Bu nasıl bir caniliktir!Avukat arkadaşlarım yardımcı olabilirler mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
EE sen veriyordun ilk?İlk tehditi sen yapmadın mı? Ne oldu?
Sen tehdit ne onu da bilmiyorsun galiba? Mahkemeye veririm demek mi tehdit? Ahaha vallaha gülerler sana bak. Üslubunu düzeltmezsen hukuki yollara başvuracağıma dair uyarıda bulundum sende maşallah devam ettin yani. Aferin devam et böyle.

Yediğimiz lokmayı cebimizdeki parayı kendileri veriyorlarmış gibi kimi ya da neyi besleyecegimize de karışıyorlar ya. İstersem gider ayı beslerim. Size ne arkadaş? Sen mi veriyorsun paramı? Herkes istediğini beslemekte serbest. Daha fazla ugrasamayacagim bu mantiksiz insanlarla. Bu konuya daha yazmıyorum ve okumuyorum. İstediğiniz kadar saydirabilirsiniz. Aklı selim insan olması lazim tartışmak için.

Oha 8 köpek mi? Onları yavruyken almamışsa eğitemez ve o kadar ses yaparlar tabii ki.Konunuzu görmedim ama yerden göğe kadar haklısınız
Evet 8 taneler. Şöyle ki 1 tanesi anne diğerleri yavrusu. Ama herhangi bir eğitim verdiklerini zannetmiyorum bahçede duruyolar öyle. Gerçi bunun sayısı yok yani kaç tane olursa olsun bicok insana rahatsızlık veren bı durum varsa bir cozumune bakmalı. Herkesi geçtim kendileri baya kalabalıklar o sese nasıl dayaniyolar bilemedim. Ben başka odaya geçince kurtuldum sesten

Hee öyle beğenmedim ayarsın anca. Noldu neyine beğenmedim atıyosun acaba? Sen kimsin bana beddua ediyosun? Kimsin katil ruhlu diyosun? Bir hakaret daha ette bak bakalım şikayet ediyo muyum etmiyor muyum
Bak öylesin sen katil ruhlu habis ruhlu bir insansın.Hatta senin gibilere şeytanlaşmış insanlar diyorum!Git şikayet et okey? Burada herkesin gözünün içine baka baka Türkiye'de yaşayan tüm köpekler itlaf edilsin öldürülsün diyorsun.Bunu diyen insana ben Allah'tan korkmaz derim

Yediğimiz lokmayı cebimizdeki parayı kendileri veriyorlarmış gibi kimi ya da neyi besleyecegimize de karışıyorlar ya. İstersem gider ayı beslerim. Size ne arkadaş? Sen mi veriyorsun paramı? Herkes istediğini beslemekte serbest. Daha fazla ugrasamayacagim bu mantiksiz insanlarla. Bu konuya daha yazmıyorum ve okumuyorum. İstediğiniz kadar saydirabilirsiniz. Aklı selim insan olması lazim tartışmak için.
Ekmek atarak yaban domuzunu evcilleştirdiğini iddia eden, köpeklerin çocuklar kaşındığı için onlara saldırdığını ima eden bir insan mantıksız insanlaaaar diyor. Peki 🤣😘🥰

Ha şunu baştan söyleseydiniz
Sizinle tartışamayacağımızı bilirdik
Hiçbir aklı selim insan "saldırtmak" gibi saçma sapan yorum yapmaz
Hadi selametle

Sen tehdit ne onu da bilmiyorsun galiba? Mahkemeye veririm demek mi tehdit? Ahaha vallaha gülerler sana bak. Üslubunu düzeltmezsen hukuki yollara başvuracağıma dair uyarıda bulundum sende maşallah devam ettin yani. Aferin devam et böyle.
Asena böyle kıvırmıyor ya ahahahahha

beddua hakaret faslına da geçtik :işsiz: :KK12:
Ne ara bu hale geldi ya
Bir canlının zarar görmesi değil mi mesele
Bu insan yada hayvan olur ne fark eder
Her canlı kendi doğası içerisinde korunmalı bu kadar
Konunun kahramanı ise katil ruhlu biri
Bu kadar
Bedua edenin amacı ne
O diğerinden daha mı iyi
Vala insanlar bir tuaf ceycey

Yoo körkütük savunmuyorum. Bir kaç sayfa önce ben de çözümü söyledim. Avrupa'daki gibi olmalı. Barınakların şartları düzeltilmeli dedim. Ben burda hayvanları açlığa terk etmeyi onlara mama veriyor diye insanları suçlayanlara kızıyorum. Az biraz merhametli olan insan hiçbir canlının aç bırakılmasına gönlü el vermez.

Ülkenizden haberiniz olmadığı gibi dünyadan da haberiniz yok. Bir bakın bakalım Avrupa da Amerika da başıboş köpekler ne oluyor ? Savundugunuz şeyden haberiniz bile yok. Gerçi şehir içinde domuz besleyen insandan ne beklenir. Umarım o domuzcuklar bir çocuk yerine kendini besleyenlere zarar verir.

Ne ara bu hale geldi ya
Bir canlının zarar görmesi değil mi mesele
Bu insan yada hayvan olur ne fark eder
Her canlı kendi doğası içerisinde korunmalı bu kadar
Konunun kahramanı ise katil ruhlu biri
Bu kadar
Bedua edenin amacı ne
O diğerinden daha mı iyi
Vala insanlar bir tuaf ceycey
Konunun kahramanı derken şu fotoğraftaki ekşici yazardan bahsediyorsanız evet ama benden bahsediyorsanız ki mazur görün yanlış anladıysam her iki yere de çekilebiliyor çünkü lütfen ilk mesajlarımı okuyun ve kızdığım konunun sadece hayvanların öylece öldürülmesi olduğunu bilin.Beddua ederim çünkü durduk yere cinayeti savunan insanların hakkından bir tek Rabbim gelir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X