Bu erkek milletine ne demeli?

Bu adam çok itici ya takkeyle fotoğraf atmak nedir ayrıca dindar biri olsam gösteriş budalası diye soğurdum direk. Cinsellik sinirsizdir bence de ama bunu iliskinin basladinda konuşmak çok itici. Muhafazakâr bir aileymissiniz ama kardesiniz ciddi düşündüğü biriyle mutlaka yolculuk ve tatil yapsın odaları ayrı olmak suretiyle tabi. Ya bir de muhafazakar olmanıza rağmen aksi durumu hiç kötülemeden sadece kendi düsündüklerinizi yazmışsınız çok tatlı anlatmışsınız.

Son düzenleme:
bakın işi gücü olmayan bir erkek le (küçümsemek için söylemiyorum) konuşuyorsanız sevgili oluyorsanız bilinki evlenme niyeti ile sizle ilgilenmez zaten gönlünü eylendirip cinsel ihtiyaçlarını gidermek için sevgili oluyorlar bakarsak dindar olmayan ve hassas olmayan insanlar için mantıklı bir durum.

ayrıca dindarlık öyle fotoğraf atmakla romantizm le dini karıştırmakla olmaz bikere. dindar sa bi kere evlenmek harici karşı cinsle görüşmesi yasak tatile gitmek falan ohooo
İsi gücü olmayan bir erkekle 4 senedir birikteyim cinsellik yasadik. Tatile de gittik. Bircok seyi de yaptık. Evlenelim desem yarın nişanlanırız. Gönlünü "eylendirmiyor"benimle ama eğlendiriyorsa bilemeyeceğim.

Bu adam çok itici ya takkeyle fotoğraf atmak nedir ayrıca dindar biri olsam gösteriş budalası diye soğurdum direk. Cinsellik sinirsizdir bence de ama bunu iliskinin basladinda konuşmak çok itici. Muhafazakâr bir aileymissiniz ama kardesiniz ciddi düşündüğü biriyle mutlaka yolculuk ve tatil yapsın odaları ayrı olmak suretiyle tabi. Ya bir de muhafazakar olmanıza rağmen aksi durumu hiç kötülemeden sadece kendi düsündüklerinizi yazmışsınız çok tatlı anlatmışsınız.

🥰

Evet yolculuk kısmına katılıyorum ama adam ilk haftadan demiş birlikte tatile gidelim diye. Ve diğer söyledikleri ilk zamanlardan doğru değil. Gerçi ilk günden evimin kadını olacaksın muhabbetine de girmiş ne tip bir adam anlayamadım. Kardeşim de bir seviniyordu çok iyi çok düzgün birini buldum diye.

İyi de siz bu adama abla kardeş niye taktınız? Anladık adam cinsellik istiyormuş. Kardeşinize de çıtlatmış olmamış geçin. Bu durumdaki tek yamukluk adamon habire dindarım deyip evlenmeden cinsellik yaşamak istemesi. İki yüzlü davranması.

Yoksa insanlae tatile gidebilir, birlikte de olabilirler, kardeşinize uymuyorsa yol verir biter gider. Ama siz ailecek bi atlatamadınız :işsiz: nasılsın

İyi de siz bu adama abla kardeş niye taktınız? Anladık adam cinsellik istiyormuş. Kardeşinize de çıtlatmış olmamış geçin. Bu durumdaki tek yamukluk adamon habire dindarım deyip evlenmeden cinsellik yaşamak istemesi. İki yüzlü davranması.

Yoksa insanlae tatile gidebilir, birlikte de olabilirler, kardeşinize uymuyorsa yol verir biter gider. Ama siz ailecek bi atlatamadınız :işsiz: nasılsın

Saygı duyarım yorumunuza :KK66:

X