Bu konu eltiyle ilgili iç dökmek için açılmıştır. Yazacağım şeylerin çözümü yok yazıp rahatlamak istiyorum.

Hee sensin tamam diyin.
Cidden böyle gereksizleri neden ezmiyorsunuz ?
Böyle bir arkadaşım vardı hep maaaağşallah derdim :KK70: cümleye başlamadan derdim daha. Ortada yine , sonra yine. En sonunda benle alay mı ediyorsun sen dedi şükür anladın dedim. O günden beri görüşüyoruz ama saçma sapan kıyaslamalarını kesti :KK70:
Gerçek bir şahika koçarslanlısın ya :KK70:

Elti denince tüylerim diken diken oluyor. 🤦

Ben de benimkinden bir bomba ekleyeyim:

Bir sohbet esnasında sadeliği sevdiğimi söyledim. Kendisi de ekledi: "Ben de sadeliği severim. Misal, mutfak dolaplarım kırmızı, beyaz, siyah olsun istiyorum."

Benim donup kalmam ve kapanış...
Peki benim anlamamam... 🤔

Aynı mesajı tekrar yazdığın için teşekkür ederim 🤣
O zaman canlandırayım:

images

Sadeliği severim diyen şahsın istediğine benzer mutfak bu. 😁

Herkese merhaba, evet başlık gayet açıklayıcı zaten. Eltimin bana bi zararı var mı yok. Belki bazılarına göre elle tutulur bir sorun da yok ama ben artık bunaldım. Direkt olarak örnekler vererek anlatmaya çalışıcam. Sürekli başkalarını anlatarak "ayy o hiç çocuğa bakamıyor, bu cahil, o köylü, şu çocuğuna bunu yedirmez öyle çocuk mu bakılır, komşum var emzirirken iki memesini de açıyor iğrenç ben öyle tiksinirim... vs vs" sürekli böyle. Halbuki kendisi daha bir yaşında bebeğe abur cubur veriyor çizgi film izletiyor ama kimene kendi çocuğu böyleyken sürekli dilinde başkalarının anneliği.
Onun çocukları benimkinden büyük mesela benim çocukla ilgili bi konu oluyor diyelim ki emeklemiyor "aa benimkiler o kadarken nasıl giderdi, benimkiler o kadarken şunu yerdi benimkiler şöyle yapardı." Ben x marka o y marka bez kullanıyoruz. "sen de buna geç bak bu çok iyi" dedi en son . Yok dedim ne gerek var bundan memnunum. Sen bi dene buna geç. Yahu ne alaka. Benimki dört buçuk kilo doğdu "yine az ki o benimki kız olmasına rağmen dört doğdu" dedi. 🤦🏻‍♀️ Halbuki bu tarz bi yarışa girdiğm falan yok. Daha neler var şuan hepsini yazsam uzar gider. Sürekli hee hıhı evet demekten sıkıldım.
Hay senin derdini seveyim diyenleri de anlarım he deyip geç sen de diyebilirsniz ama bi saatten sonra bayıyor.
konuşmayın

Herkese merhaba, evet başlık gayet açıklayıcı zaten. Eltimin bana bi zararı var mı yok. Belki bazılarına göre elle tutulur bir sorun da yok ama ben artık bunaldım. Direkt olarak örnekler vererek anlatmaya çalışıcam. Sürekli başkalarını anlatarak "ayy o hiç çocuğa bakamıyor, bu cahil, o köylü, şu çocuğuna bunu yedirmez öyle çocuk mu bakılır, komşum var emzirirken iki memesini de açıyor iğrenç ben öyle tiksinirim... vs vs" sürekli böyle. Halbuki kendisi daha bir yaşında bebeğe abur cubur veriyor çizgi film izletiyor ama kimene kendi çocuğu böyleyken sürekli dilinde başkalarının anneliği.
Onun çocukları benimkinden büyük mesela benim çocukla ilgili bi konu oluyor diyelim ki emeklemiyor "aa benimkiler o kadarken nasıl giderdi, benimkiler o kadarken şunu yerdi benimkiler şöyle yapardı." Ben x marka o y marka bez kullanıyoruz. "sen de buna geç bak bu çok iyi" dedi en son . Yok dedim ne gerek var bundan memnunum. Sen bi dene buna geç. Yahu ne alaka. Benimki dört buçuk kilo doğdu "yine az ki o benimki kız olmasına rağmen dört doğdu" dedi. 🤦🏻‍♀️ Halbuki bu tarz bi yarışa girdiğm falan yok. Daha neler var şuan hepsini yazsam uzar gider. Sürekli hee hıhı evet demekten sıkıldım.
Hay senin derdini seveyim diyenleri de anlarım he deyip geç sen de diyebilirsniz ama bi saatten sonra bayıyor.
Duzelmeyecek bişey falan diyince büyük bişey sandım. Hayatta her zaman böyle tipler olur etrafta. Bikac sert çıkış yaparsın olur biter. Sen başkasının çocuğuna kusur buluyosun ama sende bı yaşında çizgi film izletiyosub. Abur cubur veriyorsun. Hos bunu demek te gereksiz ama. Çok takilmissin sanki. Allah başka dert vermesin. Bu kişi eşin yada kaynanan olsa daha büyük sorundu . Önemsiz bence. Eltini boşa . Benim böyle bı ektim olamaz de bundan sonra🤣🤣🤣

Ahaha aynı benim kayınvalidem. Yarış seviyorlar. Bn hoş karşılıyorum sende boşver gül geç. Belki de zamanında çok ezildiler şimdi de başkalarını küçüpseyip kendilerini öne çıkarmak istiyorlar. Her insan gördüğünü yapar. Kayınvalidem bi konu hakkında böyle kendini öne çıkarmaya çalışınca ya çok iyi yapmışsın ben beceremedim flan diyorum nasıl mutlu oluyor ya 😂kanadı olsa uçacak. Tatmin oluyor. İçimden gülüyorum ya napalım ona mı can sıkalım boşver sen de ona he eltim sen birincisin en doğru sensin de🤣🤣

Oydar Oydar bunları yaşamayan yoktur ki, onu tak buna sinir ol nereye kadar.. eltim yok ama kv görümce de bana yapardı. Resmen çocuğuma abur cubur yedirmiyorum diye üzülürlerdi. Halbuki kendi çocuklatının ön dişleri bile simsiyah çürüktü. Cipsle besleniyorlardı, oğlu diyete girdi lisede. He de geç yaa boşver dert etme salla👍

Eltisizlerdenim bende, ama haklısın canım, çevremde bu kadar negatif enerji yayan insan istemem. Muhattap da olmam. Öyle yap bence, hayat kısa.

Zirt pırt buluşmak zorunda mısınız?
Bunu da bir KKda gördüm. Herkes birbirinden nefret eder ama Allah'ın günü evinden çıkmaz.
Ben ortaokulda ayni apartmanda oturan annemin kardeşiyle kavga etmiştim, üni bitip ustudnen birkaç yıl geçip benden özür dileyene kadar aynı apartmanda olmamıza rağmen ne bayram ne seyran bir kere bile denk gelmedim - ki arasıra bizimkilerle konuşmaya eve gelir,birkaç saat gitmezdi.
O kadar da zor bir şey değil. Kötü olmak istemiyorsan bahane bul. Çağırsin o gün isim var de, çağırsin arkadaşımın köpeğinin doğumgünü de 😂 çağırsin başka bir şey söyle, en son ısrar kıyamet gel bak küserim derse tamam de,son dakika 'ay carpintim tuttu,gelemicem' de, gitme. Azıcık gururu varsa daha cagirmaz zaten.
Aynı şekilde catkapi sana geliyorsa evde yokmus gibi davran 'aaaa kapıda misin? Bekle istersen beş saat sonra donecem' falan de 🤪

X