bu cocugun derdi ne

farahzeynep

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2014
572
132
34
kendimi bildim bileli amcam aldatiliyor. ex yengem kürtal oldu kac defa. bunlar sürekli bir küs bir baris devam ettiler. ama sonradan ögreniyoruz kuzenimden sonra yataklari ayirmis kadin. yillar önce evleri ayrildi ama amcami hic anladim sevgili gibi yasadilar. bir kac ay önce kuzenim geldi. annesi ve annesinin yegeninin iliskisi var dedi. ( ey yengem bu adamin üvey teyzesi, ama baba ortak) bu adam kuzenimi de taciz etmeye baslamis. adamla bir olup kuzenimi dövüyorlarmis. bizim cok yakin oldugumuz ve kiz verdigimiz bir aileden olan baska bir adamlada ilskisi varmis kadinin.hepsini kuzenim anlatti. nette erkeklerle konusuyormus annesi. amacam bu olaydan sonra bosanma davasi acti. bosandilar. simdi duuyoruz ki amcam yine o kadina gidiyor arada. sevgilileri de gidiyor. kiza da le bebek gül bebek baktik. ödümüz koptu annesini kötülemedik aman psikolojisi vs. pikniler yemekler bir an yalniz kalmadi. facede yalnizim demis. heme dertlestim. annemi özledim dedi. dogal dedim istersen görüs vs. konustuk. pismanim annemi kötüledim diyor. iftira mi atin dedim hayir dedi. biz unuttuk sen de suclu hisetme dedim. anneni silemezsin görüs gibi güzel laflar ettim. bugün yine anneden baska kimse insan icin üzülmez cennet annelerin ayaginin altinda yazmis. anneme de gidecem demis. taciz olasin diye sart kosacam demis:KK53::KK53::KK53:
herkesden özür dilerim ama gercek dost iseniz özür beklemezsiniz annesinin yaninda mutlu orda olsun dersiniz demis.

Nasıl bir.kadın bu :KK43: kıyamam ki ben o çocuğa yaşı kaç annesinden hem.korkuyor hem özlüyor

yasi 17. yani tacize ragmen nasil böyle der. yasi büyük. özeldigini biliyorum ama face'e yaziyor. annesini herkes taniyor olaylari biliyor. biz kimsenin özel hayatina yorum yapmiyoruz. herkes anne bir tanedir, annenin yeri baskadir falan yazmis. belki niyetleri iyidir. ama ben kalsin istiyorum. ya orda basina birsey gelirse. teyzesinin d evli bir adamla iliskisi var. kuzenim cok güzel bir kiz. onun icin endiseleniyorum. ve suan ona cok kizginim:KK43::KK43::KK43::KK43:

dersleri cok iyi. sadece üniversite sinavina kadar beklese. gelecegi cok parlak.

yasi 17. yani tacize ragmen nasil böyle der. yasi büyük. özeldigini biliyorum ama face'e yaziyor. annesini herkes taniyor olaylari biliyor. biz kimsenin özel hayatina yorum yapmiyoruz. herkes anne bir tanedir, annenin yeri baskadir falan yazmis. belki niyetleri iyidir. ama ben kalsin istiyorum. ya orda basina birsey gelirse. teyzesinin d evli bir adamla iliskisi var. kuzenim cok güzel bir kiz. onun icin endiseleniyorum. ve suan ona cok kizginim:KK43::KK43::KK43::KK43:

Af edersin ama bunlar gerçekmi nasıl bir aile yapısıdır bu ? O kıza çok dikkat edin annesini rol model alabilir buhran hali ile annesine benzetebilir kendini ona yakın olmak için ya çok kötü bu durum :KK43:

Af edersin ama bunlar gerçekmi nasıl bir aile yapısıdır bu ? O kıza çok dikkat edin annesini rol model alabilir buhran hali ile annesine benzetebilir kendini ona yakın olmak için ya çok kötü bu durum :KK43:

evet cok bunaldim. etrafimda o kadar ensest iliski var ki. ben de 24 yasindayim. vajinismusla 9 ay savastim. kimseye laf anlatilmiyor. kuzenimi psikolojik destek almasi icin ikna edecem ama cesaret edemiyorum. daha önce babam o adami dövdü nezarethaneye alindi. agladim helak oldum cok korktum.
kavga sirasinda kadin babamin ayaklarina kapandi ne olur döymeyin diye, yerlerde süründü. sonra babama niye karistin senin yüzünden evleri ayrildi falan dendin. annem sen karisma diyo. ama ben kendimi cok suclu hissediyorum. bu kizi korumak istiyorum. babam amcandan uzak dur der bana hep. selam sabah da kesti zaten. sanirim bilmedigim bazi seyler var amcamla ilgili. düsünün hala o kadina gidiyor

evet cok bunaldim. etrafimda o kadar ensest iliski var ki. ben de 24 yasindayim. vajinismusla 9 ay savastim. kimseye laf anlatilmiyor. kuzenimi psikolojik destek almasi icin ikna edecem ama cesaret edemiyorum. daha önce babam o adami dövdü nezarethaneye alindi. agladim helak oldum cok korktum.
kavga sirasinda kadin babamin ayaklarina kapandi ne olur döymeyin diye, yerlerde süründü. sonra babama niye karistin senin yüzünden evleri ayrildi falan dendin. annem sen karisma diyo. ama ben kendimi cok suclu hissediyorum. bu kizi korumak istiyorum. babam amcandan uzak dur der bana hep. selam sabah da kesti zaten. sanirim bilmedigim bazi seyler var amcamla ilgili. düsünün hala o kadina gidiyor

Kadınlar rahat bu enseste bakıyorumda aklıma gitmesine sebeplerde geliyor. Ama o kızın mutlaka psikolojik destek alması şart şimdi sen karışırsan sen kötü olursun uzak dur demeleri de normal annesine bak kardeşine bak sonuçta üstünüze bi iftira atarlar eyvah eyvah. O kıxa bişey yapılmalı.ama :KK43:

Kadınlar rahat bu enseste bakıyorumda aklıma gitmesine sebeplerde geliyor. Ama o kızın mutlaka psikolojik destek alması şart şimdi sen karışırsan sen kötü olursun uzak dur demeleri de normal annesine bak kardeşine bak sonuçta üstünüze bi iftira atarlar eyvah eyvah. O kıxa bişey yapılmalı.ama :KK43:

annesinin yanindayken amcami ve bu kizi facede eklemiyordum. arkadaslik istegi gönderiyorlardi. kiz gelince ekle beni abla vs. dedi daha önce niye eklemedigimi anlattim sonra ekledim. simdi korkuyorum. anneme beni annem gönderdi zaten demis. babam dövdü diye benim üzerimden öc almaya kalkmasinlar diye. tüm fotolarimi sildim ama cok gec tabi.

X