Bu konu eltiyle ilgili iç dökmek için açılmıştır. Yazacağım şeylerin çözümü yok yazıp rahatlamak istiyorum.

Aa saskinim valla.
Eşimin üçüncü bir kardesi olsa ayni kisiden bahsediyoruz zannederdim.

Benimki de kimsenin hicbir seyini begenmez
sadece annelige de degil genel olarak begenmiyor sanirim ama anne olduktan sonra annelik elestirisi de artti

O cahildir, bu köylüdür, öteki daha anneligin a sını bilmiyodur vs.
Tek fark benim çocuklarım daha buyuk yasca ama o bana cocuklarimin gectigi (!) gelisim asamalarindan bahsediyor
Artik x sacma sorular soracak y iste ozerklik zamaninda vs diye
Her seyi ama her seyi cok arastiran biriymis :))

Bir defasinda evimize gelip onerdigimiz yataga dahi sert bu ya diye burun kivirdi
Onun esi ve benim esim ayri ayri baska secenekler sundular baktim mahcup oluyor eşim de ben agiz ucuyla yatak odasinda mi yatsaniz diye teklif edince tamam deyip yatagimizda yatmis biri, acikcasi sok olmustum.
Cunku bence racon budur, ev sahibi teklif eder ama misafir kabul etmez.
Hala hatirladikca sok oluyorum, neden oyle yapmisim diye de sok oluyorum
Boyle boyle taniyoruz iste insanlari ve kendimizi bence :)

Önceleri uslubu budur sohbeti bu sekilde herhalde diye onyargi gelistirmemek icin sohbetine katilip her bebegin her anneligin cok kendine has bir durum oldugundan, her evliligin her esin her insanin her arkadasin birbirinden farkli oldugundan bahsetmeye calistim ama artik bunalinca bi he he modumu actim
Hatta bir iki kez de bozdum ama yine ayni
Bu tipler inanilmaz bir burnunun dikine de gidiyolar bence

Benim yorumum bunlarin hepsi kendilerini kanıtlama cabalari
Sebep nedir bilmiyorum yani oturup eltimin psikolojik durumunu analiz edecek degilim ama siktigi konusunda sizinle hemfikirim

Ben cok muhatap almamaya gayret ediyorum
İnsanlarda benim en tahammul edemedigim çiğlik budur
Hani herkesin çiğ bir tarafi vardir belki ama boş kibire hiç katlanamiyorum.

Bu modelden bende de var aynısı. bir gün delirti herşeyi saydım yüzüne.. konuşmadım 1 sene rahattım .. eşler barıştırdı ,aynı tas aynı hamam.. kussen olmuyor konuşsan olmuyor, ben mesafe koyarak çözdüm eşimle anlaştık ,ayda bir görebileceğim kadar plan yapıyoruz ..😁

Merhaba eltizede, seni severim genelde yorumlarından :) ben de eltizedeyim kan çekmiş demek memnun oldum, çare bulursan bana da de nolur 😂😂
Seninki de mi benzer suursuzlukta
Beni korkutmaya başladınız 😅gorumcem yok diye memnunken eltinin azabına uğramaktan korkar oldum okudukça 😅

Tabisi
Biri kadın doğumcu
Diğeri jinekolog
Hiç bilmiyorsun:KK70:
Ya ahahah
Demek ki bu modeller hep ayni
Benimki de ortamda havalarin sicakligindan bahsediyorken biz uzmanlar 12-4 arasinda sokaga cikmasin uyarisi yapiyolarmis dedigimde esime,
Ben 12-3 arasi diye biliyorum ama.. falan demis biri yani :))

Ulan ya, hey gidi, insan neler neler goruyor su yasinda, bilgilendik sag olsunlar ahshdj

Seninki de mi benzer suursuzlukta
Beni korkutmaya başladınız 😅gorumcem yok diye memnunken eltinin azabına uğramaktan korkar oldum okudukça 😅
Aman bir insan herşeyin en iyisini bilir mi, bilir; bi de bunun densiz olanını düşün böyle aklından geceni soyleyecek ama sen söyleyemezsin yoksa darılır 😁😁 ay köşe bucak kaçıyorum yok ille benle program yapma peşinde 🥴

Doğum yazılarını da gördüm yukarıda, ben de normal doğum yaptım dediğin gibi bir kesi açıldı doğumdan sonra dikildi; vajinada kontrolsüz yırtığı engellemek için kesi atıyorlar genelde, sonrasında dikişlerimle alakalı sorun yaşamadım ben hiç ama ne ağrı ne sızı ne oturmada zorluk, B Bana Diyor Nau Nau yaşamış ya ondan ben de anlatayım dedim 😊

Hiç sinirlenmeden dediklerine espriyle karşılık verin bu tür insanlar ondan anlar çünkü.

Aman bir insan herşeyin en iyisini bilir mi, bilir; bi de bunun densiz olanını düşün böyle aklından geceni soyleyecek ama sen söyleyemezsin yoksa darılır 😁😁 ay köşe bucak kaçıyorum yok ille benle program yapma peşinde 🥴

Doğum yazılarını da gördüm yukarıda, ben de normal doğum yaptım dediğin gibi bir kesi açıldı doğumdan sonra dikildi; vajinada kontrolsüz yırtığı engellemek için kesi atıyorlar genelde, sonrasında dikişlerimle alakalı sorun yaşamadım ben hiç ama ne ağrı ne sızı ne oturmada zorluk, B Bana Diyor Nau Nau yaşamış ya ondan ben de anlatayım dedim 😊
Kesi atilıyor genelde ama Kadinin vajinası da eskisinden daha dar olsun diye bı iki fazla kesi atılıp dikilebilir mi acaba gibi düşündüm 😇😇😇

Ay içime sıkıntı bastı😅 böyle tipler cidden dalga geçilmeyi hak ediyor. Geç dalganı gül bence stres yaptığına değmez. Birisi bana topuklu ayakkabının topuğu üzerinden yapmıştı bunu ay dedim sidik yarıştırmadığın bi topuğumuz kalmıştı bakalım kendini aşabilecek misin 😅

Herkese merhaba, evet başlık gayet açıklayıcı zaten. Eltimin bana bi zararı var mı yok. Belki bazılarına göre elle tutulur bir sorun da yok ama ben artık bunaldım. Direkt olarak örnekler vererek anlatmaya çalışıcam. Sürekli başkalarını anlatarak "ayy o hiç çocuğa bakamıyor, bu cahil, o köylü, şu çocuğuna bunu yedirmez öyle çocuk mu bakılır, komşum var emzirirken iki memesini de açıyor iğrenç ben öyle tiksinirim... vs vs" sürekli böyle. Halbuki kendisi daha bir yaşında bebeğe abur cubur veriyor çizgi film izletiyor ama kimene kendi çocuğu böyleyken sürekli dilinde başkalarının anneliği.
Onun çocukları benimkinden büyük mesela benim çocukla ilgili bi konu oluyor diyelim ki emeklemiyor "aa benimkiler o kadarken nasıl giderdi, benimkiler o kadarken şunu yerdi benimkiler şöyle yapardı." Ben x marka o y marka bez kullanıyoruz. "sen de buna geç bak bu çok iyi" dedi en son . Yok dedim ne gerek var bundan memnunum. Sen bi dene buna geç. Yahu ne alaka. Benimki dört buçuk kilo doğdu "yine az ki o benimki kız olmasına rağmen dört doğdu" dedi. 🤦🏻‍♀️ Halbuki bu tarz bi yarışa girdiğm falan yok. Daha neler var şuan hepsini yazsam uzar gider. Sürekli hee hıhı evet demekten sıkıldım.
Hay senin derdini seveyim diyenleri de anlarım he deyip geç sen de diyebilirsniz ama bi saatten sonra bayıyor.
Kendini gelistiren insanlar sadece kendileriyle ilgili olurken bazıları baska insanların saçı başı kıyafeti vs vs yonlerini boş muhabbet malzemesi yapabilir. Herkes farkli .mesafeli olup duymazdan gelirdim sanırım..

benimkide bi benzeri ama alllahtan farkli sehirlerdeyiz he abla deyip geciyorum gerci sonuncusinda uzerine ucacaktim ya neyse😂

X