bu nişan atılmalı mı?

Tecrübeyle sabit o istemelerde, nişanlarda 'şuyumuz var buyumuz var' diyenlerin genelde hiç bir şeyleri olmuyor . Ya da kızı alınca kenara çekiliveriyorlar.

Anladığım kadarıyla senin ailenin ve çevrendekilerin evlilikten beklentisi farklı bence yol yakınken vazgeçin bu işten. Yoksa ilerde çocuğum oldu bana tam altın takmadılar cocuğuma bir künye yapmadılar falan diye yine üzülürsünüz siz. Karşı tarafı maddi olarak yargılıyorsunuz sadece beklentileriniz karşılanmıyorsa birbirinizi oylamayın bence

Hemen ayrıl sen ve ailen bu kafadayken olmaz bu iş daha bunun düğünü var.Benim kayınpederimin durumu da çok iyi bana nişanda bir bilezik taktılar kimse yorum bile yapmadı.Ama sağolsun evlendikten Sonra maaş kartını bize verdi dahala da bizde.Demek ki nişanda Ne taktıklarının bi önemi yokmuş.

Neden herkes konuya altın diye yaklaşmış ki ? Bence konu tamamen yalan söylemesi . Bakın ben eski evliliğimde nişan bohçasından tutun da ,çeyize kadar hep yapabildiğimin en iyisini yaptım . Oda hep bana biz şöyleyiz böyleyiz diyordu . Sonuç mu ne ? Düğünde altın alırken benle gram pazarlığı yapması :))) ve evlilik boyunca da bu böyle devam etti ..

konu sahibi bir süredir nişanlısından ayrılmaya çalışmıyor muydu? psikopat, nasıl kendimden soğuturum diye konu açmıştı sanırım. dün de nişanlısı askerden arayıp "kendimi vuracam" diyormuş diye konusunu gördüm. yani dün bir bugün iki, nereden nereye gelinmiş. durum baştan belliymiş anlaşılan

adam psikopat olmasa da bu konuya bakinca yurumezmis yani

ayrilacagina hala vicdan diyo ama o onu yapmadi bu bunu takmadi dokturmus masallah vicdan yapmamis taki konusunda

adam psikopat olmasa da bu konuya bakinca yurumezmis yani

ayrilacagina hala vicdan diyo ama o onu yapmadi bu bunu takmadi dokturmus masallah vicdan yapmamis taki konusunda

X