BU KISKANÇLIĞIMDAN BIKTIM ARTIK !!!

Kendini frenle, bu gidiş iyi gidiş değil, eşini kendinden soğutursun böyle.
Hem senin sürekli gözünün üstünde olması, onun birşeyleri yapmasına engel değil, isteyen adam, bunu her an yapabilir.
Eşin bu kadar iyiyken, elle tutulur bir kanıtın da yokken bu kadar bunaltma derim ben, bir ablan olarak. Güzel giden evliliğini varsayımlarla bitirme.

1.Çocuksunuz
2.Eşiniz yine de bakacak çünkü biz açık saçık kadınlar tam olarak bu yüzden dışarı çıkıyoruz
3.İnancınızı bir kez daha sorgulayıp yine açılmayın , isteseniz de bizim gibi olamazsınız yine bize bakar
4.İnşallah fake değilsindir , şu yazıp içimi döktüklerim boşa gitmesin üzülürüm

bence sen eşini kıskanmaya devam et .hislerinde haklısın.
erkek der ya kadın kapansın, açana bakarım diye!
(kadın dikkat etmeli kesinlikle !farz'dan asla soyutlanamaz)
erkeğinde tesettürü göz kapağıdır.
gözlerini bir zahmet fıldır fıldır döndürmeyiversin.
sen açık kadınlara suç atıyorsun ama fikir neyse zikir odur.
kadın kapanacak erkek bakmayacak yokkkkk..hz yusuf'un hayatını okuyuver melek eşine..(erkegim o benim yapar modundasın)

Sizin kafanız baya karışık.
Konu başında 22 konu sonunda 21 olmuş yaş.
Eşiniz açık kızlara bakıyor diye açıldıysanız niye evlendiniz ki zaten kocanıza güvenmiyorsunuz.:işsiz:
Konuyu anlatışınız bile dengeli değil.

Destek alın.

Söylemeden geçemeyeceğim önce okullarınızı bitirin, mümkünse mesleğinizi elinize alın da sonra evlenin.
Sonra tek derdiniz bir adamın karısı olmak oluyor tek vasfınız bu oluyor, sıkıntıdan metrodaki otobüslerdeki kadınlara kafayı takıyorsunuz kocam bakıyor diye.:kahve:

Arkadaşların ve ablalarım hepinize merhaba. Ben 22 yasinda 4 aylık evli bir bayanım. Aynı zamanda üniversiteye hazırlanıyorum. Esim Polis memuru. Eşimi çok kiskaniyorum ama kiskancliklarim yerli mi yersiz mi onu bilemiyorum. Belki de mesleğinden ötürü diye düşünüyorum bu konuda yardım edin bana allah rızası için 😭 bazen bu kıskançlığın yüzünden tatlı ekmegin evimde zehir oluyor. Bir kaç örnek vererek anlatmak istiyorum. Esim namazında niyazında bi insan. Dinini imanını bilen bir insandır Mesela bayanlarla muhabbetten kaçınmaz. Örnek veriyorum göreve gittiği bi yer var orada bi cafe varmış cafenin sahibibi abla varmış arada bir sohbet eder konuşur oraya gittikçe. Bende bunu istemiyorum. 😢 Mesela dün metronuzdayız bi tane kız bindi mini etekli ama eteği baya acik. Tam caprazimiza oturdu eşim benim elimi sıkıca tuttu. Bilmiyorum vesvese olduğunu düşünüyorum ama eşim arkaya bakıyor kafanızı çevirmek istemese de bakmaya çalışıyor bazen benimle ilgeniyor benimle konuşuyor o anda ama gözü kkayiyo ister istemez 1.2 defa kızın bacaklarına baktı vesaire. Buda benim zoruma gidiyor 1.75 boyunda 68 kilo güzel bi bayanım eşim beni çok seviyor çok da ilgilidir. Çok zaman ayırır bana. Böyle saçma sapan şeyler için ilişkimizi zedelemek istemiyorum. Mesela biraz önce whatsapda durum paylaşmış metroda bi dayı saz caliyor esim de bunu videoya çekip paylaşmış ama sadece dayı var videoda. Benim aklından geçen iste eşim üniformalı orada birsürü acik saçık kızlar var eşim ister istemez onlara bakıyor. Işte esimin aklına dengesiz kendini bilmez bi kız girerse falan sürekli böyle düşünüyorum birçoğunuz belki tepki gösterip kizicak ama sırf eşim acik kızlara bakıyor dışarıda diye kapalıydım 10 sene sonra acildim. Ama zaman geçti 2 ay acik kaldım baktım eşim bu durumdan rahatsız yinede sana bırakıyorum hayatım ama ben seni kapalı tanıdım kapalı sevdin kapalı seviyorum özüne dön bak şeytanın vesvesesine uyuyorsun Allahın rızası için yap bunu ben istediğim için yapma dedi. Dün esimin vesilesi ile kapandım Çok şükür. 3 senelik bir beraberliğimiz sevgilimin dönemimiz oldi yeni evlendik. Eşimi seviyorum oda beni seviyor çok da değer görüyorum esimden. Ama bu kıskançlık benim yuvamdaki huzurumu bozuyor birde birşey eklemek istiyorum. Aslında aşırı derece de esimlik bi durum yok diye düşünüyorum hani bazen diyorum ona gülüm ne yapayım çözümünü bağlayım dışarı çıkarken diyor. Bazen düşünüyorum bizler kadın olduğumuz halde bakıyoruz misal erkek nefsi diye düşünüyorum. Son olarak da şunu söylemeliyim. Ben onu kıskandığını söyledikçe belli ettikçe o beni gıcık etmek için yada kavgalı olduğumuz zamanlarda beni hızlandırmak için kiskanicagim şeyler yapiyor. Ama esimin içinde kötü art niyet olduğunu düşünmüyorum. Sizlerde bilirsiniz ki bu devir cidden artık çok kötü çok pis. Bu devirdeki kızlara da hiç güvenim yok. Bu arada eşim 30 yaşıda ben 21 😊

Sanki tüm kadınlar eşinin peşindeymiş gibi düşünmeyi bırak bence :KK70: Yok şuna baktı, yok şunun yanına oturdu ya da şununla konuştu olayları da aşırılığa kaçmak... İnsanlar toplum içinde iletişim kurmak zorunda, kısıtlayamazsın...

Sen tabi daha küçüksün aslında, zamanla öğrenirsin. Lakin, etrafındaki kadınlara bu gözle bakmayı ve eşini aşırı kıskanmayı bırakmalısın... Tamam hepimizin kıskançlıkları vardır ama bu şekilde değil...

Eşiniz dunyanın 8. harikası degıl, kimse yollara dokulmedı keske bize baksa diye...
Bıkere bu gercegı kabullenin

Esınızın aklına girecek kız dengesiz olmaz, esin sadakatsiz olur.

Bu devirdekı kızları aksine cok seviyorum ben sizin neden onlara guvenınız yok anlamadım.
Bayiliyorum senin yorumlara yaaa 🤣

hayat kocandan ibaret değil bi geliştir kendini aç bi gözünü bak etrafa hobi edin, faydalı bi işle uğraş. sanki sırf kocan için yaratılmışsın başka bir anlamın yok şu hayatta

1.Çocuksunuz
2.Eşiniz yine de bakacak çünkü biz açık saçık kadınlar tam olarak bu yüzden dışarı çıkıyoruz
3.İnancınızı bir kez daha sorgulayıp yine açılmayın , isteseniz de bizim gibi olamazsınız yine bize bakar
Neden size bakıyor oni anlamadım sen çok mu guzelsinnerden geliyor bu özgüven

Se
1.Çocuksunuz
O zaman siz evli barklı adamları tahrik amaçlı giyiniyorsunuz bu söylediklerinizden bu çıkıyor 😉

Bütün açık saçık mini etekli bayanlar da eşinin üzerine ne yapıp ne edip atlasak diye konuşmuşlardır.
Sizi zaman yolculuğuna çıkarayım,açılırsınız.
Tarih şu an 7 Kasım 2019 Beyin savaşlarının yapıldığı 21. Yüzyıldayız. İnsanlar kadın erkek birbirinin üzerine atlamadan medeni bir şekilde birlikte çalışabiliyor,aynı sınıfta eğitim görüyor,aynı toplu taşıma araçlarını,mekanları kullanabiliyor. Sizin girdiğiniz bu halet-i ruhiyet artık ilkel bir davranış olarak nitelendiriliyor. Ama endişelenmeyin,psikoloji bunu geçirebilecek güzel bir bilim dalı. Denemenizi tavsiye ederim.

Se

O zaman siz evli barklı adamları tahrik amaçlı giyiniyorsunuz bu söylediklerinizden bu çıkıyor 😉

Hahahhah bu ne ozguvensizlik bu ne cahil bir zihniyet ya nasıl bir aile ve cevrede yaşadınız.
Bu nasıl bir hakaret!
Sizin eşiniz pardon da kim ki biz etek giyinen
-açık saçık? - kızlar olarak sizin eşinizi metroda ayartmaya çalışalım? pardon siz eşinizi david beckham falan mı sanıyorsunuz ? Bu nasil avam bir dusunce?
Ayrıca en sonda yazdığınız bu devirde kızlara güvenilmez kızlar kötü tarzında düşünceniz de bir o kadar saçma kimse kimseyi ayartamaz. Genelde o ayartma sandığınız durumlarda evli erkekler kızların peşinden koşup eşimle mutsuzum eşimi sevmiyorum kağıt uzerinde evliyim tarzında yalan dolanla ayartmaya çalışıyor.
Hanımefendi ayrica bir gün eminonune gidinde orada dışarıda bekleyen onlarca polisin gelen geçen turist kızlara ya da güzel kızlara nasıl baktığını uzaktan izleyin. Laf atan polisler var. ( bu cümlemi işini namusuyla yapan kişileri tabi ki ayırarak söylüyorum. Onlara saygım sonsuz). Önemli olan karakterdir meslek değil!
Yani polis üniforması var diye dışarıda metroda orada burada hiç bir etek giyen kadın sizin kocanızın üzerine atlamaz. Sizin kocanız etek gibi gayet normal bir kıyafeti abartıp gözü kayıyorsa kendi nefsine sahip çıksın!
Bıkkınlık geldi sizin gibi kocasını onlarla alakası olmayacak kızlardan kiskanmanizdan. Eski işyerimde de vardı sizden bir tane. Ne zaman topuklu ayakkabı etek giysem kendine birine mi begendiriyorsun diye alttan alttan laf sokuyordu. Kocası aynı iş yerinde diye güzel giyinen butun kadınlara düşmandı.
Gerçekten OZGUVENLI KADIN OLMAK başka birşey!!

Bu arada bu kadar kıskanma ve kısıtlama sonucu uzun vadede aldatilmanizda %99 kaçınılmaz.

Arkadaşların ve ablalarım hepinize merhaba. Ben 22 yasinda 4 aylık evli bir bayanım. Aynı zamanda üniversiteye hazırlanıyorum. Esim Polis memuru. Eşimi çok kiskaniyorum ama kiskancliklarim yerli mi yersiz mi onu bilemiyorum. Belki de mesleğinden ötürü diye düşünüyorum bu konuda yardım edin bana allah rızası için 😭 bazen bu kıskançlığın yüzünden tatlı ekmegin evimde zehir oluyor. Bir kaç örnek vererek anlatmak istiyorum. Esim namazında niyazında bi insan. Dinini imanını bilen bir insandır Mesela bayanlarla muhabbetten kaçınmaz. Örnek veriyorum göreve gittiği bi yer var orada bi cafe varmış cafenin sahibibi abla varmış arada bir sohbet eder konuşur oraya gittikçe. Bende bunu istemiyorum. 😢 Mesela dün metronuzdayız bi tane kız bindi mini etekli ama eteği baya acik. Tam caprazimiza oturdu eşim benim elimi sıkıca tuttu. Bilmiyorum vesvese olduğunu düşünüyorum ama eşim arkaya bakıyor kafanızı çevirmek istemese de bakmaya çalışıyor bazen benimle ilgeniyor benimle konuşuyor o anda ama gözü kkayiyo ister istemez 1.2 defa kızın bacaklarına baktı vesaire. Buda benim zoruma gidiyor 1.75 boyunda 68 kilo güzel bi bayanım eşim beni çok seviyor çok da ilgilidir. Çok zaman ayırır bana. Böyle saçma sapan şeyler için ilişkimizi zedelemek istemiyorum. Mesela biraz önce whatsapda durum paylaşmış metroda bi dayı saz caliyor esim de bunu videoya çekip paylaşmış ama sadece dayı var videoda. Benim aklından geçen iste eşim üniformalı orada birsürü acik saçık kızlar var eşim ister istemez onlara bakıyor. Işte esimin aklına dengesiz kendini bilmez bi kız girerse falan sürekli böyle düşünüyorum birçoğunuz belki tepki gösterip kizicak ama sırf eşim acik kızlara bakıyor dışarıda diye kapalıydım 10 sene sonra acildim. Ama zaman geçti 2 ay acik kaldım baktım eşim bu durumdan rahatsız yinede sana bırakıyorum hayatım ama ben seni kapalı tanıdım kapalı sevdin kapalı seviyorum özüne dön bak şeytanın vesvesesine uyuyorsun Allahın rızası için yap bunu ben istediğim için yapma dedi. Dün esimin vesilesi ile kapandım Çok şükür. 3 senelik bir beraberliğimiz sevgilimin dönemimiz oldi yeni evlendik. Eşimi seviyorum oda beni seviyor çok da değer görüyorum esimden. Ama bu kıskançlık benim yuvamdaki huzurumu bozuyor birde birşey eklemek istiyorum. Aslında aşırı derece de esimlik bi durum yok diye düşünüyorum hani bazen diyorum ona gülüm ne yapayım çözümünü bağlayım dışarı çıkarken diyor. Bazen düşünüyorum bizler kadın olduğumuz halde bakıyoruz misal erkek nefsi diye düşünüyorum. Son olarak da şunu söylemeliyim. Ben onu kıskandığını söyledikçe belli ettikçe o beni gıcık etmek için yada kavgalı olduğumuz zamanlarda beni hızlandırmak için kiskanicagim şeyler yapiyor. Ama esimin içinde kötü art niyet olduğunu düşünmüyorum. Sizlerde bilirsiniz ki bu devir cidden artık çok kötü çok pis. Bu devirdeki kızlara da hiç güvenim yok. Bu arada eşim 30 yaşıda ben 21 😊

valla dalga bile geçemeyeceğim kadar saçma bir konu, bu erkeklerde ne var ustune bu kadar dusuyorsunuz ustune? hani ben brad pitt le bile evli olsam salarım adamı gitsin ne yapıyosa yapsın.
bu kadar kıymetli olan nesi var, neden siz elde tutmak zorunda kalasınız? adam söz vermiş evlenmiş, gerisi onun şerefine kalmış, bakacaksa bakar, yapacaksa yapar.
eşim başkasına bakacaksa, gözu kayacaksa, benim namuslu bitanecik eşim yapmaz ama elalemin kötu kızları onu elimden almaya çalışacaksa hadi bay bay derim ne dicem, adamı prangalayacak halim yok.
eş kısmında namuslu bitanecik ironidir.

valla dalga bile geçemeyeceğim kadar saçma bir konu, bu erkeklerde ne var ustune bu kadar dusuyorsunuz ustune? hani ben brad pitt le bile evli olsam salarım adamı gitsin ne yapıyosa yapsın.
bu kadar kıymetli olan nesi var, neden siz elde tutmak zorunda kalasınız? adam söz vermiş evlenmiş, gerisi onun şerefine kalmış, bakacaksa bakar, yapacaksa yapar.
eşim başkasına bakacaksa, gözu kayacaksa, benim namuslu bitanecik eşim yapmaz ama elalemin kötu kızları onu elimden almaya çalışacaksa hadi bay bay derim ne dicem, adamı prangalayacak halim yok.
eş kısmında namuslu bitanecik ironidir.

Ozguvensizlik işte. Bir de etek giyen kadınlara evli erkekleri ayartmak için giyiyorsunuz demis. Sanki kapalı kadınlar evli erkeklerle olmuyor gibi. Bu tamamen karakter meselesidir ama anlamak başka. Cahalet diz boyu.

Kıskançlığından bıktıysan kendini düzelt o zaman bu kadar basit, yersiz yere kıskançlık yapınca noluyor ki? (Diyelim yapacak, seni aldatacak) sen ne kadar kıskançlık yaparsan o kadar mı engel olacaksın?
Senin eşine değil kendine olan güven sorunun var.

Ozguvensizlik işte. Bir de etek giyen kadınlara evli erkekleri ayartmak için giyiyorsunuz demis. Sanki kapalı kadınlar evli erkeklerle olmuyor gibi. Bu tamamen karakter meselesidir ama anlamak başka. Cahalet diz boyu.

olay kapalılık açıklık, namaz vs mevzusu değil ki, mesela butun isveçli kadınlar eşlerini aldatıyo mu? ya da adamlar?
bu ahlak meselesidir, ahlaklı adam/kadın aldatmaz.
bir kadın da çevresi, yetiştirilme tarzı nasılsa genelde o yönde giyinir, giyim tarzı eleştirilebilir bir insanın, ben de diyorum ne kadar abes giyinmiş diye bazılarına mesela, ama direkt evli erkekleri ayartmaya giyiniyor denir mi ya?

X