kuzenimin yuvasını yıkıyormuşum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
zaten biliyorum çoğunun düşüncesini. 4 yıldır ilişkim var yazık evlilik bahanesi ile bekleyip duruyor diyorlar vizyonları o kadar çünkü onların.
Tam olarak bu da değil. Siz sürüden ayrıldınız. Kötü örnek olacaksınız. Dertleri bu sizinle.

Ağzına sağlıkk gayet iyi demişsin sakın özür falan dileyip milletin bi taraflarını boş yere kaldırma. Yuvalarının yıkılmasının sebebi sen değilsin kocası aldatıyormuş zaten o zaman aklı nerdeymiş?

Kadın kendisine o... diyenlere haklısın abla mı desin? Tabii ki karşılık verecek. Böyle şeyler duymak istemiyorsa haddini bilsin karşı taraf.
Tabi bu hikayedeki gibi davransın ..seviye yerlerde. Biri size o.. deyince o.. olmazsınız. Ortamı terketmek , seviye düşürmeden tartışabilmek meziyet

Arkadaşlar merhaba. derdimi kısa kesmeye çalışacağım. kuzenimle normalde çok yakındık. Evlendi lisedeyken evlendiği kız o zaman benden 2 yaş büyüktü. evlerine vs hiç gitmedim. ama akraba ortamında denk geliyoruz yıldızımız barışık değildir. annesi lisedeyken anneme gelip kızında gözüm var demesi. annemin de bu laf sürekli olunca kızım daha çocuk ne diyorsun evlilik çağında bile olsa kızım bir tanedir vasat oğluna mı kaldı azıcık mantıklı ol demesi. işi gücü yoktu ve sorunlu bir tipti. sonra da işte yok siz bize tepeden bakıyorsunuz öyle böyle diye problem olmuş. çevre ortak bu arada ailem ailesiyle tanıdıklarıyla çok sıkıdır. bundan haberim bile yoktu. yine o çocuk sosyal medyadan ekliyordu cevap vermiyordum.

1-2 ay önce amcamın eşi kahvaltıya çağırmıştı. bunu da çağırmış. diğer kuzenimin eşi de vardı abimin eşi de. amcamın eşini severim bu arada üstümde emeği de çoktur. durup dururken bana gülerek nişanı çok uzattınız dedi. istersem 5 sene nişanlı kalırım dedim. kalırsın dedi ama gülerek dalga geçer gibi. uzatmak çok iyi değil şöyle böyle. abimin eşi senin gibi 2 ayda evlenecek diye bir şey yok ki dedi o da iyi ki yapmışım dedi. Çok mutluyum genç yaşta yuvamı kurdum çocuğumu yaptım. iyi dedim. Dikkat et kötü niyetli değilim dedi. olabilir bitebilir her şey olabilir ama atlı yok zamanı var her şeyin dedim. sonra kaynanası abini dert edin sen ifriti düşünme herkesin aklı kendine dedi. o da ne varmış abimde herkes tepeden tepeden bakıp gidip saçma sapan insanlar buluyorlar dedi. abimin eşi konuyu bildiği için kıza direkt olarak sevgilimin ismini verip nesi varmış dedi.

göçmeniz herkes göçmenle evlenir yabancı sevmezler. sevgilim de doğulu alevi diye konuşuyor yani. eski sevgilimden konuyu açtı. Bize gelince yaşın küçüktü ama zengin adama hiç küçük gelmedin dedi. adın çıktı zaten eski ifrit bile değilsin dedi. sinirlendim ben de üstüne gittim ağzını topla anca arkamdan konuşursun senin gibi liseden çıkar çıkmaz koca bulup evlenmedim diye mi adım çıktı yoksa hayatımı yaşıyorum diye sana dert mi oldu dedim. hayatın hayat değil dedi.

Eskiden kapalıydım açıldım hayatım eskisine göre çok daha farklı. kendisi iyi Stalkerımmış. Ağız ishalini bana yöneltme kendine ağla dedim. tam olarak mahalle karısı gibi kavga ettik. O da bana senin gibi o.... el üstünde tutulur dedi. çok sinirlendim üstüne yürüdüm elimden zor alacaklardı saçına yapışma noktasına gelmiştim yani. o.. görmek istiyorsan kocanın telefonuna bak istediğim hayatı yaşıyorum diye o. . olmuyorum kocanı pavyondan topluyoruz aldatılıyosun hayatsızsın diye bana laf atamazsın o dilini koparırım çok da hatırlamıyorum yengemler araya girdi tamam susun edin ne oluyor diye. çıktı gitti evden. Şimdi de kuzenim karısından özür dilememi istiyor. Boşanacağız yuvam yıkılıyor dedi. O gelsin özür dilesin dedim.

Ben kendimi haklı buluyorum. hayatıma saldırı yapmasaydı ben de ona gidip o lafları söylemezdim. Güya benim adım çıkmış ben kötüymüşüm. O.... diyor bana utanmadan benden özür dile diyor. bana ne senin karından ailenden dedim. Şükür etsin ona hakaret davası açmıyorum dedim. kaynanası olan yengem de yuva yıkanın yuvası olmaz diyor. allah aşkına bu yuvayı ben mi yıkıyorum?
Ne alaka niye özür dileyecekmişsiniz o sizden dilesin. Ben yerinizde olsaydım bunu bana söyleyen kuzenlede görüşmezdim bi daha. İkisi de engelleyin ne halleri varsa görsünler.

İstediğini söyleyen istemediğini işitir.
Kalkıp bana o küfrü edecek bende gidip özür dileyeceğim yok ya. Pışııık yağlı kaşık deseydiniz keşke.
Boşanırlarsa da boşansınlar size ne. Tutsaymış çenesini o zaman,ağzına geleni saymasaymış.
Yerinizde olsam karın benden özür dilesin yoksa ona hakaret davası açacağım diye üste çıkmıştım çoktan.

Şimdi bana aynısını yapsalar ne yapardım oradan başlayım. Bir kere artık bu tecrubemde sevmedigim insanla özel hayatimda( sağlık sorunu, doğal felaket vs gibi durumlar dışında) görüşmüyorum. Ama bir yerde görmek zorunda kaldım. O zaman ilk cumleden seti çekiyorum
Örn. X hanım ben sizi tanımıyorum. Hayatımda olan biri değilsiniz. Benim hayatım hakkında yorum yapacak samimiyetiniz yok. Lütfen ona göre davranin derdim. Yani bir şekilde durdururdum. Annesinin ve abisinin zamanin da yaptığının cocuga karşı işlenen suçlardan olduğunu da hatırlatırdim

Ama iş o..lafına döküldü. Ben de karşılığında kocasini soyledim diyelim. O saatten sonra vitesi asla dusurmem.O eve polis gelmisti
Hem kızın hakaretini şikayet etmeye, hem de kızın zamanındaki çocukluk çağındaki tacizi( mesaj atmış sosyal medyadan) savunmasi nedeniyle. Oraya polisi cagirmistim. Benim böyle bir inadım vardır. Çok zor o noktaya gelirim. Ama o saatten sonra o o...lafını yutururum ona. Biz bu deliye nerden bulastik diye düşünürlerdi. Var böyle bir hadisem komşuyla. İyi ettim beni tehdit ederken kibarca 4-5 kez uyardım. Dinlemedi.

Hadi bunu da yapmadım. Yenge aradığında yengeyi ve kuzeni geline karşı doldururdum . Yenge ne ozru, o kızı zaten bosasin o terbiyesizle evli kalmasın diye. Size o gelin mi layık diye? Merak etme kimse bosanmaz. Bosanacak bosanirdi. Hala minicik akliyla ortaligi kizistiriyor. Sizin de tehlikenizi bilsinler ki bir daha buluşmasınlar. Yani biri gelecek apir sapır ağzından çıkanı kulağı duymayacak . Sonra kaprislerine devam edecek. Bir de ayağına getirtecek. Gelinin pedofilik, sapik annesi çok güzel herhalde.

beni al diye aradığı için olabilir mi
Öyle olmasa siz onu kokusundan bulup, bulunduğu pavyona almaya gidecek değilsiniz, illaki beni al diye aramıştır da. Siz niye almaya gidiyorsunuz? Bir erkek arkadaşını ya da erkek kuzenini ya da başka birini arasaydı, ailesinin daha önce kendine istediği kızı aramasaydı "gel beni pavyondan al diye" daha iyi olmaz mıydı? Eşiyle de yıldızınız barışık değilmiş zaten, ne yapıyordunuz, adamı evinin önüne gizlice bırakıp eve kendi girsin diye mi bekliyordunuz?

Anlattıklarınızda kesinlikle özür dilemenizi gerektiren bir durum yok bence. Herkes kendi pisliğiyle uğraşsın. Adam aldatıyorsa, pavyonlara gidiyorsa bunu yaptığı için kendisi suçlu ortaya çıkardığınız için siz suçlu değilsiniz. Sohbet esnasında bile bile üstünüze gelmişler, kırıcı ve saldırgan konuşup tahrik etmişler. O tarz bir dalaşma hoş değil ama yine de bu sizi özür dilemesi gereken tek taraf yapmaz. Onların üslubuyla kendinizi savunmuşsunuz.

Ya ama yani gelinin size kinlendiğini biliyorsunuz. Niye karıştınız ki o durumlara, aldattığını, tinderını falan görmenize ne gerek var ki? Mesafe her iki tarafa da iyi gelebilirdi. siz daha 16 17 yaşlarındayken kendisi de 26 yaşındayken size sosyal medyadan mesajlar atan size göz koyan kuzeninize, seneler sonra akraba ilişkileriniz genel anlamda çok da sıcak değilken neden beni pavyondan al dediğinde yardım ediyorsunuz? Adam hastaneden al dememiş yani

Öyle olmasa siz onu kokusundan bulup, bulunduğu pavyona almaya gidecek değilsiniz, illaki beni al diye aramıştır da. Siz niye almaya gidiyorsunuz? Bir erkek arkadaşını ya da erkek kuzenini ya da başka birini arasaydı, ailesinin daha önce kendine istediği kızı aramasaydı "gel beni pavyondan al diye" daha iyi olmaz mıydı? Eşiyle de yıldızınız barışık değilmiş zaten, ne yapıyordunuz, adamı evinin önüne gizlice bırakıp eve kendi girsin diye mi bekliyordunuz?

Anlattıklarınızda kesinlikle özür dilemenizi gerektiren bir durum yok bence. Herkes kendi pisliğiyle uğraşsın. Adam aldatıyorsa, pavyonlara gidiyorsa bunu yaptığı için kendisi suçlu ortaya çıkardığınız için siz suçlu değilsiniz. Sohbet esnasında bile bile üstünüze gelmişler, kırıcı ve saldırgan konuşup tahrik etmişler. O tarz bir dalaşma hoş değil ama yine de bu sizi özür dilemesi gereken tek taraf yapmaz. Onların üslubuyla kendinizi savunmuşsunuz.

Ya ama yani gelinin size kinlendiğini biliyorsunuz. Niye karıştınız ki o durumlara, aldattığını, tinderını falan görmenize ne gerek var ki? Mesafe her iki tarafa da iyi gelebilirdi. siz daha 16 17 yaşlarındayken kendisi de 26 yaşındayken size sosyal medyadan mesajlar atan size göz koyan kuzeninize, seneler sonra akraba ilişkileriniz genel anlamda çok da sıcak değilken neden beni pavyondan al dediğinde yardım ediyorsunuz? Adam hastaneden al dememiş yani
sayfalarca yazdım aslında bana göz koyan kuzenim değil. kuzenimin karısının abisi. kuzenimle de ilişkim yakındır. normalde de arada beni arar yakınsam almamı ister. her seferinde farklı yerler. ehliyetini kaptırdı çünkü. zaten ben gelinle hiç görüşmem numarası yoktur sosyal medyada ekli değil. sadece düğünde dernekte görürüm. kuzenimle de ayda yılda bir görüşüyordum. gelinin kininden haberim yoktu. isteme olayından da haberim yoktu. evet kapıya ya da dükkanına bırakıp gidiyordum. sonrasında zaten Allah'ın hakkı 3 dedim 4. de gitmedim taksi tut dedim.

sayfalarca yazdım aslında bana göz koyan kuzenim değil. kuzenimin karısının abisi. kuzenimle de ilişkim yakındır. normalde de arada beni arar yakınsam almamı ister. her seferinde farklı yerler. ehliyetini kaptırdı çünkü. zaten ben gelinle hiç görüşmem numarası yoktur sosyal medyada ekli değil. sadece düğünde dernekte görürüm. kuzenimle de ayda yılda bir görüşüyordum. gelinin kininden haberim yoktu. isteme olayından da haberim yoktu. evet kapıya ya da dükkanına bırakıp gidiyordum. sonrasında zaten Allah'ın hakkı 3 dedim 4. de gitmedim taksi tut dedim.
Ay valla çok zor anladım onu da iyice karıştırmışım kim kimin karısı kim kimin kardeşi. O zaman sallayın gitsin ben o noktada yanlış tutum izlediğinizi düşünüyordum ama öyle de değilmiş. Herkes kendi yaptığından mesul. Yıkılacak olan yuva da yıkılsın. O gelin de hasetinden çatlasın.

evet bana o... diyor. güya çok mutlu çocuklu yuvası var. bilmiyor değildi aldatıldığını ailesinin evine gitti geri döndü. ben söyleyince birden yuva yıkmış oluyorum karı koca arasına girmiş oluyorum. o benim namusuma laf atarken problem değil
sakınnn geri adım atmayın
yelloza bak sen asıl o..pu kendisi diyeceğim olmayacak

siz apacık konuşmuşsunuz ya o zoruna gitmiş

yuva yıkıyorsun dediklerinde "aldatıldı affetti.. o yuvanın zaten yıkılması gerekiyordu.. olması gereken oluyor"
deyin geçin
hah! bide özür dileyecekmişsiniz

Şimdi bana aynısını yapsalar ne yapardım oradan başlayım. Bir kere artık bu tecrubemde sevmedigim insanla özel hayatimda( sağlık sorunu, doğal felaket vs gibi durumlar dışında) görüşmüyorum. Ama bir yerde görmek zorunda kaldım. O zaman ilk cumleden seti çekiyorum Örn. X hanım ben sizi tanımıyorum. Hayatımda olan biri değilsiniz. Benim hayatım hakkında yorum yapacak samimiyetiniz yok. Lütfen ona göre davranin derdim. Yani bir şekilde durdururdum. Annesinin ve abisinin zamanin da yaptığının cocuga karşı işlenen suçlardan olduğunu da hatırlatırdim
Ama iş o..lafına döküldü. Ben de karşılığında kocasini soyledim diyelim. O saatten sonra vitesi asla dusurmem.O eve polis gelmisti Hem kızın hakaretini şikayet etmeye, hem de kızın zamanındaki çocukluk çağındaki tacizi( mesaj atmış sosyal medyadan) savunmasi nedeniyle. Oraya polisi cagirmistim. Benim böyle bir inadım vardır. Çok zor o noktaya gelirim. Ama o saatten sonra o o...lafını yutururum ona. Biz bu deliye nerden bulastik diye düşünürlerdi. Var böyle bir hadisem komşuyla. İyi ettim beni tehdit ederken kibarca 4-5 kez uyardım. Dinlemedi.
Hadi bunu da yapmadım. Yenge aradığında yengeyi ve kuzeni geline karşı doldururdum . Yenge ne ozru, o kızı zaten bosasin o terbiyesizle evli kalmasın diye. Size o gelin mi layık diye? Merak etme kimse bosanmaz. Bosanacak bosanirdi. Hala minicik akliyla ortaligi kizistiriyor. Sizin de tehlikenizi bilsinler ki bir daha buluşmasınlar. Yani biri gelecek apir sapır ağzından çıkanı kulağı duymayacak . Sonra kaprislerine devam edecek. Bir de ayağına getirtecek. Gelinin pedofilik, sapik annesi çok güzel herhalde.
zaten başta söyledim ben hayatımı böyle yaşamayı uygun buluyorum diye. o da senin hayatın hayat değil dedi hakaretlere başladı. çok isterdim biri karşımda küfür ederken gitmeyi ama öyle biri değilim susamam. o çığlık çığlığa kavga ederken ben yine sessizdim bağırmadan konuştum.oolis de hiç aklıma gelmemişti o an

İki ay önce kocan aldatıyor dediğiniz için mi boşanıyorlarmış yoksa sadece kavga ettiğiniz için mi? Ne alaka madem boşanacaktin niye iki ay bekledin😂
"Hemifrihemperi benden özür dilemezse senden boşanıyorum"
Cümle bir garip geldi. Özür diletmek için evlilik yıkmak ta ne bileyim😶

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X