bu güne kadar kaç sevgiliniz oldu ve yaşınız kaç ;;))

Yok be Cherry nerdeee tam diyorum heh tamam az kaldı 1-2 ay sonra tamam bişey çıkıyo para gidiyor. Yaa ditorum heralde Allah istemiyo ameliyat olmamı. Bacım hayırdır sen nereni yaptırıcan :KK53:bu arada özledim kız seni arada kayboluyosun geliyosun tatile falan mı çıktın yoksam :KK30:
Lan rapisa niyeti bozdun iyice :p Parayi toparladin mi?

Ben de niyetliyim ama elimde para durmuyor ki, surekli bir seyler cikiyor.

Yok be Cherry nerdeee tam diyorum heh tamam az kaldı 1-2 ay sonra tamam bişey çıkıyo para gidiyor. Yaa ditorum heralde Allah istemiyo ameliyat olmamı. Bacım hayırdır sen nereni yaptırıcan :KK53:bu atada özledim kız seni arada kayboluyosun geliyosun tatile falan mı çıktın yoksam :KK30:

Valla ben de seninle aynı bölgelere niyetliyim :p

Ban, ban, ban

Bacak ve göğüs mü. Bacağa tam karar vermedimde göğüsü kafaya koydum. Fiyatlarda gittikçe artıyor. Seninde mi küçük :cry:geçen kızkardeşime gelinlik bakarken heveslendim bi deniyim dedim :confused:denedim gelinliğe küçük geldim:KK37:üstüne bir gelinlik daha giydim anca oldu. Moralim bozuldu tabi. Bi de kardeşim evleniyo. Sende evlen Cherry bence

Valla ben de seninle aynı bölgelere niyetliyim :p

Ban, ban, ban

Bacak ve göğüs mü. Bacağa tam karar vermedimde göğüsü kafaya koydum. Fiyatlarda gittikçe artıyor. Seninde mi küçük :cry:geçen kızkardeşime gelinlik bakarken heveslendim bi deniyim dedim :confused:denedim gelinliğe küçük geldim:KK37:üstüne bir gelinlik daha giydim anca oldu. Moralim bozuldu tabi. Bi de kardeşim evleniyo. Sende evlen Cherry bence

Yok ben sadece göğüse niyetliyim :)
Benimkiler sindi bu son yılda resmen küçüldü :)

Damat adayı getirceksen evlenirim neden olmasın :p

Yaptırrr artıkkkkkkk! Valla hayrına para toplayacağım artık yetti gari..

Ortaokulda karşı kaldırımlarda yürüyüp bakıştığım çocuğu sayarsak 4 Erkek arkadaşım oldu. 4. Yle evlendim, pişman değilim, 28 yaşımdayım. :KK25:

Araştırma mı ? - Soran erkek mi ? -
Neyse soruya olan cevabım ;
25 yaşındayım - En azından 30 kişi belki emin değilim
hiç saymadım , sayamadım her 2-3 haftaya 1 tane düşer , her gün aynı yemek mi yenirmiş
Kadın olanların sayısını biliyorum ama 5 tane , en son esmer gibisi denk gelmez bir daha ( benim diğer sarışın yüzünden bozuldu , bıraktı beni)
4 gündür hayatımda biri yok , yalnızım :KK42:

@27.01 , marilyn monroe marilyn monroe , S shot ,@Duka Tesla sizlerinkini de yazın bakim ,

Düzenleme : Çocukluk aşkım olmadı benim bu arada (ciddiydi bu), arap atı gibi sonradan açıldım ben:p
Su an nobet degisimi var :-) cok mesgulum ben sana doncem :-)

22 yaşındayım hiç sevgilim olmadı 2 senelik evliyim ve ilk sevgilim eşim oldu onunlada evlendim çok şükür bin şükür

X