Bu gümüş elbise güzel mi?

Sevimsizpamukseker

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
269
-5
23
Bu elbise Allah aşkına güzel mi ya? Ben bunu abimin düğününde nasıl giyim kendimi pavyonda çalışan kadın gibi hissederim yemin ederim
847F07F8-665D-4FCB-BA03-9A31753484EF.jpeg
3B5552F1-2CFC-474B-9513-ADFE0DF6B516.jpeg
78A749C1-F472-4EC3-A460-9F78E8D062B1.jpeg

Hayır ama beni ne kadar strese soktuğunu ne kadar yorduğunu bir ben bilirim bir de Allah sırf gümüş istiyor diye benim canım çıktı zaten birde sınavım var en sonunda al başına çal der karşımadım zaten dedim gibi giymeceğim düğünde
Yani konunun başından beri ara ara yorumları okuyup yazmadım. Ama yani sizi bukadar bir elbise için bile sıkıntıya sokan insanla neden hala nişanlısınız onu çözemedim..

Hâlâ aynı sorundasınız sanırım kırmızı elbiseli konunuza da görmüştüm sizdiniz sanırım içinize sinmeyen bir şeyi giymeyin o niye elbiseyi seçiyor ki onu anlayamadım
Gümüş seviyor diye abimin nişanın da görmek istiyordu ama giymedim çünkü zamanım kısıtlıydı şimdi arayalım dedi hepsini ben aradım evet kırmızı elbise o

Siz nişanlınızın seçtiği elbise için pavyon elbisesi dediniz, sizin seçtiğiniz gümüş(!) elbise cok mu usturuplu? Yada kırmızı elbise? Önden düzgün görünebilir lakin arkadan nasıl göründüğünün farkında mısınız? Ben size birşey söyleyeyim mi ömür boyu kıyafet seçimlerinizi nişanlınıza bırakabilirsiniz, en azindan bakın en azindan diyorum sizden daha zevkli.
Onun düğünde giymeceğim benim seçtim evde giyeceğim

Siparişi iptal edin.Yaşınıza ve ortama uygun, severek giyeceğiniz kibar bir elbise alın. Elbisenizin abiye olması gerekmiyor. Kokteyl elbisesi kategorisinde yer alan, çok zarif onlarca elbise var.
İptal etmeyeceğim madem sevmiş giyerim ama düğünde değil onun yerine daha güzelini aldım gelsin ve görsün bu gümüş elbiseyi

X