bu defa boşanıyorum galiba :)

sevgi var ama ben tek başıma mücadele ediyorum evlilik için.bu beni yoruyor gittiği yere kadar....sana da geçmiş olsun Allah karşına hayırlı insanlar çıkarsın işallah....
Bende sizin gibiydim sonunu goremiyordum artik bu evliligin
Sonuc ne mi oldu
Suan ayriyiz bosaniyoruzz

Allah yardımcın olsun biran önce kurtulursun bu psikopat aileden benim kaynanamlar başka şehirde ama eşimle aramizi bozmalari için bir telefon yetiyor Allah böyle insanlari ıslah etsin

Benim eşimin ailesi de böyle dengesiz farklı şehirde yaşıyorlar ama bir telefon yetiyor eşimle tartışmamiza Allah böyle insanlari ıslah etsin bir an önce kurtulursun inşallah bu psikopat aileden

Allah kurtarmis hakkinda hayirlisi olur insallah.. demekki gercekten esinde kisilik bozuklugu varmis anasina laf saydirmak icin evlenmis belli kendine kole alssin madem cok merakli..
Dik dur yikilma sakkin kimsenin hakki kimsede kalmaz unutma.

SENI COK IYI ANLIYORUM.EŞİMLE 8 YIL SEVGİLİ OLARAK EVLENDİK.2,5 YILLIK EVLİYİZ.AİLESİNE ÇOK BAĞLI SENİN EŞİN GİBİ.SÜREKLİ AİLESİNE GİDİP GELME KONUSUNDAN TARTIŞTIK.AMA KAYINVALİDEM RESMEN KÖTÜ BİR İNSAN OĞLUNA ARKAMDAN DEMEDİĞİNİ BIRAKMADI BENIM HAKKIMDA DOLDURDU HEP.SONUNDA EŞİM AYRILIK KARARI ALDI VE GİTTİ DAVA AÇTI.HALA DAVA KAĞIDIIM GELMEDİ AMA ÇOK SEVİYOUM ONU İNŞ PİŞMAN OLUR DÖNER DİYORUM

Neredeyse aynı şeyleri yaşadım,sadece evliliğim 4 ay sürdü allahtan diyorum,çocuk filan olmadı, boşandığım insandada bipolar ve şizoaktif bozukluk varmış, bu evliliğimin ilk aylarında küfürlerle devam etti ve daha bir çok şey,bana ve aileme artık iş boyutunu aştı,ben akıl sağlığımdan olcaktım ailesi sürekli beraber oturtma derdindeydi,ben kafamda bitirmiştim bu insana güvenipte aile kuramazdım,annesiyle saçma sapan şeyler yaşadıklarımı hiç anlatmıyorum bile okadar cahil insanlarla uğraşmak kendini yıpratır,resti çektim ve ailemin evine geldim,1 yıl kendime gelemedim malesef toparlanmak zaman alıyor, şimdi aradan kaç yıl geçti hepsini unutuyosun zaman gerçekten herşeyin ilacı,eğitimime odaklandım şuan çalışıyorum kendi ayaklarımın üzerinde duruyorum saçma sapan insanlarla uğraşmıyorum, sende düzelir diye düşünme aslaaaa düzelmezler olan sana kalanlarla kalır .kendinden değerli başka kimse yok unutma bunu

Kararınız çok doğru. Hiç üzülmeyin. Nasıl bir evlilik bu. Adam ailesinin kuklası resmen. Annesi, ablası, babası... fazla müdahale etmişler. Boşanma konuşmasında bile adam babasını çağırıyor.
Umarım bu aileden (kocadan, adamın kendi kararları bile yok) kurtulur ve çok güzel bir hayata başlarsınız.

Kendinizi şu hususta kandırmayon. Kararlı değilsiniz mecburen kararlı olmak zorunda kalmışsınız. Bu kadar şey yaşayıp hala eve gittim, evimi özledim, evlilik yıldönümünde yazdım, doğum gününde mesaj çektim diyorsanız onun narsist olmasını değil sizin durumunuzu konuşmalıyız.
Yine gelseler yalvarsalar gidersiniz o eve… bence bu süreçte bir uzman desteği almazsanız süreç sizin adınıza çok sağlıklı ilerlemez.

Hatun boşanmış yıllar önce bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…