Bu konu eltiyle ilgili iç dökmek için açılmıştır. Yazacağım şeylerin çözümü yok yazıp rahatlamak istiyorum.

Daha az görüşün, o bir konuda ne örnek verirse siz aksini söyleyin gıcık edin.

Bazıı tavsiyelere bakıyorum işte konuş , izah et falan diyenler var :KK70: yahu karşısında ki kişi konuşulmaya müsait olsa zaten böyle saçmalamaz. Çok iyi kadınlarsınız 💕

Onun kızı varsa aslannnn oğlum diye sevin
Onunkide oglansa kayinvalidemler bu çok ayrı diyo hep deyin, ay çok başka benim oglusum diye pekiştirerek oglunuzla oynamaya bogdurun konuyu agucuk mugucuk diye. Araya gireceği varsa da giremesim yani.
Onun oğlan sizinki kızsa kız evlat bambaşka ya sen üçüncüyü deneyecek misin belki olur düşünmüyor musun ? Deyin.

Herkese merhaba, evet başlık gayet açıklayıcı zaten. Eltimin bana bi zararı var mı yok. Belki bazılarına göre elle tutulur bir sorun da yok ama ben artık bunaldım. Direkt olarak örnekler vererek anlatmaya çalışıcam. Sürekli başkalarını anlatarak "ayy o hiç çocuğa bakamıyor, bu cahil, o köylü, şu çocuğuna bunu yedirmez öyle çocuk mu bakılır, komşum var emzirirken iki memesini de açıyor iğrenç ben öyle tiksinirim... vs vs" sürekli böyle. Halbuki kendisi daha bir yaşında bebeğe abur cubur veriyor çizgi film izletiyor ama kimene kendi çocuğu böyleyken sürekli dilinde başkalarının anneliği.
Onun çocukları benimkinden büyük mesela benim çocukla ilgili bi konu oluyor diyelim ki emeklemiyor "aa benimkiler o kadarken nasıl giderdi, benimkiler o kadarken şunu yerdi benimkiler şöyle yapardı." Ben x marka o y marka bez kullanıyoruz. "sen de buna geç bak bu çok iyi" dedi en son . Yok dedim ne gerek var bundan memnunum. Sen bi dene buna geç. Yahu ne alaka. Benimki dört buçuk kilo doğdu "yine az ki o benimki kız olmasına rağmen dört doğdu" dedi. 🤦🏻‍♀️ Halbuki bu tarz bi yarışa girdiğm falan yok. Daha neler var şuan hepsini yazsam uzar gider. Sürekli hee hıhı evet demekten sıkıldım.
Hay senin derdini seveyim diyenleri de anlarım he deyip geç sen de diyebilirsniz ama bi saatten sonra bayıyor.
Benim de en sevmediğim insan profili. Bence anlayacağı bir dilde, sürekli kıyaslama yapmasından rahatsız olduğunuzu açıkça söyleyin. Ben kendi çocuklarımı bile birbirleri ile kıyaslamam.Herkes haddini bilmeli.

Yoo hiç öyle değil diyor ben de doğrudur diyorum onunla polemiğe mi gireyim. Mesela geçen tutturdu doğum yaptıran doktorla kadın hastalıklarına bakan ayrı diye hee dedim
Sizde daha da üsteleyin. Hatta ve hatta bebeği çekip çıkaran doktor da farklı diyin :KK70: gerçekten çok eğlenceli bi kadınmış. Keşke benim eltim olaydı.

Onun kızı varsa aslannnn oğlum diye sevin
Onunkide oglansa kayinvalidemler bu çok ayrı diyo hep deyin, ay çok başka benim oglusum diye pekiştirerek oglunuzla oynamaya bogdurun konuyu agucuk mugucuk diye. Araya gireceği varsa da giremesim yani.
Onun oğlan sizinki kızsa kız evlat bambaşka ya sen üçüncüyü deneyecek misin belki olur düşünmüyor musun ? Deyin.
Hahhaa kötü kalpli bi kişi daha :KK70: aç göster diyin oğlunuza ıxnejsjsjhd

Mide bulandırır böyle tipler. Bunları sorunu karşılaştırılmış olmaları o yüzden kendini sürekli bir yarış içinde sanıyor. Mesafe koyun bu insana yapacak bir şey yok

Kızlar biz daha evlenmedik, ama benimkinin abisi karısını biz evlenmeden boşadı. Böyle elti konularını gördükçe sevinesim geliyor, bu beni kötü biri yapar mı:rolleyes:Kadın da kocasına karşı çok şirret, dışarıya karşı itici, konuşmalarıyla anlatılan elti profilinden, şükür ki farklı bir il, pandemi dolayısıyla çok muhattap olmaya zamanım da olmadı, artık hiç olmayacağım; aldığım ana baba duaları işe mi yaradı ne

En temizi çok görüşmemek hatta mümkünse hiç görüşmemek, direkt bir zararı olmayabilir ama sinir bozucu, ömür törpüsü kadın modeli.

Herkese merhaba, evet başlık gayet açıklayıcı zaten. Eltimin bana bi zararı var mı yok. Belki bazılarına göre elle tutulur bir sorun da yok ama ben artık bunaldım. Direkt olarak örnekler vererek anlatmaya çalışıcam. Sürekli başkalarını anlatarak "ayy o hiç çocuğa bakamıyor, bu cahil, o köylü, şu çocuğuna bunu yedirmez öyle çocuk mu bakılır, komşum var emzirirken iki memesini de açıyor iğrenç ben öyle tiksinirim... vs vs" sürekli böyle. Halbuki kendisi daha bir yaşında bebeğe abur cubur veriyor çizgi film izletiyor ama kimene kendi çocuğu böyleyken sürekli dilinde başkalarının anneliği.
Onun çocukları benimkinden büyük mesela benim çocukla ilgili bi konu oluyor diyelim ki emeklemiyor "aa benimkiler o kadarken nasıl giderdi, benimkiler o kadarken şunu yerdi benimkiler şöyle yapardı." Ben x marka o y marka bez kullanıyoruz. "sen de buna geç bak bu çok iyi" dedi en son . Yok dedim ne gerek var bundan memnunum. Sen bi dene buna geç. Yahu ne alaka. Benimki dört buçuk kilo doğdu "yine az ki o benimki kız olmasına rağmen dört doğdu" dedi. 🤦🏻‍♀️ Halbuki bu tarz bi yarışa girdiğm falan yok. Daha neler var şuan hepsini yazsam uzar gider. Sürekli hee hıhı evet demekten sıkıldım.
Hay senin derdini seveyim diyenleri de anlarım he deyip geç sen de diyebilirsniz ama bi saatten sonra bayıyor.
Herzman derm İYİKİ ELTİM YOK diye 😀 hiç katlanamam .. sende katlanma lafını sok. O büyük ihtimalle büyük gelinim numaraları yapıyodur.

Onu onun silahıyla vurun.Size ne yapıyorsa aynısını ona siz yapın.Sok olacaktir

X