Bu sefer kararlıyım ! İnşallah olacak...

İnşallah oluruz :)
Merhaba kızlar
Tanistigimiza memnun oldum :-*

5 buçuk gibi uyandım.
Sade türk kahvesi içtim
Arkadaşımla pastaneye gittik yürüyüş yaptım yani:-)
Akşam yemeğinde
Balık
Salata yedim

Sonra arkadaşlarım pasta yedi sadece 1 çatal aldım canım çekmesin diye.nasıl dayanıyorum bende bilmiyorum valla :-)
Şimdi yatıyorum yarın yoğun bir gün olacak

Merhaba kızlar
Tanistigimiza memnun oldum :-*

5 buçuk gibi uyandım.
Sade türk kahvesi içtim
Arkadaşımla pastaneye gittik yürüyüş yaptım yani:-)
Akşam yemeğinde
Balık
Salata yedim

Sonra arkadaşlarım pasta yedi sadece 1 çatal aldım canım çekmesin diye.nasıl dayanıyorum bende bilmiyorum valla :-)
Şimdi yatıyorum yarın yoğun bir gün olacak
İşte bu tebrikler
Ben de eşimin en sevdiğim bisküvileri almasına rağmen bir tane bile yemedimEn Büyük KK:rapci:

İşte bu tebrikler
Ben de eşimin en sevdiğim bisküvileri almasına rağmen bir tane bile yemedimEn Büyük KK:rapci:
Günaydın:-*

Toplantıya gidiyorum malesef:-(

2 adet kuru kayısı
2 bardak su içtim

Şimdi de 1 Yemek kaşığı yoğurt ve 1 tatlı kaşığı chia tohumu yiyorum

Günaydın:KK54:

2 bardak su içtim

Kahvaltı

3 kaşık yulaf
1,5 bardak süt
5 adet küçük hurma
1 tatlı kaşığı tarçın
2 tatlı kaşığı kakao
2 ceviz

İlk önce kaseye hurmayı doğradım,yulafı da üstüne ekledim. Islatacak kadar sıcak su ekledim. 5 dakika sonra büyük bir kaseye kakao ve tarçını koydum.Yarım çay bardağı sıcak su döktüm ve iyice karıştırdım.Üzerine sütü ekledim bir daha karıştırdım ve yulafı ve hurmayı ekledim. 2 de ceviz kırdım içine. Missssss:kk77:

Ara =Yeşilçay

Öğle

4 kaşık pişmiş kinoa-4 kaşık pişmiş yulaf-4 kaşık barbunya pilaki-yeşillikle yapılmış salata

Ara =Yeşilçay

Akşam

3 Wasa
1 Salatalık
1 Dilim Keçi Peyniri yada 7 tane zeytin

Ara= Yatmadan önce B vitamini

Gün içinde 3 lt s :anneadayı:

Günaydın:KK54:

2 bardak su içtim

Kahvaltı

3 kaşık yulaf
1,5 bardak süt
5 adet küçük hurma
1 tatlı kaşığı tarçın
2 tatlı kaşığı kakao
2 ceviz

İlk önce kaseye hurmayı doğradım,yulafı da üstüne ekledim. Islatacak kadar sıcak su ekledim. 5 dakika sonra büyük bir kaseye kakao ve tarçını koydum.Yarım çay bardağı sıcak su döktüm ve iyice karıştırdım.Üzerine sütü ekledim bir daha karıştırdım ve yulafı ve hurmayı ekledim. 2 de ceviz kırdım içine. Missssss:kk77:

Ara =Yeşilçay

Öğle

4 kaşık pişmiş kinoa-4 kaşık pişmiş yulaf-4 kaşık barbunya pilaki-yeşillikle yapılmış salata

Ara =Yeşilçay

Akşam

3 Wasa
1 Salatalık
1 Dilim Keçi Peyniri yada 7 tane zeytin

Ara= Yatmadan önce B vitamini

Gün içinde 3 lt s :anneadayı:
Günaydın canım b vitaminini akşam alman icin bi sebep var mı ? Ben gündüz alıyorum ama yanlış yapmıyorum demi

Günaydın canım b vitaminini akşam alman icin bi sebep var mı ? Ben gündüz alıyorum ama yanlış yapmıyorum demi

Hayır canım yanlış yapmıyorsun.
Ben gündüz aldığımda afedersin ağzıma geri geliyor sanki. Özellikle çay,kahve, süt ürünleri tüketince...Gece ictigimde eriyor sabaha kadar, rahatsızlık vermiyor.
Sen de rahatsız olmuyorsan devam et canım.

Yemek arası verdik

Hindistan cevizi yagli türk kahvesi içtim

Şimdi öğle yemeği yiyorum
Ispanak
Yoğurt .
Tam buğday ekmek

2 mandalina 1 muz yedim ara ogün olarak

Akşam yemeğinde oglenkiyle aynı Sadece salata yedim fazlalık olarak

Çalışıyorum hala da bişey yiyemedim başka:-(

Günaydınnn

25.09.2017 92,000
02.10.2017 89,250
10.10.2017 87,600
13.10.2017 87,300

18 günde 4,700 gr verildi:KK36:

Evet kızlar sizde durumlar nedir ?

Kahvaltı

7 zeytin
4 kaşık pişmiş yulaf
Yeşillik(Nane-Roka-Maydanoz-Dereotu)
Zencefilli limonlu sıcak su

Ara yeşilçay

Öğle

1 tabak sebzeli tavuk
4 kaşık pişmiş yulaf
Salata

Ara yeşilçay

Akşam

3 kepçe tarhana çorbası(acılı)

Gün içinde 2 lt su

Günaydın :) bu sabah tartıldım 90.9 :)))
10 ekim 92
13 ekim 90.9
2 günde 1kilo 100 gram
Dediğim gibi Karatay diyeti uyguluyorum ben o yüzden çok bi listem yok ekmek şeker un yani sağlıksız hiç bişey yemiyorum bide yada 2 bucuk Öğün yiyorum leptin hormonu icin
Sabah kahvaltı
2 haşlanmış yumurta
Bi tutam maydanoz
Badem
1 çay bardağı kadar tulum peyniri

Günaydın :) bu sabah tartıldım 90.9 :)))
10 ekim 92
13 ekim 90.9
2 günde 1kilo 100 gram
Dediğim gibi Karatay diyeti uyguluyorum ben o yüzden çok bi listem yok ekmek şeker un yani sağlıksız hiç bişey yemiyorum bide yada 2 bucuk Öğün yiyorum leptin hormonu icin
Sabah kahvaltı
2 haşlanmış yumurta
Bi tutam maydanoz
Badem
1 çay bardağı kadar tulum peyniri

Harika :KK9:

Karatay diyetini hiç incelemedim ama Canan Karatayı dinliyorum arada. Cennet ehli de 2 öğün tüketirmiş. Yani fazlası vücuda zulüm. inşallah bu bilinçle hayatımızı idame ettiririz. Yemek için yaşamamalı,yaşamak için yemeliyiz diye bir cümle duymuştum. O günden beri istesem de fazla yiyemiyorum.

İnşallah devamı gelir arkadaşım.:KK5:

Harika :KK9:

Karatay diyetini hiç incelemedim ama Canan Karatayı dinliyorum arada. Cennet ehli de 2 öğün tüketirmiş. Yani fazlası vücuda zulüm. inşallah bu bilinçle hayatımızı idame ettiririz. Yemek için yaşamamalı,yaşamak için yemeliyiz diye bir cümle duymuştum. O günden beri istesem de fazla yiyemiyorum.
Her yolu denedim senelerce diyetisyenlere para döktüm ama sonra Canan Karatay ın bi yazısı dikkatimi çekti insülin direnci olanlar kesinlikle ara öğün yapmamalı diye uygulamak için biraz bekledim sürekli araştırdım Karatay tarzı beslenmeyi ve sanırım hayatım boyunca bunu yapabilirim dedim :) inşalh hepimiz için hayırlısı olur arkadaşım
İnşallah devamı gelir arkadaşım.:KK5:

X