Bu konuyu lütfen okuyun ! Aramızda çıkan tartışma

Gerçek kafa yapısı buysa, çocuklarınız için geri dönülmez, tam tersi çocuklarınız için kaçılır bu adamdan. Çok ürkütücü.

Eşimde öfke kontrol edememe sorunu var
Bu kesin bunu biliyorum
Trafikte kaç defa en küçük şeyde karşı tarafı öldürmekle konuştu hep ben engelledim ben tuttum haklı olmasa bile hep kendini o insani öldücek kadar haklı olarak görmesi çok vahimdi hep

Esiniz aklı sıra size gözdağı vermis. Bu konuda aşırı takintili ver ozguvensiz demekki. Ama malesef ne çıkıyorsa böyle tiplerden çıkıyor aldatma konusunda. Erkeği üstün goren kendisi her halti yiyen biri belliki.

Cezası ölüm olmalı dediğimiz suçlar belli örneğin istismar
Ama aldatmakla ölümün ne ilgisi var eşin de yanlış düşünüyor ne alaka aldatan olursa boşanılır
Çok saçma uzatmış kapının önüne koyarım falan diye

Bu kesin bunu biliyorum
Trafikte kaç defa en küçük şeyde karşı tarafı öldürmekle konuştu hep ben engelledim ben tuttum haklı olmasa bile hep kendini o insani öldücek kadar haklı olarak görmesi çok vahimdi hep
Bir dahakine durdurmam ben olsam

Gereksiz uzamış konu ama ben sizi haklı gördum..
Erkek yada Kadını yok bu işin .. Kim aldattıysa karaktersizdir. ve cezası öyle ölüm fln olmamalı.. yaa vatana ihanette yada daha buyuk suçlarda idam yada infaz yok . .
allahın verdiği canı sen alamazsın. .
Her yapılan kötuluğun bi cezası olur elbette ama bu ölüm değil ki sen kimsin ki karsındakni ölumle karar çıkarıyorsun..
böyle karaktersizliğe en buyk ceza ayrılık olur. .

Esiniz aklı sıra size gözdağı vermis. Bu konuda aşırı takintili ver ozguvensiz demekki. Ama malesef ne çıkıyorsa böyle tiplerden çıkıyor aldatma konusunda. Erkeği üstün goren kendisi her halti yiyen biri belliki.

bende aynı seyi dusundum .. Adam böyle tepki verdiğine göre bi arastırıp takibe almak gerek .. yada bilemedim.. pek sağlıklı yada normal tepkiler değil..

Adama bak sanki sinek öldürüyor :işsiz:
İnşallah düzelir aranız ama bilemedim... sorun sadece sizden farklı düşünmesi değil , başkasının görüşüne saygı duymayıp kavgayı devam ettirmesi bence.

böyle bir konuya ne yazılır bilmiyorum, ölüm ne demek,
tabiki siz haklısınız
eşiniz ağır saçmalamış, böyle düşünüyorsan bu evden git filan demeler ne alaka ya
siz çalışıyor musunuz
birde haberlerde gördüğümüz kadınlar
psikopat cani canavar hasta adamlar yüzünden katlediliyorlar
daha geçenlerde 70-80 yaşında bir dede o yaşlarda eşini öldürmüş
neden ya nedennnn
yazacak, söylecek çok şeyler var da yazamıyoruz malesef
Allah eşinize akıl fikir versin

Böyle şuursuz biriyle evli olduğunu 10 yıl sonra farketmek.. Üzüldüm sizin adınıza..

Ayrıca kadın cinayetlerinin yüzde 90 ı aldatma yüzünden işlenmiyor. Eşiniz gibi ali kıran baş kesen tiplerin cahilliği yüzünden işleniyor.

Kendileri her boku yerken kadın çekmeyip boşanmak istedi diye hazmedemedikleri için öldürmeyi hak görüyorlar..

Bu kesin bunu biliyorum

konunun ilk yazısında çok şaşırdım yazmanıza şaşırdım ben de aslında şu yazdıklarınızdan sonra :işsiz: .
Nasıl bu kadar naif olabiliyorsunuz anlamak zor.
Adam hayatın her alanında agresif ve psikopatken konu "aldatmak" olunca, "ben beni aldatan insanın seviyesine düşmem" diyecek medeniyet seviyesine mi ulaşacaktı acaba??
Konu aldatmaya gelene kadar kim bilir hangi davranışlarıyla çocuklara kötü örnek oluyor.
O çocuklar da ilerde kocanız gibi olmaz umarım.

Aldatmalar tabiki istenmeyen igrenc bir olay . Erkek icinde kadin icinde. Ençok erkekler aldatıyor bana göre. Ozaman aldatan her erkeği öldurseler soyları kurur. Aldatan zaten kendi ahiretini dunyasini yakmis yikmis oluyor, birde ben niye elimi kana bulayıp kendi hayatımı yakayım.

Hiç sevmem böyle namus nutukları atanları. Kim bu kadar namus muhabbeti yapıp millet hakkında özellikle de kadınlar hakkında saçma sapan konuşuyorsa bilin ki ondan korkmak gerek.
Habire konuşmayı kadının aldatmasına kendi getirip öldürülmeli diyor korkak.
Madem öyle kocanız sizi aldatır da size yakalanırsa bir güzel öldürün siz de ölmenin ne demek olduğunu o zaman anlar sanırım.

Cezası ölüm olmalı dediğimiz suçlar belli örneğin istismar
Ama aldatmakla ölümün ne ilgisi var
böyle bir konuya ne yazılır bilmiyorum, ölüm ne demek,
tabiki siz haklısınız
eşiniz ağır saçmalamış, böyle düşünüyorsan bu evden git filan demeler ne alaka ya
siz çalışıyor musunuz
birde haberlerde gördüğümüz kadınlar
psikopat cani canavar hasta adamlar yüzünden katlediliyorlar
daha geçenlerde 70-80 yaşında bir dede o yaşlarda eşini öldürmüş
neden ya nedennnn
yazacak, söylecek çok şeyler var da yazamıyoruz malesef
Allah eşinize akıl fikir versin

Çalışmıyorum maalesef devlet memuruydum bana zorla istifa kağıdı yazdırıp işten cikartti işide o bulmuştu
Evde çocuklarıma bakıyorum

Oldu o zaman herkes birbirini öldürsün. Burası Cumhuriyetle yönetilen bir ülke kanunlar yasalar var, eşiniz halâ deve sırtında giden ortadoğu ülkelerindeki şeriat rejimlerini destekliyorsa orada yaşasın o zaman.

Çok gereksiz uzamış . İkinizde birbirinizi aldatmıyacagnıza göre himm diyip konuyu kapatabilirdiniz..

Bu kesin bunu biliyorum
Sizi de anlamak güç inanın. Gayet de farkındasınız adamın nasıl ruh hastası olduğunun. Bu adam birden mi bu hale evrildi? Nasıl cesaret edip iki çocuk yaptınız ve hala neye dayanarak bu adamın yanındasınız? Baba olarak çocuklarınıza nasıl örnek oluyor? İlk mesajınızı okuduğumda, eşinizin sadece boş konuştuğuna, gerçek düşüncelerinin bu yönde olmadığına ihtimal vermiştim ama meğer siz de böyle olmadığını gayet iyi biliyormuşsunuz. O zaman o ilk mesajınıza geri dönelim; eşinizin zihniyeti bu kadar belliyken, öfke kontrolü yokken, insanları öldürecek raddeye kolayca gelirken, üstelik bu adamı bir çok kez terk edip, tekrar geri döndüğünüzü söylerken, aldatırsan öldürürüm muhabbetine nasıl bu kadar şok oldunuz? Gerçekler on yıl sonra dank etmiş olamaz herhalde.

neden ya neden istifa ettiniz ki
eşinizin maddi durumu çok mu iyiydi
öyle bile olsa bir kadının ekonomik özgürlüğünün olması o kadar önemli ki
eğer bir işiniz olsaydı belki de bu lafları söylediği anda çekip gidebilirdiniz
insanlar memur olmak için ne kadar uğraşırken üzücü bir durum :KK43:

Çok gereksiz uzamış . İkinizde birbirinizi aldatmıyacagnıza göre himm diyip konuyu kapatabilirdiniz..

Öyle olmadı maalesef konu sen nasıl savunursun böyle insanları cezası ölüm dedi bana baskı yapıp kelimeler le kafama sokmaya çalıştı

X