Bu hale geldiğime İNANAMIYORUM..

Şu anda 70 kilosunuz. 68'i gördüğünüzü unutun. 70 kiloyum ve diyete devam ediyorum, nokta.
Hurmalardan vaz geçin ama diyetisyeninize tatlı ihtiyacınızı durduramadığınızı da söyleyin.
Bazen bizim iradesizliğimizden değil, diyet listesinin ihtiyaçlarımıza uygun olmamasından da kaynaklanır problemler.
Diyetisyen seçimi çok önemli.

Geçen yıl 15 Martta 61.900 idim bugünkü kilom 5 kilo almış hali ben de her konuda hırslıyım bu diyet yapmada sınıfta kalıyorum oysaki diyetisyenle 10 kilo vermiştim eski kiloma yaklaşıyorum

Ictigin suyun icine kabuk in koy.yogurduna ictigin tarcin ekle.tatli bastirir.regl gecince diyet daha kolay oluyor.sabır

Ben kilolu değilim hatta zayıf sayılırim. Doğum yaptığımda on kiloya yakın fazlam vardı ve süt olsun diye isyerimde sürekli yerken is arkadaşlarımın aralarında konuşmalarına şahit olmuştum. İki erkek aralarında konusuyorlardi ve biri diğerine karımi sonsuz cok seviyorum uğruna canımı veririm mükemmel bir kadın ama kiloları yüzünden arkadaş dost gibi görüyorum onu elimde değil gözüm diğer kadınlara takılıyor dedi o gün öyle etkilendim ki o sözlerden içime işledi resmen. Görsellik gerçekten önemli ve bu hiç kolay değil spor ve disiplinli bir yemek düzeni şart.

O iş arkadaşınızın karaktersizliğiymiş kusura bakmayın da...

Asla ve asla obezite ve kar kat yağlı bir görüntüyü herşeyden evel sağlık için savunmamakla birlikte şu görsellik her şeydir saçmalığından nefret ediyorum. Aldığım kilolardan sonra beni asker arkadaşı gibi görecek adamın da karakterine yani! Bu adamlar kendileri Hugh Jackman olsa , Brad Pitt olsa neyse ama yok illa kadın bakımlı olacak, kadın ince olacak bla bla.

Adamların yabancıya uçkur çözesi var kilo bahane...

Bence koca, nişanlı, sevgili, diğer kadınlar vs için değil, önce kendi için bakımlı ve güzel görünmeli kadınlar.
Kadın güzel olduğunu hissetmeli. Önce kendisi için kilo vermeli. Kendisi için makyaj yapmalı. Kendine güveni olmalı. Aynaya baktığında gülümsemeli.

Ben kendimi sevmezsem, baskasinin beni sevmesini nasil beklerim..

play store de bir program var kizlar oneririm azimle yapin faydalarini goreceksiniz gunde 7 dakikanizi ayırın. bir ay yapin pes etmeyin.

programın adı " 7 dakika " egzersiz programi.

bir de kızlar yemek olarak sabah bir yumurta üç zeytin bir dilim ekmek tüketin. öğle ve akşam iki kaşık yemek yeterli.

bunu azimle yapin yapabilirsiniz..

Öncelikle açlık- tokluk kan şekeri ve insülin direnci bakıldı mı? Çok tatlı isteğinizin sebebi olabilir.

Tıbbi bir sebep yoksa şayet bu kısır döngüyü kırmak sizin elinizde tatlı yedikçe yiyorsunuz dönüyorsunuz başa

Regl dönemi ile ilgili benim diyetisyenim regl bittikten 1 hafta sonra tartı gerçek değeri verir demişti.

Damak tadı değişen birşey ben ağustostan bu yana 17 kilo verdim. Hamilelikte aldığım kilolardı
Eskiden lor peyniri ağzıma sürmezdim. Şimdi lezzetli geliyor. Kahvaltıda ekmeksiz doyamam diyordum. Şu anda hiçbir öğünde ekmek tüketmiyorum.

Ara öğünlerde yeşil çay veya beyaz çaya çubuk tarçın atmanızı öneririm. Kan şekerini dengeliyor. Tatlı gibi de geliyor. Laktozsuz sütle kahve öneririm. Hem şişkinlik yapmıyor hem tok tutuyor.

İş arkadaşım her gün spor salonuna giden gayet güzel fiziği olan biri. Siz de kusura bakmayın da kadın da fil gibi önüne geleni Yemeyecek. Herkes görüşünü bildirir ben de manda gibi bir adamla sevişmek istemem. Bu karaktersizlik değil tercihtir

Dukan diyetiyle 80 den 67ye düştüm ve aylardır orda duruyorum . Çok sıkıldım artık , 6 ay oldu ve ben bu 6 ayın sadece ilk iki ayında kilo verebildim. 4 aydır boşa kürek çekiyorum . Diyet psikolojisi de yedi bitirdi beni .en çok da protein adı bile irite ediyor artık . 10 kilo daha vermem gerekiyor . Napacagimi bilmediğimden bende kenardayim, tavsiyeleri bekliyorum .

Valla ben sana hak verdim...
Sağlık problemleri yüzünden kilo veremez anlarım da.. Ye... iç.. yat... da olmaz yani
Adam da kadını hoş görmek isteyeblr.
Kilo sevmeyebilir bu çok normal
Haa ben bunları söylerken çok mu fit vücudum var...yooooo
Göbeğim kocaminkinle yarışacak nerdeyse..
Burda çok konu var kocam kişisel bakımına dikkat etmiyo,yıkanmıo,parfüm kullanmıo ee biz bunlardan rahatszsak onlarda kilo da rahatsz olabilr...
Bu çok normal kimse kusura bakmasın

Yalniz bu öneri çok yersiz . İki kaşık yemek kan değerlerini dibe çeker . Herseyden önce sağlıklı beslenme şart . Diyelim ki dediğin gibi yaptık ,az yedik ve zayifladik! Diyet sonrası normal yeme düzenine geçince ,2 kaşık 8 kaşık olunca ,verdiklerimizi almayacak miyiz? Bence fazlasıyla geri döner kilolar .ben dukan diyetiyle zayifladim ama" denize düşen yılana sarılır" diyerek .. uzman önerileri eşliğinde spor ve diyet şart. Hem sarkmadan zayıflamış oluruz .

Boşuna demiyoruz kadın kadının düşmanıdır diye fil bir hayvan, bahsettigin kişi ise var gücüyle evliliğine sarılan ve sağlık sorunları sebebiyle zayiflayamayan bir İNSAN olabilir . Umarım birgün , "FİL gibi" diye çirkin bir bir benzetmenin içine çektiğin kadının kaderini yaşamazsın!!!

Sizin kilo problemleriniz var herhalde! Bahsettigim kadının sağlık sorunu falan yok. Gece yatmadan önce bile makarna pizza yiyen, günlerde deli gibi ikramları yiyen ama saçını başını her gün yaptıran bir kadın. Yani saçına verdiği özenin binde birini vücuduna verse mükemmel olur. Beni örnek vermissin de 1.70 boyunda 52 kiloyum. Haftada 5 gün spor yaparım. Şeker hiç kullanmam ve bazı kadinlar FİL gibi yerken benim de canım çekiyor ama önce sağlığım sonra kendim için yemiyorum..
Not: Deliler gibi yersen sağlık sorunun oluyor sayın kadın. Bilginize hadi bye byee

Un, seker, tuz, yok. Gazli icecek yok. Kilo sorunu olan kadinlarin hepsi gordugum kadariyla deli gibi yemek yiyor. Bahanelerin arkasina saklanmayalim, guzellik icin degil sagligimiz icin vucudumuza dikkat edelim.

Canim arkadasim.kizma ama kimse 6 gunde 3 kilo veremez.onlar zaten kilo degil muhtemelen vucuttaki su filan.uzmanlar diyor ki saglikli bir kisi en fazla ayda 4 kilo verir.cok uzun donem diyet yaptim.kilo fazlaligim yok benim.sekerim var duzenlensin diye.tatliyi fazla yiyince bacaklar ve kalca ince bende ama gobek simit gibi.59 kiloydum diyetisyen sok oldu cunku bu kilodayken belim tam 88cm di.bir diyet bir program 1 bucuk ayda 4 kilo verdim.hepsini yagdan hem de.biraz sabirli olmak lazim diye dusunuyorum canim.takma kafani.ben nasil tatli yerim bi bilsen.hem de her daim.regli doneminde olur boyle krizler.zaten vucudunda odem olusmustur simdi.sıkma canini.

Kilo problemim bana göre var .kaybettiğim kiloları yağdan verdiğim için oldukça güzel görünüyor , 6 ay önce 44 bedenken şimdi 40 bedene (çoğunlukla 38 de oluyor) sigabiliyorum. 67 kiloyum ama kimse inanmıyor ,en fazla 60 sın diyorlar .eşim kıskançlık krizlerine giriyor (önceden de fil olduğumu düşünmüyordu şimdide) .kısaca sevgili üye ,senin 1.70 boyun 52 kilon burda ovunebileceğin birşey olmadığı gibi ,kimsenin 90 kilo yada 1.50 boyu seni ilgilendirmez. Kısaca herkesin hayatı kimseyi ilgilendirmez diyoruz biz kadınlar aramızda. Tip kişiye göre farklılık gösterir . Karakterdir ona güzelliğini katan .şuursuzca kkya yazmak yerine sıkıntılarını direkt kişilerle cozebilirsin. Bide genelleme yapmadan .ne yani kilolu ama çok bakımlı ,kuaförden çıkmıyor ,sende hiç gidemiyor musun ?batan ne ?hadi 1.70 ,52 kilo üye zehrini başka yere kus, doğru kişi ben değilim .bak kilodan da vuramazsin !!!80 kilo olsaydım neler derdin oysaki ..değil mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…