Saç Kesim Şekilleri bu program sayesinde bana yakışan saç kesimini buldum ?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

asigimkralime

anlam veremiyorum ......
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2010
1.986
1
merhaba arkadaşlar kaç gündür saç kesimim ile ilgili model arayışındayım...hatta bu konuyu bile açtım...çoğu arkadaş yardımcı oldu,onlara tekrar teşekkür ediyorum....perçemin ve kahkülün bana yakışıp yakışmadığı,kısa saçın nasıl olacağını saçımda deneyerek buldum bu program sayesinde......şimdi size kestirmek istediğim model üzerinde deneme yaptığım resimleri yükleyeceğim....yüz kendi yüzüm....hangisi bana daha çok yakışmış onu söylemenizi istiyorum....kısa saç modelini sadece deneme amaçlı baktım çünkü kısa düşünmüyorum...kendi doğal saçım siyah....bana yardımcı olursanız çok sevinirim....

isteyen olursa sitenin linkini verebilirim....burada yasak değilse buradan,yasaksa eğer özelden verebilirim...yasak olup olmadığı konusunda bilgisi olan varsa söylemesini rica ediyorum......

.

Linki isteyen arkadaşlar yeni açmış olduğum bu konudan ulaşabilirler.......bu sayfada link vermek yasak olduğu için oraya açtım.....rahatlıkla beklemeden ulaşabilirsiniz......

http://www.kadinlarkulubu.com/faydali-linkler/518651-program-sayesinde-yakisan-sec-kesimimi-buldum-iste-link.html

Son düzenleme:
1,9,17,21,32 iyi ama hangisi daha uygun bilemiyorum
21 i de begendim

teşekkür ederim.....1-9-17-21 noları beğendim senin..hemen hemen aynı tarz...32 noyu kısa oldupu için şimdilik tercihim değil ama düğünden sonra o modellerden birini yaptırmayı düşünüyorum...

....................34..........................
teşekkür ederim...düğün meselsi olmasaydı o modeli düşünüyordum çok hoşuma gitti çünkü,kahküllü modelide...

Bunları beğendim ben
$fotoraf0775j.jpg
$fotoraf0782.jpg $fotoraf0772.jpg $fotoraf0793.jpg $fotoraf0797.jpg $fotoraf0790.jpg $fotoraf0799.jpg $fotoraf0778.jpg

canım benim,
yüzün güzel olunca ben modelleri seçmekte zorlandım..yani neredeyse hepsi yakışmış..çok hoş çok farklı duruyor her bir model ayrı yakışmış..ama ben özellikle 6 ve 27 noluyu çok beğendim..6 nın tamamı sana gitmiş.yani hem perçem hem genel saç modeli bakımından 6 nolu süper olmuş..
27 nin ise kahkül kısmı sana gider : )

Son düzenleme:
kısa ve siyah saçın size yakıştığı aşikar bence sarı tonlarını hiç düşünmeyin şu linki bende merak ettim nerden bakıcaz :44:

cnm yüzün cok güzel anlınaçık olduğu için kahküllü modeleri yakıştırdımben kolaj hali resimlerden
2,13,22,24,33 ve 35 renk olarakta siyah diyorum ben

Son düzenleme:
X