Bu gümüş elbise güzel mi?

Sevimsizpamukseker

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
269
-5
23
Bu elbise Allah aşkına güzel mi ya? Ben bunu abimin düğününde nasıl giyim kendimi pavyonda çalışan kadın gibi hissederim yemin ederim
847F07F8-665D-4FCB-BA03-9A31753484EF.jpeg
3B5552F1-2CFC-474B-9513-ADFE0DF6B516.jpeg
78A749C1-F472-4EC3-A460-9F78E8D062B1.jpeg

İşte gümüş elbiselerin arasından inana ki en düzgünü bu ve gümüş elbise aramak çok zor çünkü yok denecek kadar az
Tüh ya kendinizi yormuşsunuz. Nisanliniza kızsaydınız neden bana aratiyorsun bunu senin yapman gerekiyordu, ben nasıl yapabilirim ben daha küçücüküm ühühüü diye.
Utanmaz adam kalkmış abinizin düğünü için sizi yormuş bir de. Elbisenin parasıyla beraber aratma parası da göndermeliydi. Düşüncesiz.

İyi kötü böyle bak en azından asil dursun en en kötü yani

düğünde giymek için ben zaten elbise aldım kırmızı elbise aldım
Oda bunu da al hangisi düzgün ise giyersin dedi ama bence bu ilk baştaki elbiseye dedi ki bu daha düzgün daha kibar dedi
CD980C8D-668B-44FC-BEBD-0020F5EB4CC0.png

Eklentiler

• 1DF31869-A1F1-4B99-9651-16F92373DF15.png
    1DF31869-A1F1-4B99-9651-16F92373DF15.png
    453,4 KB · Görüntüleme: 45
Acaba geleneklerine göre kadın nisanlaninca hiçbir şey yapamaz hale gelip her şeyi nişanlı kişisi mi üstleniyor?
Hayır ama beni ne kadar strese soktuğunu ne kadar yorduğunu bir ben bilirim bir de Allah sırf gümüş istiyor diye benim canım çıktı zaten birde sınavım var en sonunda al başına çal der karşımadım zaten dedim gibi giymeceğim düğünde

İyi kötü böyle bak en azından asil dursun en en kötü yani

Kısa değil de işte uzun istiyor hepsini önüme çıkanı attım diyorum ya bunu beğenmiş

O değil de nişanlıdaki gümüş elbise takıntısı da ne ola ki? Neden gümüş de altın değil mesela🤔 sizi altına layık görmüyor mu🤔 siz de kahkaha patlatıp de get ne gümüşü diye reddedemiyor musunuz? Eşim bana ille de gümüş elbise giy derse ben gülerim mesela 😅

Ve neden kadın, abisinin düğününe giyeceği kıyafetin icin nişanlisina "kendi bakması gerekirken bana arattirdi" dedi
Çünkü giyeceğimi seçmiştim canım ben ayarlamıştım giyeceğim elbiseyi
Sonra kendisi gümüş istedi ve canımı çıkardı bir şey beğendirmedim en sonunda umursamdım ne bakarsa baksın ne beğenirse beğensin dedi anladınız mı şimdi?
İki hafta bana neler çektirdiğini bilmiyorsun birde sen kalkıp benle alay ediyorsun

Tüh ya kendinizi yormuşsunuz. Nisanliniza kızsaydınız neden bana aratiyorsun bunu senin yapman gerekiyordu, ben nasıl yapabilirim ben daha küçücüküm ühühüü diye.
Utanmaz adam kalkmış abinizin düğünü için sizi yormuş bir de. Elbisenin parasıyla beraber aratma parası da göndermeliydi. Düşüncesiz.
Çok komiksiniz gerçekten

Çünkü giyeceğimi seçmiştim canım ben ayarlamıştım giyeceğim elbiseyi
Sonra kendisi gümüş istedi ve canımı çıkardı bir şey beğendirmedim en sonunda umursamdım ne bakarsa baksın ne beğenirse beğensin dedi anladınız mı şimdi?
İki hafta bana neler çektirdiğini bilmiyorsun birde sen kalkıp benle alay ediyorsun
Neden çekiyorsunuz peki? Bizim anlamadığımız şey de bu. Neden? Ben bunu giyeceğim deyip konuyu neden kapatamıyorsunuz?

O değil de nişanlıdaki gümüş elbise takıntısı da ne ola ki? Neden gümüş de altın değil mesela🤔 sizi altına layık görmüyor mu🤔 siz de kahkaha patlatıp de get ne gümüşü diye reddedemiyor musunuz? Eşim bana ille de gümüş elbise giy derse ben gülerim mesela 😅
Gümüş rengi seviyormuş

Siz nişanlınızın seçtiği elbise için pavyon elbisesi dediniz, sizin seçtiğiniz gümüş(!) elbise cok mu usturuplu? Yada kırmızı elbise? Önden düzgün görünebilir lakin arkadan nasıl göründüğünün farkında mısınız? Ben size birşey söyleyeyim mi ömür boyu kıyafet seçimlerinizi nişanlınıza bırakabilirsiniz, en azindan bakın en azindan diyorum sizden daha zevkli.

Gümüş- haneli zaar😂😂

Mesele şu ki nişanlım zar zor beğendi için o sipariş ettirdi ben buna 10tl bile vermem Nişanlım almam için bana 800tl para atıp bana bunu al dedi ben de sipariş ettim de giyeceğimi hiç sanmıyorum

Siparişi iptal edin.Yaşınıza ve ortama uygun, severek giyeceğiniz kibar bir elbise alın. Elbisenizin abiye olması gerekmiyor. Kokteyl elbisesi kategorisinde yer alan, çok zarif onlarca elbise var.

Ben kendisine bu elbiseyi alacaktım sadece yanında giymek için zaten şu an bitmiş olduğu için gelince sipariş edecektim
Aklımda tek soru bu zevksiz seçimler git gide daha kötü olmaya devam mı edecek yoksa bu son muydu çünkü her fotodaki elbise Bi öncekinden daha beter oluyo.

X