Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Kızlar ben de habire okuyorum forumda dolaşıyorum normalde yarın bat günüm iğnenin de 13.günü. Doktor 24ünde test yap dedi ama grip gibiyim göğüslerim şişti sanki her an adetim gelecek gibi test yapmakta istemiyorum negatifi görmekten korkuyorum

Bu sabah yaptım iğneyi vurulduğum gün dahil 10.gun bugün. Negatif çıktı. O ağrılarım gitti hafif kasık dizisi ve göğüs hassasiyeti dışında bişi yok. Moralim çok bozuldu bugun
Canım sıkma canını ben de çok üzüldüm ama ne yapalım hem ben burada okumuştum iğne etkisi geçiyor sonra yükseliyor diye belki senin de öyledir

İnşaallah ama benim hiç umudum yok

İnşaallah ama benim hiç umudum yok
Seni o kadar çok anlıyorum ki 5 aylık bebeğimi kaybettikten sonra 1 yıl oldu kaç tane test yaptım sayısı belli değil insanın Moralı bozuluyor tabi benim de adet ağrım.var uzanıyorum
Teşekkür ederim canım çok sağol hasta gibi oldum resmen yatıyorum sabahtan beri moralim bozuldu
k

Seni o kadar çok anlıyorum ki 5 aylık bebeğimi kaybettikten sonra 1 yıl oldu kaç tane test yaptım sayısı belli değil insanın Moralı bozuluyor tabi benim de adet ağrım.var uzanıyorum

k
Ben de 6 ay önce kaybettim o günden beri de çok testler yaptım ama bu seferki çok koydu bana nedense. Nasipten öte köy Yok derler tabi Rabbim ol derse olacak ama çok yoruldum artık umut etmekten yoruldum

Bence yapmalısın varsa kesin çıkar bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…