bu güne kadar kaç sevgiliniz oldu ve yaşınız kaç ;;))

Araştırma mı ? - Soran erkek mi ? -
Neyse soruya olan cevabım ;
25 yaşındayım - En azından 30 kişi belki emin değilim
hiç saymadım , sayamadım her 2-3 haftaya 1 tane düşer , her gün aynı yemek mi yenirmiş
Kadın olanların sayısını biliyorum ama 5 tane , en son esmer gibisi denk gelmez bir daha ( benim diğer sarışın yüzünden bozuldu , bıraktı beni)
4 gündür hayatımda biri yok , yalnızım :KK42:

@27.01 ,@marilyn monroe , S shot , Duka Tesla Duka Tesla sizlerinkini de yazın bakim ,

Düzenleme : Çocukluk aşkım olmadı benim bu arada (ciddiydi bu), arap atı gibi sonradan açıldım ben:p
Erkek mi haşa, üstüme iyilik sağlık. BEN SENİN BİLDİĞİN KIZLARDAN DEĞİLİM.
4 gündür hayatında ben varım nasıl yalnızsın:63:

Erkek mi haşa, üstüme iyilik sağlık. BEN SENİN BİLDİĞİN KIZLARDAN DEĞİLİM.
4 gündür hayatında ben varım nasıl yalnızsın:63:

Nerde bu benim bildiğim kızlar Duka Tesla Duka Tesla da ben senin bildiğin kızlardan değilim diyor.(Neyse bilmediklerimi de öğrenmiş oldum böylece)
Çıkın dışarı bildiğim kızlar , ses verin .
Yalnız değilsem de oldum galiba şimdi terk edersin beni :KK42:

Bacım bu K kuruyan fasulye neyin peşinde bilmiyorum. Sana eğlenilecek kız dedi, bana erkek arkadaş falan dedi. Ki bilirsin hiç işim olmaz erkekle.
Bilmiyorum yani böyle bir iftiralar bir şeyler.
NEYİN PEŞİNDESİN?

Bilmiyorum yaa ne demek istiyorsa artık...

Aklında kalan , değişik olan , anlamında eğlenceli demek istedim, gidiyorum ben ya tamam dövmeyin.
Hem evlenilecek kadın eğlenceli olamaz mı , ben hem evlenilecek hem de eğlenilecek kadınım bi kere taam mı , hıh
:63:

Öyle bir şey OLAMAZ! Evlenilecek kadınla EĞLENİLMEZ, eğlenilecek kadınla EVLENİLMEZ! :p

Bilmiyorum yaa ne demek istiyorsa artık...

Öyle bir şey OLAMAZ! Evlenilecek kadınla EĞLENİLMEZ, eğlenilecek kadınla EVLENİLMEZ! :p
Ahah olm bir kere oldu bana o. Adam "ben artık ciddi düşünüyorum, hayatımı yoluna koymak istiyorum" dedi. "Nasıl ya" diye kaldım. Neyse ki daha sadece flörttü de psikolojik gelişimim etkilenmedi:KK70:

28 yaşındayım 20-25 kadar sevgilim olmuştur heralde bazılarının adını çok zor hatırlıyorum 2012 yılında işin agedersiniz bkunu çıkarmıştım. bi yılda 6 kişiyle çıkmıştım sonuç sıfır

ayyy noluo ya gene ortalık karışmış ne demek o evlenilecek kadın eğlenilecek kadın kadınsınız siz ya kadın toparlanın bi...bu kadar ezikmiyiz biz hangi çılgın bizleri böyle bi sınflandırmaya itebilir hangi kadın seçilmek için rafa konulmuş gibi aşağılanabilir şiddetle kınıyorum şakası bile hoş değil......!!!!

ayyy noluo ya gene ortalık karışmış ne demek o evlenilecek kadın eğlenilecek kadın kadınsınız siz ya kadın toparlanın bi...bu kadar ezikmiyiz biz hangi çılgın bizleri böyle bi sınflandırmaya itebilir hangi kadın seçilmek için rafa konulmuş gibi aşağılanabilir şiddetle kınıyorum şakası bile hoş değil......!!!!

Hangi çılgın bize zincir vuracakmış? :p

Şakasını yapalım ki ciddiyeti kalmasın, ciddi ciddi bu ayrımı yapan insanlar tiye alınırım, dalga geçilirim endişesi taşıyıp bu söylemlerini seslendirmekten beri dursun. Yavaş yavaş zihinlerden de silinir dile gelmedikçe belki.

Hangi çılgın bize zincir vuracakmış? :p

Şakasını yapalım ki ciddiyeti kalmasın, ciddi ciddi bu ayrımı yapan insanlar tiye alınırım, dalga geçilirim endişesi taşıyıp bu söylemlerini seslendirmekten beri dursun. Yavaş yavaş zihinlerden de silinir dile gelmedikçe belki.
Duka ben bile soru işaretleriyle doluyu inan , ironi mi yaptın ciddi miydin , aydınlat beni , ben mi yanlış anlıyorum , aman tanrım didim akliimi mi kaybediyorum yoksa , ona göre şaka yapmicim bi daha

Duka ben bile soru işaretleriyle doluyu inan , ironi mi yaptın ciddi miydin , aydınlat beni , ben mi yanlış anlıyorum , aman tanrım didim akliimi mi kaybediyorum yoksa , ona göre şaka yapmicim bi daha

Aehuehusf yok artık ciddiye mi aldın? Senle eşcinsel haklarını beraber savunduk, kadın haklarını mı ihlal edeceğiz? :KK50:

Aehuehusf yok artık ciddiye mi aldın? Senle eşcinsel haklarını beraber savunduk, kadın haklarını mı ihlal edeceğiz? :KK50:
öpüşüp barışın adamı sinir ediosunuz şakaymış :KK70: boşu boşuna bende kustum nefretimi :KK70:
yok kız küslük olmaz :KK60: buttercupp duka iyidir , dediği gibi bir çok noktada fikirlerimiz örtüşür .
bazı insanlar bazı noktalarda hoşlanmayabilir her noktada hem fikir olmayabilir öyleyse diye dedim ben , yoksa kırılmaca yok yani :p hep diyorum birde yüz yüze olmayınca mesajla adam ciddi mi , ironi mi yapıyor belli olmuyor , bu aralar depresyonla boğuşuyorum ondan bana öyle geliyor herhalde :KK49:

İçime hep bi şüphe düşürüyorsunuz , paranoyak oldum burda:eek:

yok kız küslük olmaz :KK60: buttercupp duka iyidir , dediği gibi bir çok noktada fikirlerimiz örtüşür .
bazı insanlar bazı noktalarda hoşlanmayabilir her noktada hem fikir olmayabilir öyleyse diye dedim ben , yoksa kırılmaca yok yani :p hep diyorum birde yüz yüze olmayınca mesajla adam ciddi mi , ironi mi yapıyor belli olmuyor , bu aralar depresyonla boğuşuyorum ondan bana öyle geliyor herhalde :KK49:

İçime hep bi şüphe düşürüyorsunuz , paranoyak oldum burda:eek:

Ahah yok ya büyük harflerle falan yazdım özellikle ama ciddi olduğu düşünülmüş demek ki yine de :) Eğlenceyle de kadınlarla da sevgililik kurumuyla da barışığım beybi merak etme, benden ciddi ciddi böyle argümanlar çıkmaz :KK19:

X