklı veriyorum oğluma.
Peki gelişiminde fark oldu mu oluyorsa ikisini kullanım yeterki boyu uzasib

2 aydır kullanıyorum.Oğlumda iştah sorunu vardı,iştah konusunda işe yaradı gerçekten.Boy için uzun süreli kullanım öneriyorlar,o kadar tecrübe etmedim henüz
Merhabalar benımde bebegım 68 santım kılosu 8 bucuk 11 aylık boyu kılosu sızce ıdalmı cunkı dr herseye ıyı dıyor bu arada erken doğum etmıstım 35.6 dogdu bir oneriniz varmi

Ortalama boyda oğlunuz,persentil değeri de önemli doktorunuz persentile göre ay ay takip ediyordur zaten,bir gerileme olsa söylerdi diye düşünüyorum.

Çok pardon ben 8 buçuk aylık sandım ama kilosuymuş o.Sonradan okuyunca farkettim.Endokrin doktoruna götürdünüz mü oğlunuzu

Merhabalar benımde bebegım 68 santım kılosu 8 bucuk 11 aylık boyu kılosu sızce ıdalmı cunkı dr herseye ıyı dıyor bu arada erken doğum etmıstım 35.6 dogdu bir oneriniz varmi
Ortalamaya yakın boy vr kilosu çok sinirda değil ama takip ettirin palovit zinco ve feferrin yazarlardı kızıma gelişimi icin isterseniz sizde doktora danışın yazar bide kalorili sütler var fortıni gerek görse onlardan yazar

Son düzenleme:
Ben Simdi inek sutunden vercem dr oyle dedi baska hicbisey gerek duymadi

Bu değerler düzeltilmiş yaşı mi yoksa direk doğduğu aya göre mi hesapliyorsunuz genelde doktorlar erken doğan bebekleri düzeltilmiş yaşına göre 40 haftaya göre sizin 4 hafta erken doğmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…