Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Kızlar femara kullanalı 5. Günüm bugün. Adetimin de 7.günü doktora gittim, en büyük yumurtam 10 mm idi. Benim gibi benzer olan var mı, sonraki günlerde büyüyen

Canım hayırlı olsun sağlıcakla kucağına alırsın inşallah. İğneden sonra kaçıncı gününde testinde pozitif gördün
Teşekkür ederim size ve isteyen herkese bu mutluluk nasip olsun 🤲🏻 ben 8. Gün dayanamayıp test yaptım negatifti ertesi gün yaptım çok çok silik bir çizgi çıktı 11.gün tekrar yaptığımda ise negatif olmuştu 13.tekrarladım ve ikinci çizgi ilk 5 dk belli oldu ve ikinci çizgi çok koyu olmasa da görünüyordu

Valla sürekli diyebilirim, kasıklarım yanıyor gibi aslında. Bide bel ağrısı çok var. Ama yarın netleşecek benim de gebelik durumu
Ay hadi bakalım müjdeli haberlerini bekliyoruz bendede ara ara giren bi kasık ağrısı var iğnenin etkisidir diyorum

Teşekkür ederim size ve isteyen herkese bu mutluluk nasip olsun 🤲🏻 ben 8. Gün dayanamayıp test yaptım negatifti ertesi gün yaptım çok çok silik bir çizgi çıktı 11.gün tekrar yaptığımda ise negatif olmuştu 13.tekrarladım ve ikinci çizgi ilk 5 dk belli oldu ve ikinci çizgi çok koyu olmasa da görünüyordu
Benım bugün 8 . Gün iğnenın uzerınden geçen idrarda hala rtkısı varmıdır dıye bende bhgun test alacagım bakalım negoya dönmüş mu hala pozı mı

Adetin 3. Gününden başladım 5 gün kullandım 2 adet sabah akşam, gittim 10 mm en büyüğü dedi, 2 gün daha aynı şekilde kullan dedi adetin 11. Günü tekrar bakıcak pcosta normal mi yoksa 5. Gün daha mı büyük olmalıydı
Biz doktorumla adetin 5. Günü başladık 5 gün günde 2 kere olacak şekilde kullandım kontrole gittiğimde bir tane 16 mm yumurtam gelişmişti. Çatlatma içinde en az 16 mm olması gerekiyor . Çatlatma iğnesi verdi ertesi gün vurdum. Pcos yok bende

Arkadaşlar benim bugün 14.gunum iğnenin vurulduğu gün ile birlikte . Erken Gebelik testi yaptım. Çok silik çizgi çıktı. Fakat dün akşam başka bir markanın testini yapmıştım o daha belirgindi. Acaba iğne etkismidir

Eklentiler

• IMG20240508175332.jpg
    IMG20240508175332.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar bugün çatlatmadan sonra 12. Günümdü sabahtan bu yana şiddetli bi regl sancısı gibi ağrım vardı. Ve kan geldi yani adetime daha 1 hafta vardı aslında erken adet olmuş olabilir miyim çok şaşkınım

Benım bugün 8 . Gün iğnenın uzerınden geçen idrarda hala rtkısı varmıdır dıye bende bhgun test alacagım bakalım negoya dönmüş mu hala pozı mı
Umarım negatif çıkar eğer öyle olursa takip edersin pozitif çıkarsa gebelik olarak kabul edilir ama iğneden sonra 13 günden önce çıkmaz bence çünkü 10 11 gün negatife dönüyor daha sonra yavaş yavaş pozitif çıkıyor

Ben igneyi vurulali 13 gün sadece tek belirti goguslerim şiş ve açıyor dün test taptim negatifti sizce olma durumu?

Umarım negatif çıkar eğer öyle olursa takip edersin pozitif çıkarsa gebelik olarak kabul edilir ama iğneden sonra 13 günden önce çıkmaz bence çünkü 10 11 gün negatife dönüyor daha sonra yavaş yavaş pozitif çıkıyor
Merhabalar iğneden sonra önce negatif mi görüyoruz hep sonra mı pozitife dönüyor? Benim bugün 9. Gün doldu yarın 10. Günüm cuma günü erken gebelik yapmayı planlıyordum

X