bu arabayı istiyorum :D

bu arabayı foto çekimimiz düğünde olacağı için düğünde kiralamaya karar verdik. nikah için mevcut aile arabalarından birini kullancaz artık. zaten izin bile almadım nikah için çok acele oalcak her şey :/ beklentiye sokmak istemiyorum kendimi daha fazla :KK70: bu kadar kısa sürede elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım hem de 1500 km uzaktan :KK70: artık geri kalanlar da düğüne olsun :KK70:

Aqualiliy cok enteresan ben de vosvos kiralamak istemistim ama olmadi malesef :KK43:
http://wegomo.com/nikahFirsati/yorga-klasik-oto-firsati/vosvos-damat-firsati.jpg

Kirmizi istiyordum! :)
Sen basarabildin mi peki merak ettim?

yok valla ben küçük bir ayrıntıyı unutmuşum bu arabayı beğenirken adana'nın ağustos sıcağını :KK70:

bu arabayla sadece çekim yapabilecektik gelin arabası olarak kullanamayacaktık kliması olmadığından, öyle olunca iki iş olmasın diye normal bi arabam oldu artık :/

kuzenim ilgilendi sağolsun araba işiyle çocuğu yormayayım dedim yazık tek başına uğraştı çünkü :)

yok valla ben küçük bir ayrıntıyı unutmuşum bu arabayı beğenirken adana'nın ağustos sıcağını :KK70:

bu arabayla sadece çekim yapabilecektik gelin arabası olarak kullanamayacaktık kliması olmadığından, öyle olunca iki iş olmasın diye normal bi arabam oldu artık :/

kuzenim ilgilendi sağolsun araba işiyle çocuğu yormayayım dedim yazık tek başına uğraştı çünkü :)

Aaa bak hic aklima gelmedi, tabi eski arabanin klima konusunu düsünmedim hic !!! :) Olsun saglik olsun, daha mantikli olmus!:)

kızlar gördüğüm an işte bu dedim arabam da süslemesi de böyle olmalı.

Eki Görüntüle 328598

çok tatlı di mi :KK70: ben zaten oldum olası bebek kurdela falan sevmem ya çiçek diyordum ya da böyle sevimli bi şey sanırım bu olacak. internette vosvos kiralayan yerler var.
inşallah kendi fotoğrafımı da yüklemek nasip olur

nasıl kızlar beğendiniz mi :KK70:

Merhaba Hanımlar,

İnternet dolaşırken nişan fotoğraflarımın bu foruma konuk olduğunu görünce hemen aranıza katılmak istedim :)
Bu sevimli turuncu vosvos sayesinde bizim nişan ve düğün fotoğraflarımız çok daha güzel ve eğlenceli oldu, biz bu karelere bakıp en güzel resimler bunlar derken, fotolarımızdan bir tanesinin internette oradan oraya dolaşmaya ve beğeniler toplamaya başlamış olduğunu gördük ve çok şaşırdık.... :)

Eşimle birlikte çiçekli vosvosumuzu çok sevmemize rağmen,artık onunla vedalaşma vaktimizin geldiğine karar verdik veee bu güzel arabayı başka gelinlerin de hayallerini gerçeğe dönüştürmesi için satışa çıkardık.

ilgilenen arkadaşlar sahibinden.com adresinden (aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz) arabayı daha yakından inceleyip bizimle iletişime geçebilirler.

Umarım hepinizin hayalleri gerçek olur....

Sahibinden Satılık 1975 Model 450000 Km Volkswagen 1200 7.750 TL - 105328850

bende gelin arabası olarak vosvos kiralamıştım hemde pembe :) burda 15-20 çeşit renk renk vosvos var hepsi de düğünlere kiralık...

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar fikir olması açısından T...: gelin arabası :)
ister vosvos olsun, ister mercedes, gönlünüze göre süslendi mi, o sizi kanatlandıracak olan arabadır artık:))

Son düzenleyen: Moderatör:
X