Bu direnişimi sonuna kadar sürdüreceğim!

Ben ciddili bir şey sormak istiyorum hanımlar. "Eşim benim ibadetim" ne demek ? Yani ne kastediliyor burda, tapmak gibi mi ? Kafamda anlamını oturtamadım

ANLAMAZLAR bacım anlamazlar al benim kvyi vur seninkine aman sal gitsin

Türkiye de evli kadınların %90ı net kayınvalidesinden şikayetçi kimisi ona yardım ederken eşyalarının yerini kendi belirleyip değiştirir diye kızar kimisi bana hiç yardımcı olmuyor aramıyor diye siz biraz pembe yaşıyorsunuz anlaşılan dünyayı öyle değil malesef iki laf etti diye olay çıkarılmaz paranızı kontrollü harcayın dikkatli olun diye kendi ailenden biri de diyebilir benim babaannemde der çok otoriterdir tutumludur görümcen ağlıyorsa annesi destek olacak senin kardeşinde sana destek olmuş ağlayacağı varsa da ağlamamış napsın kızını kenara mı atsın gelmişler işte biraz da bişeyleri olumlu görseniz benimkini anlatsam çoktan boşandıydın sen öyle ibadetim demeyle olmuyor

Hepsini okudum valla üsenmedim, iciniz cok rahatladiysa senin adina cok sevindim sonuna kadar direnmeye devam bende arkandayim :)

Yorumcular iptal Şaka bir yana nasıl başlarsa öyle gidiyor onlarda direniyor hiç bir kv kolay kolay pes ettiğini görmedim pes ettiyse bile o cinsten değildir pampık kv kıymeti bilinmez zira nesli tükenmektedir.
Kafanız ve vicdanınız nasılsın rahat edecekse o şekilde davranın bazen tepkisizlikte cvptır gülüp geçmekte zamanla gelinlik vasfı olarak gören eski kuşağın gözleri şimdilerde bilmiyorlardı herkes kolay restide çekebiliyor herkes mesafeli olmalı açık kapı olmalı küçük büyük saygı sevgi olmalı ki görüşülsün otururulsun iki taraftan biri dengeyi şaştım işler yürümüyor heleki siz kültürlü bir ailede yetişmiş okumuşken aile bunu tabir etmek çok yanlış ama Baska türlü anlatamam cahilse kendini yetiştirmemişse aile olamıyor malesf aile o yüzden önemli diyoruz.Örnğ. benim kv telefon değiştirdim numaralar çıkmadı tabi tel değiştirdiğini söylemiş bulundum ses tonu değişti kaç paraya aldınız soruldu okadar para verilirdi yazık ya ,,, iyi bir söz çıkmaz böyle seylerde agzından sonra konu babanında telefonu bozuk onada alınacak nasıl alacak para yok a getirdi Haruna söyleyelim diyor onada alsın,,,,,,, benimle yarışacak 65 den sonra işte böyle gülüyorum kalp kırsam neye yarıyacak birsürü insan sıkıntıya girecek gerek yok Alın bide benden uzun

Kör oldum galiba,okuyabilen varsa kocaman bir tebrik koyuyorum...

İlk defa bir yazıyı tam okudum ibadetimdi falan yazınca merak ettim kardeşim anlaşılan eşinizi çok seviyorsunuz ve yazdıklarınızdan da anladığım eşiniz de sizi seviyor. Bunca hengameye rağmen sizin yaninizda yer almış. Ama kanaatim şu yönde sizin savaşınız ya mezarda ya da mahkemede biter. Biriniz pes ederse mahkemede biter gibi

Okurken olmayan uykum geldi :)ne uzun bir yazı ne yazacağımı bilemedim Allah yardımcın olsun

Öff
Arabesk arabesk hayatlar
Okuyunca büyük aşk hikayesi bekliyorsun.
Gerçek akraba evliliği, kayınvalide görümce kavgası
Artık leyla ile mecnun, ferhat ile şirin mi kaldı.romantizm de bitti.insanlarin tek derdi sevisecegi birisini bulmak olmuş.

Öff
Arabesk arabesk hayatlar
Okuyunca büyük aşk hikayesi bekliyorsun.
Gerçek akraba evliliği, kayınvalide görümce kavgası
Haklı bir isyan Amma velakin eşim benim ibadetim deniyorsa ki bunu ilk defa burada duyduk demekki orada kaynana görümce ve gelin üçlüsünün savaşları kaçınılmaz ha bide direniş var Orta Doğu ve Balkanların en dirençli gelini ünvanı kazandınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…