Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Bu saçlara kestirmekten başka çözüm var diyen???(resimli)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Argan Yağı tavsiyemdir güvendiğin bir markanın kırık saç ucu serumunu alabilirsin Avonda var ADVANCE ... öYLE BİŞEY :KK70: Saçını kestirmeni tavsiye ederim 3 parmak kadar kestir en azından bazı kırıklar gider :)

Selam, bu döngüyü yaşamayan kadın var mı acaba,
Saç rengini açtır, uçlar, kırıldı, kestir, uzat...

O denli kırık olunca mutlaka uçlarından aldırman gerek.
Ardından yapacağın bakımlara gelirsek Lush R&B Hair Moisturiser tavsiye ederim, nemli saça çok az bir şey sürüyorsun, kokusu biraz ağır
içinde avakado, zeytinyağı, hindistan cevizi yağı var..

Argan yağını da tavsiye ederim, Otacının ki özellikle.

Maske olarak Yıpranmış Saçlar için Yves Rocher Onarıcı Saç Maskesi de fena değil, bayağı bir toparlıyor.

mutlaka kestirmelisin,saç uçların ölmüş artık hiç bir kür onu canlandırmaz.sadece kullandığında daha dinmiş bir görüntü verir o da geçici bir çözüm.kestir ki daha sağlıklı uzasın

Bende aynen bu dertten muzdaribim. En son saçıma akıtma işlemi yaptırdım..kuaför hiç bişey olmaz demişti ama inanmamak lazım bu kuaförlere. saçım kötü bir hal aldı. kabarık karışık bişey oldu ve tüm saçım komple böyle ne yazıkki..

işe yarayan bişey görmedim ancak biraz dindiriyor kullanılan ürünler. Bir tek saçımı glissin turuncusu kurutmadığı için ancak onu kullanabiliyorum.

bnmde kına saçımı böyle yaptı. lus tan kına almıştım almaz olaydım.kimyasal olan boya bile saçımı parlatıp yumuşacık yapıoken kına nasıl böyle saman gibi yaptı anlamadım. :KK5: iğrennçç oldu işte saçım dibi ayrı renk tepesi ayrı uçları ayrı :KK43: kızlar lütfen yardım edin kınanın üstüne boyada olmuomuş napıcaam ben okadar yıllarca bekleyememki zaten omuzlarımda olan saçım 2 senede omuzlarıma gelmez bile yine.bi daha kına mı :KK20: tövbeler olsun.

bnmde kına saçımı böyle yaptı. lus tan kına almıştım almaz olaydım.kimyasal olan boya bile saçımı parlatıp yumuşacık yapıoken kına nasıl böyle saman gibi yaptı anlamadım. :KK5: iğrennçç oldu işte saçım dibi ayrı renk tepesi ayrı uçları ayrı :KK43: kızlar lütfen yardım edin kınanın üstüne boyada olmuomuş napıcaam ben okadar yıllarca bekleyememki zaten omuzlarımda olan saçım 2 senede omuzlarıma gelmez bile yine.bi daha kına mı :KK20: tövbeler olsun.

canım ne zaman yaptın kınayı biraz daha bekle açılsın rengi sonra koyu renge boyarsın anca o tutar hem saçının her yerinde farklı tutmuşsa daha kolay olur..akması için beyaz sabunu deneyebilirsin yalnız bunu kulanırsan maske yada krem kullan yoksa çok zor olur taraması..

Saçlarımı siyahtan platine döndürdüm iki kez oryal yedi. Saç bakım yağı ile eski haline getirdim kesinlikle tavsiye ederim. Aktardan saç bakım yağı al saçın diplerine ve kırık olan uçlarına sür önce bir poşet sonra sıcak nemli bir havlu sar 1 saat kadar bekle ve yıka. haftada enaz 3 kez yap çok faydasını göreceksin. Birde bepanthene iğne saç sorunları için mükemmel. Bunuda kuaförüm önermişti. Bir kaba yumurtanın sarısı-badem yağı ve bepanthene iğne kır karışımı sür yine aynı şekilde beklet ve yıka. Kesinlikle kestirmene gerek kalmayacak

canım ne zaman yaptın kınayı biraz daha bekle açılsın rengi sonra koyu renge boyarsın anca o tutar hem saçının her yerinde farklı tutmuşsa daha kolay olur..akması için beyaz sabunu deneyebilirsin yalnız bunu kulanırsan maske yada krem kullan yoksa çok zor olur taraması..

canım ben daha 2 gün önce boyadım. hergün 2 kere yıkarsam saçımı beyaz sabunla nasıl olacak deyeceğim. kına gitsinde başka bişey istemiyorum. normalde de saçım ince telli kremsiz açamıyorum banyoda. ama yumuşaklığı ve nemi gitti kınadan. :44: bir adet boya duruyor önümde 2 gündür (koyu kahve) elim gitmiyor tutmazda bu sefer rengarenk olurum diye. zaten bundan öncede kuaför saçımı oryalle bir güzel sarı yaptı valla zor kurtardım saçlarımı şimdide güya kınayla bakım yapıcaz oyuncak bebeklerin saçı gibi oldu. acaba kına bozuk olabilir mi diyorum ama sanmıyorum. lush tan 3 hafta önce alındı. :26:

canım ben daha 2 gün önce boyadım. hergün 2 kere yıkarsam saçımı beyaz sabunla nasıl olacak deyeceğim. kına gitsinde başka bişey istemiyorum. normalde de saçım ince telli kremsiz açamıyorum banyoda. ama yumuşaklığı ve nemi gitti kınadan. :44: bir adet boya duruyor önümde 2 gündür (koyu kahve) elim gitmiyor tutmazda bu sefer rengarenk olurum diye. zaten bundan öncede kuaför saçımı oryalle bir güzel sarı yaptı valla zor kurtardım saçlarımı şimdide güya kınayla bakım yapıcaz oyuncak bebeklerin saçı gibi oldu. acaba kına bozuk olabilir mi diyorum ama sanmıyorum. lush tan 3 hafta önce alındı. :26:

canım yine de bi dene..beyaz sabunun boya akıtma özelliği var kınada da işe yarar diye düşünüyorum..bu arada istersen şimdiki halini ekle bide 15gün 1ay sonraki haline bakarız en azından sen de görüp mutlu olursun..hem ton farklılıkları var saçında madem çok zor olmayacağa benziyor hemencecik de tutar üstüne koyu renk boya

summit belki hint kınasıdır...

ancak onlar öyle kötü yapıyor saçı...:26:
melissadan olabilir cnm . ben hint kınası farkını bilmiyorum ama çok doğal duruyordu içinde bitki lifleri falan böyle parçacıklı. hemde yağlı bir kına ama nasıl yaktı saçımı anlam veremedim. belki kınadan kınaya farkediyordur onu bilemicem

canım yine de bi dene..beyaz sabunun boya akıtma özelliği var kınada da işe yarar diye düşünüyorum..bu arada istersen şimdiki halini ekle bide 15gün 1ay sonraki haline bakarız en azından sen de görüp mutlu olursun..hem ton farklılıkları var saçında madem çok zor olmayacağa benziyor hemencecik de tutar üstüne koyu renk boya
evet canım annelerimiz eskiden leke çıkarmada çok kullanırlardı dimi beyaz sabunu.:13: etkili olacaktır.bide geziye çıkıcam bu kırmızılıklarla. :KK37: renk farklılıkları gitsin die heran boya denemesi yapabilirim. artık ne tutarsa. boyamadan önce ve sonraki fotolarım var pc ye atabilirsem burayada koyarım. demekki kına olayına dikkat etmek lazımmış. bidaha böyle her bulduğumu kafama yapıştırmak yok neyse buda böyle tecrübe :KK17:

Son düzenleme:
evet canım annelerimiz eskiden leke çıkarmada çok kullanırlardı dimi beyaz sabunu.:13: etkili olacaktır.bide geziye çıkıcam bu kırmızılıklarla. :KK37: renk farklılıkları gitsin die heran boya denemesi yapabilirim. artık ne tutarsa. boyamadan önce ve sonraki fotolarım var pc ye atabilirsem burayada koyarım. demekki kına olayına dikkat etmek lazımmış. bidaha böyle her bulduğumu kafama yapıştırmak yok neyse buda böyle tecrübe :KK17:

valla tecrübe edine edine saçlar ne hale geliyor bi bilsen :KK1: neyse gene de eminim ki kötü değildir saçların canımcım..eğer boyarsan ki için rahat etsin boya bi dene bakalım koyu renk tercih et en azından farklılıkları kapatır

X