Bu nasıl bir azap 😔

Burada yakalamışken sorayım siz nasılsınız ? Eşiniz olacak insan nasıl ? İyileşme var mı ? Konunuz hala aklımda hiç tanımamasam da kulaklarınızı çınlatıyorum bazen :KK43:
İyiyim teşekkürler.Bundan sonra bir şey soyleyeceksem annesini arayacakmisim,artık o da tek başına karar almamaya karar vermis ki annesiyle görüşmediğini söyleyip beni istemeye getirmemiş birisi bu adam.Annrsi şimdi geldi aklına.İletisim kurmuyorum dava gününü bekliyorum

İyiyim teşekkürler.Bundan sonra bir şey soyleyeceksem annesini arayacakmisim,artık o da tek başına karar almamaya karar vermis ki annesiyle görüşmediğini söyleyip beni istemeye getirmemiş birisi bu adam.Annrsi şimdi geldi aklına.İletisim kurmuyorum dava gününü bekliyorum
En iyisini yapıyorsun Sümsük herif ya. Okudukça şok oluyorum.

Burada yakalamışken sorayım siz nasılsınız ? Eşiniz olacak insan nasıl ? İyileşme var mı ? Konunuz hala aklımda hiç tanımamasam da kulaklarınızı çınlatıyorum bazen :KK43:
Çok derin bir sessizlik içinde bekliyor eşim, ben dava açmak için gerekli işlemleri yapmıştım, buraya da yazmıştım , avukatım davayı açacağı gün korona oldu 😔 10 gün karantinada kaldı , hastanede yattı dava da açılmadı, sonrada dedim ki eşim kendi açsın davayı , terkeden kendi, hata mı yaptım bilmiyorum.. Vardır bunda da bir hayır... hayatımın dümeni sanki benim elimde değil, bende akışına bıraktım herseyi. Kızımla yaşıyoruz, sorduğunuz için teşekkür ederim.

Canim,
Canını sıkmasına seni cocuk üzerinden manipüle etmesine izin verme. Kaybettiğini anladigi icin canini yakmaya calisiyor. Oyununa gelme.
Purpplee Purpplee

Nasıl çekiyoruz böyle adamları biz ya Bissum... 😊
Evrene gönderdiğimiz enerji mi çok sümsük ki acaba 😅
Kuşum sanırım öyle ya. Evrenden ne istiyorsak onu veriyor bence 🤔 Eskiden olumlama mı haha falan derdim ama işe yarıyor bence 🤭😍 Güzel düşünelim güzel şeyler bulsun bizi 😏

Bu durumda anasinin evine donen o oldu desene...bosver onunla konusup sinirlerini bozacagina annesiyle konusursun

Kuşum sanırım öyle ya. Evrenden ne istiyorsak onu veriyor bence 🤔 Eskiden olumlama mı haha falan derdim ama işe yarıyor bence 🤭😍 Güzel düşünelim güzel şeyler bulsun bizi 😏
İnşallah 🙏🏿 bundan sonra ne istiyorsak onu dillendirelim😊 en olumlualrı en güzelleri... Kelimeler şifadır kelimeler büyüdür💕🌼

Hayir hic de o iskenceyi cekmek zorunda degildin.
Adam olsaydi da karsisindaki kadini kirmasaydi, evine sahip ciksaydi..
Arti bosanma doneminde sana kendini suclu hissettirmeye calismasi, sana kaba tabirle b*k atmasi kadar dogal birsey yok.
Uzat ayaklarini ve keyfine bak.
Asla da suclu hissetme. Birak debelensin sinirden. Kudursun

Çok derin bir sessizlik içinde bekliyor eşim, ben dava açmak için gerekli işlemleri yapmıştım, buraya da yazmıştım , avukatım davayı açacağı gün korona oldu 😔 10 gün karantinada kaldı , hastanede yattı dava da açılmadı, sonrada dedim ki eşim kendi açsın davayı , terkeden kendi, hata mı yaptım bilmiyorum.. Vardır bunda da bir hayır... hayatımın dümeni sanki benim elimde değil, bende akışına bıraktım herseyi. Kızımla yaşıyoruz, sorduğunuz için teşekkür ederim.
Kusurlu tarafın davası kabul olmuyor ki sizin açmanız gerekir ama terk nedeniyle dava açmanız için 4 ay aralıklarla (6 da olabilir) ihtarname göndermeniz ve onun dönmemesi gerekir.

Okurken çok kızmıştım size niye bu adama böyle ekonomik yardım yapıyor diye. Ayrıl tatlı dağıttıralım 😌😛
Evli isek her şeyi paylasmaliyiz düşüncesinde oldum hep ama hiç ksrsilik görmedi bu düşüncem.

Evli isek her şeyi paylasmaliyiz düşüncesinde oldum hep ama hiç ksrsilik görmedi bu düşüncem.
Ben hiç böyle güzel düşünce ve aşırı fedakarlıkların karşılık bulduğunu görmedim. Sen verdikçe o fazlasını istiyor ve sonunda ne yaptın ki deniliyor... Bundan sonra kendiniz ve çocuğunuz için yaşayın. Güzel bir hayatınız olacak inşAllah. :)

bence artık takmayın
Böyle olacağı belliydi 3 kere evlilik yürütememiş adam sorunludur net
Artık bu dengesiz haller yüzünden çocuğunuzun da psikolojisi bozulacak
2-3 yaş arası tam kişiliğinin oturduğu yaşlar
Artık bu adamın dengesiz vs hallerini atın bir kenara ve çocuğunuzla ilgilenin.
Ha nafaka tazminat tabi ki talep edin
O çocuğunuzun hakkı
Kendiniz için de nafaka isteyin Ayrıca sonuçta size bağlayan nafakada dolaylı olarak çocuğunuza gidecek
Nafaka harici para mı verecek sanki
Bence isteyin
Paragöz derse de muhattap bile olmayın cevapta vermeyin.

Kusurlu tarafın davası kabul olmuyor ki sizin açmanız gerekir ama terk nedeniyle dava açmanız için 4 ay aralıklarla (6 da olabilir) ihtarname göndermeniz ve onun dönmemesi gerekir.
4 ay olmadı daha, avukat evi terketmesi yeterli zamana bakmaz dedi, mesajları da var beni huzursuz eden, hepsini geçtim sağlık problemi var, bunca yılın hattına o can derdindeyken dava açmış olmak istemedim, aslında kafam çok karışık, Dedim ya benim acelem yok, hayatım yine aynı, o düşünsün birazda, o kadar yıprandım ki, umrumda değil 😔

4 ay olmadı daha, avukat evi terketmesi yeterli zamana bakmaz dedi, mesajları da var beni huzursuz eden, hepsini geçtim sağlık problemi var, bunca yılın hattına o can derdindeyken dava açmış olmak istemedim, aslında kafam çok karışık, Dedim ya benim acelem yok, hayatım yine aynı, o düşünsün birazda, o kadar yıprandım ki, umrumda değil 😔
Siz hiç yoktan tedavisinin sonuçlanmasını bekleyin. Adam hastaneye kaldırıldı ameliyat oldu. Öyle olmasa altında başka neden arardık, ama belli sıkıntısı var adamın.

Hikayenizi bilmiyorum hastaysa o ayrı ama benim avukatım son 6 içinde olanlar geçerlidir dedi mahkemede.Yani terk etmesinin üzerinden 6 aydan fazka geçerse affetmis sayıyormus mahkeme.

X