Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Umarım negatif çıkar eğer öyle olursa takip edersin pozitif çıkarsa gebelik olarak kabul edilir ama iğneden sonra 13 günden önce çıkmaz bence çünkü 10 11 gün negatife dönüyor daha sonra yavaş yavaş pozitif çıkıyor
Net negatıf

Eklentiler

• IMG_20240509_121409.jpg
    IMG_20240509_121409.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar beta 24 geldi doktor pozitif ama sağlıklı ilerleme için 48 saat sonra yine kan vermelisin dedi bakalım neler olacak 😥 sevinemedim bile tam kafam karıştı
Merhaba sonucunuz ne oldu arttı mı ?
Benimde ilk günüm bugün klomene başladım hiç bir şeyimiz yok eşimde de ben de bi sorun yok ama 1 yıldır olmuyor ve artık klomen ve çatlatma iğnesine başladık bakalım bugün sabah ilk klomene başladım 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 günde 2 tane verdi

Merhaba, sizin sonucunuz nedir değeriniz yükseldi mi inşallah ikinizde sağlıkla kucağınıza alırsınız 😇🙏🏻😇🌸
Evet değerlerimiz arttı tug95 onunla dün kan testlerimiz tekrardan verdik çok şükür artış oldu çok teşekkür ederim sizlere de nasip olsun inşaALLAH 😊 benimde bir yıldan fazla gebelik olmuyordu ilk defa femara ve ovitrelle kullandım şükür etkisini gördüm umarım sizde aynı etkiyi görürsünüz 🤲🏻❤️

Benim de adet olmuyorum ilaçla anca fermeraya basladim daha hic hamilelik olmadi bakalim ben glifor kullanıyorum bugun basladim 🙂

Evet değerlerimiz arttı tug95 onunla dün kan testlerimiz tekrardan verdik çok şükür artış oldu çok teşekkür ederim sizlere de nasip olsun inşaALLAH 😊 benimde bir yıldan fazla gebelik olmuyordu ilk defa femara ve ovitrelle kullandım şükür etkisini gördüm umarım sizde
Ne güzel darısı başımıza Rabbim saglikla hayırla kucağınıza almak nasip etsin😊

Kızlar bugün çatlatmadan sonra 12. Günümdü sabahtan bu yana şiddetli bi regl sancısı gibi ağrım vardı. Ve kan geldi yani adetime daha 1 hafta vardı aslında erken adet olmuş olabilir miyim çok şaşkı

Canım

Büyük ihtimalle hamilesin gözün aydın 14. Güne etkisi kalmaz iğnenin bence kan vermelisin
İnşallah canım. Yarın izin alabilrsem kan vermeye gidicrm

Kızlar bugün iğnenin 13. Günü ama benim ilişki sırasında kanamam oldu ilk tedavimde iğnenin 19. Günü regli olmuştum çok erken oldu defa bu arada bugün regli günüm döngü me göre

kızlar bişey soracağım Klomene adetin 3.günü başladım 4.günü regl bitti sizde de yaptı mı hiç böyle bir şey yaşayan var mı normal mi ?

Merhabalar , 27 nisan çatlatma iğnesi ovitrelle vurdum. Bugün 14. günüm ama test yapmaya çekiniyorum çünkü doktorum beklenen adet tarihim 14 mayıs olduğu için testi 15 mayısta yap demişti bu da iğnenin 17.gününe denk geliyor. Karar veremedim bir türlü. 14. Günü yapıp hamile olan var mı ??

Merhabalar , 27 nisan çatlatma iğnesi ovitrelle vurdum. Bugün 14. günüm ama test yapmaya çekiniyorum çünkü doktorum beklenen adet tarihim 14 mayıs olduğu için testi 15 mayısta yap demişti bu da iğnenin 17.gününe denk geliyor. Karar veremedim bir türlü. 14. Günü yapıp hamile olan var mı ??
Ben 9. Gündem berı yapıyorum bugün 11. Gün yeniden yapacağım bence sen de yap varsa çıkar

Merhabalar , 27 nisan çatlatma iğnesi ovitrelle vurdum. Bugün 14. günüm ama test yapmaya çekiniyorum çünkü doktorum beklenen adet tarihim 14 mayıs olduğu için testi 15 mayısta yap demişti bu da iğnenin 17.gününe denk geliyor. Karar veremedim bir türlü.
14. Gün test yapabilirsin doğru çıkacaktır sonuca göre kan verirsin

Teşekkür ederim Bu sabahı kaçırdım ozaman yarın 15. Gün oluyor test yapayım ben umarım güzel sonuç çıkar 🙏🏼

X