Bu Sefer Ota Konmadi

brokensmile7

Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2013
537
27
34
Evet su an hoslandigim insan tam dizilerdeki serseri kötü karakterlerden
Surekli cinsel iliski yaşıyor
Kadinlara hic deger vermiyor sadece cinsel iliski icin kullanıyor
Zamaninda uyuşturucu kullanmis
Alkol desen her gun
Kufur agzindan eskik olmuyor her iki lafindan biri kufur
Hicbir sorumlulugu yok hicbiseyi kimseyi takmiyor free takiliyor
Ailesi asiri simartmislar ve rahat yetistirmisler ne istese yapmislar
Butun isi bunlar okumak calismak pek onun icin degil
Evet ben neresinden hoslandim dimi :/
Bunlara ragmen cok kulturlu ve guzel siyaset yapıyor(cok hosuma gider) ve cok tatli bi tipi var :)))
Ama bu insanla aramda hicbisey olamaz ,belki zaten oda beni istemez ama istesede olamaz cunku nekadar aci cekecegimi tahmin edebiliyorum cunku zaten bu insanin eski sevgilileri hakkindaki yorumlarini duyduktan sonra boyle bi hata yaparsam bile bile lades olur ve adimi cikarir direk. Of sadece paylasmak istedim suan hislerimin biran once gecmesini bekliyorum.. aslinda sorsaniz onu değiştirmeyi hayatinin dönüm noktasi olmayi cok isterdim ama imkansiz.... ohh rahatladim icimi doktum :)

Alkol desen her gun
Bunlara ragmen cok kulturlu ve guzel siyaset yapıyor(cok hosuma gider) ve cok tatli bi tipi var :)))
Ama bu insanla aramda hicbisey olamaz ,belki zaten oda beni istemez ama istesede olamaz cunku nekadar aci cekecegimi tahmin edebiliyorum cunku zaten bu insanin eski sevgilileri hakkindaki yorumlarini duyduktan sonra boyle bi hata yaparsam bile bile lades olur ve adimi cikarir direk. Of sadece paylasmak istedim suan hislerimin biran once gecmesini bekliyorum.. aslinda sorsaniz onu değiştirmeyi hayatinin dönüm noktasi olmayi cok isterdim ama imkansiz.... ohh rahatladim icimi doktum :)

Uzak dur canım . Kafanda bile yer etmemeli bence:KK20:

hoşlanıyorsan kolay kolay uzak duramazsın bence :KK14:
seni b.ka sürükleyecek bir sevgılın olacak
ve sen çok acı cekeceksın

Son düzenleme:
hoşlanıyorsan kolay kolay uzak duramazsın bence :KK14:
seni b.ka sürükleyecek bir sevgılın olacak
ve sen çok acı cekeceksın
Zaten uzak durmuyorumki arkadas olarak cok iyi o sekilde konusuyoruz 😸
Hayir sevgilim olacagini sanmiyorum suana kadar hic olmadi ve huyum kurusun hoslandigim insanda benden hoslaninca soguyorum :/
Buarada konusuyorum ama aramizda duygusal anlamda hicbir munasebet yok :))

yuh ben mesaji okurken tiksindim sen bu adamla oturup konusuyor musun bir de

Zaten uzak durmuyorumki arkadas olarak cok iyi o sekilde konusuyoruz 😸
Hayir sevgilim olacagini sanmiyorum suana kadar hic olmadi ve huyum kurusun hoslandigim insanda benden hoslaninca soguyorum :/
Buarada konusuyorum ama aramizda duygusal anlamda hicbir munasebet yok :))
sana adım attıgı zaman sevgılı olacaksınız bence:KK14:

yuh ben mesaji okurken tiksindim sen bu adamla oturup konusuyor musun bir de
Zaten hep ayni ortamda bulunduğumuz icin konusuyorum haliyle :)
Boyle anlattim huylarini ama arkadas ortamında gecerli degilki bunlar bizim yanimizda sadece muhabbet ediyor siyaset filmler diziler vs sadece yanimizda dikkat ceken ozelligi kufur etmesi surekli nekadar uyardiysamda (guya dikkat ediyor) yine devam ediyor.
Ama evet malesef huylari cok tiksindirici :KK43: ama ben suan duygusal olarak biseyler hissettigim icin bu huylarini gozum gormuyo :)

Alkol desen her gun

Canım oturup düşünmene bile değecek biri değil bence.. Vaktini boşa harcama, şuan konuşuyosanız sana bi adım attığında malesef sevgili olacaksınız ve sonra çok pişman olursun en iyisi başından uzak dur :KK20:

Alkol desen her gun

içini döktün rahatladın.boşwerrrrrrrrr. bi işe yaramaz o .dedğin gibi laf yapar sadece oda sana yaramaz. sen zaten her şeyin farkındasın.açıklamaya gerek yok:):KK20:

Canım oturup düşünmene bile değecek biri değil bence.. Vaktini boşa harcama, şuan konuşuyosanız sana bi adım attığında malesef sevgili olacaksınız ve sonra çok pişman olursun en iyisi başından uzak dur :KK20:

Aynen dusunmeye bile degecek biri değil dogru ama malesef elimde degil ister istemez biyerlerden geliyo aklima onun icin sabah erken kalkip hazirlaniyorum falan :)
Ama bunlarin gecici oldugu bildiğim icin yinede arama mesafe koyuyorum sonradan pisman olmiyim diye cunku cok ayran gonulluyum buyuzdende hic sevgilim olmadi :)) bugün askindan oluyosam yarin nefret edebilirim 🙈

içini döktün rahatladın.boşwerrrrrrrrr. bi işe yaramaz o .dedğin gibi laf yapar sadece oda sana yaramaz. sen zaten her şeyin farkındasın.açıklamaya gerek yok:):KK20:

Aynen dediginiz gibi herseyin farkindayim buyuzden nekadar hoslansamda hep mesafeliyim :))
Teşekkür ederim guzel yorumunuz icin 😸💜💜

bence sevgili olmazsınız.

çünkü karşı taraf ilişki aramıyor gibi.

umarım unutursun canım bazen insan 2 haftada unuturum sandıklarını aylar geçiyor unutamıyor:KK5:

senin için en hayırlısı unutmak.:KK3:

Cok hos siyaset yapiyor diye (tabir de cok komik olmus) bir copluge mi gonul vereceksin? Bu turk kizlarini anlamak guc. Allah bilir seni seven efendi erkekleri de cat cat reddediyosundur

aslinda boyle kisiklikler birini cok seviyo ve butun aliskanliklarindan vazgecebiliyo.yeterki dogru kisi olsun,sevsin.ama bence o sen degilsin.yani oyle olsaydi sana karsi yaklasimi bastan cok degisik olurdu.diger kizlarla ayni muameleyi gormek istemiyosan uzak dur bence.sana daha degerli davranicak biriyle birlikte ol.kendini hice saydirma .

Eğer sen cinsel münasebetlere karşı biriysen kaçabildiğin kadar kaç
Adam sana aşık olsa dahi, isteyeceği ilk şey budur
Ve o kadar çok birliktelik yaşamış bir insanda bir kadın tarafından kolay sindirilmemeli bence
Bir de sen bütün bunları nereden biliyorsun? Anlattı mı, gözlemlerin mi? :26:

Saydığın özelliklere haiz biri nasıl kültürlü oluyor onu anlamadım.

Sen böyle bir adamı kültürlü olarak görüyorsan bu yaşına kadar bir şey öğrenememişsin demektir .

"Ayrıca güzel siyaset yapıyor hoşuma gider" demekle neyi kastettin anlamadım.

Bu siyaset dediğin şey hünkar beğendi mi ki güzel yapılınca hoşuna gidiyor.

Son düzenleme:
bence sevgili olmazsınız.

çünkü karşı taraf ilişki aramıyor gibi.

umarım unutursun canım bazen insan 2 haftada unuturum sandıklarını aylar geçiyor unutamıyor:KK5:

senin için en hayırlısı unutmak.:KK3:

Ay Allah korusun ya ben yakinda unuturum diye dusunuyorum ama hic belli olmaz dediginiz gibi🙈 ama tabi yinede oluru yok bu isin :)

X