Brava göğüs büyütme sistemi

danskolik

yeniden aşık...
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
123
1
BRAVA (Meme büyütme ve şekillendirme sistemi):

Klinik olarak kanıtlanmış tek cerrahi olmayan alternatiftir. İki ayrı plastik başlık içerir. Bunlar her iki meme üzerine monte edilerek, memelere negatif basınç uygulayan ve meme hacminin 100 cc kadar artışını sağlayan bir sistemdir. Bunun üzerinden bir sporcu sutyeni giyilmektedir. Sonuç bir yıla yakın bir zaman kalıcılık göstermektedir. (alıntı)

arkadaşlar aranızda bunu deneyen veya duyan varmı? ben çok umutlandım göğüs estetiğiyle ilgili bi sitede bu yazıyı okuyunca..hem acısız hem de 1sene kalıcıymış.:1rolleyes:

ze-ta

EmEkli Editör :P
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2007
700
12
1 sene bence az bı sure bana omurluk lazım :roflol:
oyuzden en kısa zamanda estetık dusunuyorum acısı umrumda degıl bunlarla ugrasıp umutlarımın kırılmasındansa bır kere cekerım omur boyu rahat ederım :KK66:

danskolik

yeniden aşık...
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
123
1
1 sene bence az bı sure bana omurluk lazım :roflol:
oyuzden en kısa zamanda estetık dusunuyorum acısı umrumda degıl bunlarla ugrasıp umutlarımın kırılmasındansa bır kere cekerım omur boyu rahat ederım :KK66:

o ameliyat acısını göze alabilsem ben de hiç düşünmücem ama..senağlama

arceya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2007
149
0
o ameliyat acısını göze alabilsem ben de hiç düşünmücem ama..senağlama
peki arkadaşım bu nasıl bişi yani nerde bulabiliriz bende internette araştırdım ama senin yazdığının dışında başka bir bilgiye ulaşamadım bilgin varsa benide bilgilendir ben denemek istiyorum

sidoxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2008
51
2
benneyaptımkiarkadaşlar ameliyati en az 100 kere düşünün!en çok intihar vakası göğüs estetiği yaptıran kadınlarmış.birçoğu operasyondan memnun olmuyor ve malesef eskiyide bulamıyor çok kötü değilse idare ve şükür ltf.

ezoy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
70
0
canım nereden buldun,fiyatı nekadar,denemek istiyorum,kobayınız olabilirim :KK70:

ezoy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
70
0
ewet ben de aradım ama bulamadım,aslında cok mantıklı gelıyor yaptıgı sey ama nereden sıparis verilir ya da birileri kullanmıs mıdır bulamadım,bulan olursa lutfenn hemen bızlerle paylasabilir mi?

mavii80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
27
0
40
Amerikada göğüsleri büyüten bir sütyen geliştirilmiş.
Almanyanın tıp dergilerinden Aerztezeitung’un sayfasındaki estetik habere göre, Amerikan Brava LCC firması, göğüsleri bir beden büyüten sutyen geliştirdi.
Bilgisayar ile bağlantılı sutyende yaratılan vakum, dokuları hafifçe çekiyor ve böylece göğüs hücrelerinin büyümesini sağlıyor.
Tam sonuç için sutyenin 10 hafta boyunca günde 10 saat takılması gerekiyor.

Türkiye de nerde bulabiliriz bilgi vermemişler :KK43:

esss

Guru
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
115
3
bu acıklamalar her yerde yazıoda baska bilgi yok
bi tanesınde de nerden bulabılcegımız fiyatı vs. yazmıo

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3310 gün geçti.

liberta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
14
0
yaklaşık 1000 ytl civarı arkadaşlar yurt dışından sipariş verebiliyorsunuz ama mail order ile ben mailleştim

iremiremirem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
234
1
32
bana en mantıklı gelen yöntem bu oldu 100 cc tam olarak gözümde canlanmadı yaa ama sonuçları için kesin diyorlar :KK43: