kuzenimin yuvasını yıkıyormuşum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
zaten başta söyledim ben hayatımı böyle yaşamayı uygun buluyorum diye. o da senin hayatın hayat değil dedi hakaretlere başladı. çok isterdim biri karşımda küfür ederken gitmeyi ama öyle biri değilim susamam. o çığlık çığlığa kavga ederken ben yine sessizdim bağırmadan konuştum.oolis de hiç aklıma gelmemişti o an
Yolsan iyiydi🫠

Sizi bahane ettiği besbelli. Önce o özür dilesin bakalim çirkin yakıştırmaları için. Aile ilişkisi iyi hoşta biri kalkıp size böyle laf etmeye cüret ediyor diğeri hatır gözet alttan al diyor. Ettiği laf yenilir yutulur cinsten değil. Akraba kahvaltisında hakarete doyup kalkmışsınız.

Senin karin benden ozur dilesin dilemezse hakaret davasi açıyorum diyin
Bosanmasi onlarin problemi, kadin sizin hayatiniza laf ederken sorun yok da gidip kocasından bosanirsa neden siz sorunlu olasiniz ki.

ben kuzenimi bu sene en az 3 kere pavyon kapısından zil zurna sarhoş aldım. evet aldatıyor. gözümün önünde tinder kullandığını bile gördüm. zaten kız daha önce ailesinin evine gitti bu konu yüzünden.
Eee kadin kendi goz yumup da sonra da sizi bahane etmesin besbelli affetmis devam etmis bosansalar ve sahit olsaniz kadın suclu cikar resmen.

Onların derdi sizin başka bi coğrafyadan biriyle evleniyor olmanız. Arkanızdan neler söylediler kim bilir. Terbiyesizler.
evet en büyük yangınları bu zaten. alevi diye. hiç ilişkimi bilmezler göstermem sosyal medyada ne bileyim göstere göstere yaşamam. ama her şeyi biliyorlar. nişanımda da kendine çok abartılı elbise giymişti bu belki bilerek yaptı

Sizi bahane ettiği besbelli. Önce o özür dilesin bakalim çirkin yakıştırmaları için. Aile ilişkisi iyi hoşta biri kalkıp size böyle laf etmeye cüret ediyor diğeri hatır gözet alttan al diyor. Ettiği laf yenilir yutulur cinsten değil. Akraba kahvaltisında hakarete doyup kalkmışsınız.
valla benim yerimde başkası olsa öldürürdü bile ben iyi dayandım hala pişmanım dövmedim diye

Eee kadin kendi goz yumup da sonra da sizi bahane etmesin besbelli affetmis devam etmis bosansalar ve sahit olsaniz kadın suclu cikar resmen.
evet annesinin evine gittii. sonra geri geldi yalvar yakar. ben şahsen onun için üzülüyordum çünkü çok güzel ve genç kuzenim kandırdı onu hızı mahvetti diyordum. aldatıldı üzülüyordum. aldatıldığı kadını da gördüm güzellik konusunda yanına yaklaşamaz. ama o benim için neler neler düşünüyormyş

Ne alaka niye özür dileyecekmişsiniz o sizden dilesin. Ben yerinizde olsaydım bunu bana söyleyen kuzenlede görüşmezdim bi daha. İkisi de engelleyin ne halleri varsa görsünler.
yengemi de kuzenimi de karısını da hayatımdan çıkardım. yengem bana hayır Gönül lafı ediyor utanmadan. çocukken sana ben baktım ben büyüttüm karşılığı bu mu diyor. yapmasaydın dedim. yüzüme vuracağın şeyi yapmasaydin. oğluna adam olmayı Öğretssydin dedjm

boş ver o deli zaten belli. o şöyle zaten. sinirlerine hakim olamıyor sinir hastası o. o o dedi djye sen o mu oldun. ne kadar çok takıldın. hamile zaten. bunları diyor
Sizi önceki konulardan hatırlıyorum.
Anneniz zaten duruşu olan bir kadındı.Bu durumdan haberi yoksa söyleyin varsa da engellemeyin herkesin ağzının payını versin.
Yengeniz ya da kuzeniniz belli ki size ısrar edip duracak bence anneniz gayet iyi çözer herkesin sesini keser.Ben çoğu zaman olayların sakinlikle çozülmesi taraftarıyım.Ama bazen böyle durumlarda ortalık mı karışacak karışsın derim.
Kuzeniniz türlü türlü haltları yer,karısı küfür eder, özür dileyerek söylüyorum size o... diye hitap eder, ne idüğü belirsiz serserinin teki ve annesi daha 15 16 yaşlarındayken sübyancılık yapıp size göz koyar ondan sonra yengeniz ve kuzeniniz gelip size yuva yıkıyosun özür dile derler hadi oradan.Yorumların tamamını okumadım fakat kesinlikle yengeniz ortaya helallik mevzusunuda atmıştır.Ne düğüne ne cenazeye demiştir.Klasik duygu sömürü laflarını etmiştir.
Bence bu durumda ortalık mı karışacak karışsın.Herkes haddini bilmeli.Ha bilmiyolarsa had bilmeyi öğrenecekler ama güzellikle ama zorla.
Bir söz var ya:
Söz ile uslanmayanın hakkı tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötekdir.Bu söz bence yengenize, kuzeninize ve o geline cuk oturuyor.

Özür mevzusunda da bence kesinlikle geri adım atmayın.Gerekirse yengenizle kuzenede lafınızı sayın.Tabi bunlar benim kişisel düşüncem.Size ve çevrenize saygısızlık olacak bir kelime varsa kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Sizi önceki konulardan hatırlıyorum.
Anneniz zaten duruşu olan bir kadındı.Bu durumdan haberi yoksa söyleyin varsa da engellemeyin herkesin ağzının payını versin.
Yengeniz ya da kuzeniniz belli ki size ısrar edip duracak bence anneniz gayet iyi çözer herkesin sesini keser.Ben çoğu zaman olayların sakinlikle çozülmesi taraftarıyım.Ama bazen böyle durumlarda ortalık mı karışacak karışsın derim.
Kuzeniniz türlü türlü haltları yer,karısı küfür eder, özür dileyerek söylüyorum size o... diye hitap eder, ne idüğü belirsiz serserinin teki ve annesi daha 15 16 yaşlarındayken sübyancılık yapıp size göz koyar ondan sonra yengeniz ve kuzeniniz gelip size yuva yıkıyosun özür dile derler hadi oradan.Yorumların tamamını okumadım fakat kesinlikle yengeniz ortaya helallik mevzusunuda atmıştır.Ne düğüne ne cenazeye demiştir.Klasik duygu sömürü laflarını etmiştir.
Bence bu durumda ortalık mı karışacak karışsın.Herkes haddini bilmeli.Ha bilmiyolarsa had bilmeyi öğrenecekler ama güzellikle ama zorla.
Bir söz var ya:
Söz ile uslanmayanın hakkı tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötekdir.Bu söz bence yengenize, kuzeninize ve o geline cuk oturuyor.

Özür mevzusunda da bence kesinlikle geri adım atmayın.Gerekirse yengenizle kuzenede lafınızı sayın.Tabi bunlar benim kişisel düşüncem.Size ve çevrenize saygısızlık olacak bir kelime varsa kusura bakmayın.
annem biliyor zaten. özür dilemeyeceğim umrumda değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X