Bu şüpheyle ne kadar devam edebilirim bilmiyorum...

minicikminik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2011
1.189
1.137
Arkadaşlar yaklaşık 7 yıllık evliyim ve bir çocuğum var. Harika bir evliliğimiz var diyemesem de yine de mutlu huzurlu bir evliliğimiz vardı. Ufak tartışmaların dışında bir problemimiz yoktu.
Kafam allak bullak cümleleri tam toparlayabilecek miyim emin değilim ama sorunumu anlatmaya çalışıcam.
10 gün kadar önce gece uyandığımda eşim lavabodaydı. Bir süre çıkmasını bekledim çıkmayınca kapıyı çaldım biraz zaman geçince kapıyı açtı ama telaşlıydı. Telaşından şüphelendim ve telefonunu sordum önce bilmiyorum dedi. Kendi telefonumdan onu aradığımda telefonu kapalıydı. Tartışmaya başladık telefonunu ısrarla vermeyince ben kendimi kaybettim. Bir adam gecenin bir yarısı telefonla ne yapar lavaboda? Aldatıldığımı düşünmeme rağmen telefonunu vermeyince evden gitmesini söyledim gitti. Birkaç gün aramalarına, mesajlarına cevap vermedim. Birkaç kez eve geldi kapıyı açmadım sakinleşmeye çalıştım. Birkaç gün sonra eve geldi , beni aldatmadığını sadece birkaç erotik siteye baktığını, tepki vereceğimi düşündüğü için telefonunu vermediğini söyledi. Bunu o gece söyleseydi belki tartışırdık ama ben bu şüpheyle yaşamak zorunda kalmazdım. Şimdi ona inanmalı mıyım. İnansam gecenin bi saati eşimin tuvalet köşelerinde erotik sitelere girmesini hazmetmeli miyim? Hazmedebilir miyim? Bu şüphelerle bu evliliğe devam edebilir miyim? Günlerdir beynimde binlerce soruyla baş etmeye çalışıyorum ama çabaladıkça daha da karanlığa gömüldüğümü hissediyorum. Bunu aşamıyorum. Aşamadıkça sinirimi ondan çıkarıyorum.
Aklımda hep sorular var... Gecenin o saatinde ne işi vardı erotik sitelerde? Buna neden ihtiyaç duydu? Neden sakladı? Onu aldatmakla suçlamama rağmen neden o gece telefonu vermemekte o kadar ısrarlı davrandı?
Bi tarafım işin peşini bırakma ne yapıyorsa çıkar ortaya, şu casus yazılımlarda satın al yükle telefonuna neyse çıksın ortaya diyor ama dedektifçilik oynamayı kendime yakıştıramıyorum... Bir tarafım bu şüpheyle yaşanmaz çek git bitsin bu iş diyor... Bir tarafım sadece şüpheyle bu evlilik bitirilir mi diyor... Allak bullak durumdayım. Her geçen gün biraz daha karanlığa batıyorum....

o günden sonraki tavırları nasıl, hemen karar verme biraz gözlemle bakalım. Cinsel anlamda soğuk musunuz o yüzden bakmıştır belki

Canim daha once esinle ilgili bir suphe yasadin mi bilmiyorum. Ya da baska bir sorun yasadin mi buna benzer? Bence acele etme karar vermekte. Sonucta suan gercegin ne oldugunu bilmiyorsun. Aldatiyor da olabilir yada dedigi gibi sadece erotik sitelerde geziyor da olabilir. Erkekler yanlis olan herseyi saklamaya calisir. Bence bir sure gozun ustunde olsun. Eger aldatiyorsa illaki bir acigini yakalarsin.

bu aralar ne çok okur olduk erkeklerin p... sitelere girdiğini.hanımıyla cinsel hayatı düzenli olanı da olmayanı da giriyor, Allah sonumuzu hayr etsin. Arkadaşım ben aldattığını düşünmedim açıkçası. sana o şekilde yakalanmak bir anda elini ayağına dolaştırmıştır ondan ne yapacağını şaşırmış bence. bu yüzden boşanılmaz bana göre, istersen bir konuş sakince, davranışından çok rahatsız olduğunu o aldattığını düşündüğünü falan ne hissediyorsan açık açık söyle.umarım düzelir ama boşanma için erken.

Aldatmak diye nitelendirmek istemiyorum.Ama gecenin o saatinde cinsel içerikli sitelerede bakıyor olması başlı başına bir sıkıntı zaten.Acaba aranızda sogukluklar mı var birde sırf bu yüzden telefonunu vermemesi biraz çelişkiye düşüüyor insanı ama sen genede tam olarak emin olmadan adım atma canım.

o günden sonraki tavırları nasıl, hemen karar verme biraz gözlemle bakalım. Cinsel anlamda soğuk musunuz o yüzden bakmıştır belki

Evliliğimiz boyunca cinsel anlamda hiç sıkıntı yaşamadık.
İlk günler beni suçladı hiç yoktan bunları yaptığımı söyledi. İnkar etti kısacası. Sonra erotik sitelere baktığını bunun bu kadar büyütülmemesi gerektiğini söyledi.
Ama benim tek derdim bu değil ki. Ben onun o anda ne yaptığını bilmiyorum... Belki de aldatıyordu bilemem ki. O gece ben o kadar ağlayıp onu beni aldatmakla suçlamama rağmen gerçekten erotik birkaç siteye girdiğini söyleyip telefonu vermesi gerekmez miydi?
İşte ben bu sorularla boğuşurken sinirimi de ondan çıkarıyorum haliyle. Tahammüllü davranmaya çalışıyo ama bi süre sonra onu sıkmakla kavga etmeye çalışmakla suçluyor beni

Canım elbetteki bu şüpheyle yaşanmaz ewet haklısın bu konuda..

O an telefonu sana verseydi, sende o girdiği sitelere şahit olucaktın

ve sen buna ihtiyaç mı duyuyorsun ben sana yetmiyor muyum diye

çok tepki wericektin değil mi?

Yani gerçekten korkmuşta olabilir bu durumdan..

Sende direk tel.vermeyince başka kadın olduğunu düşündün doğal olarak..

GenE her iki durumda da korktuğu oldu we kavga ettiniz kaç gün ewine gelememiş..

Şimdi ajan gibi takip etmek bana yakışmaz demişsin ama şimdi güven biraz sarsıldı mı

kusura bakmada her şeyi yapıcan yaniii.. Ewlilik bu oyun değil, aklından ne geçiyorsa yap bence..

Ama olumsuz yönde de çıkarsa bu takipin buna hazır mısın ilk önce bunu düşün..

Çocuğunuz var mı bilmiyorum ama eğer eşiniz size kendini ıspatlayamazsa ve bu şüphe sizin

evliliğinize yansıyorsa, karı koca cinsellik açısından da yansıyorsa gerekeni yaparsın diye düşünüyorum...

Canim daha once esinle ilgili bir suphe yasadin mi bilmiyorum. Ya da baska bir sorun yasadin mi buna benzer? Bence acele etme karar vermekte. Sonucta suan gercegin ne oldugunu bilmiyorsun. Aldatiyor da olabilir yada dedigi gibi sadece erotik sitelerde geziyor da olabilir. Erkekler yanlis olan herseyi saklamaya calisir. Bence bir sure gozun ustunde olsun. Eger aldatiyorsa illaki bir acigini yakalarsin.

Daha önce hiç şüphelenmedim, cinsel anlamda hiç sorun yaşamadık.
Mantıklı olan beklemek aslında bende biliyorum ama bu beni çok yıpratıyor. Bu bekleme sürecinde ona da kendime de dünyayı dar ediyorum..

tabıkı evlılıgın su aşamada bıtmemelı..
1..aldatıyorsa bunu önceden hıssettın mı,yoksa sırf o gece mı aklına dustu?
2..eger gerçekten erotık sıtelere gırdıyse,bı makale okumuştum,erkekler bazen bekarlık gunlerıne dönmek ıstedıklerıne daır..
buyuzden senden gızlı bunu yapmasından dolayıda evlılıgın bıtmez..

oyuzden ısın aldatılma kısmıyla ılgılen sadece..

Canım elbetteki bu şüpheyle yaşanmaz ewet haklısın bu konuda..

O an telefonu sana verseydi, sende o girdiği sitelere şahit olucaktın

ve sen buna ihtiyaç mı duyuyorsun ben sana yetmiyor muyum diye

çok tepki wericektin değil mi?

Yani gerçekten korkmuşta olabilir bu durumdan..

Sende direk tel.vermeyince başka kadın olduğunu düşündün doğal olarak..

GenE her iki durumda da korktuğu oldu we kavga ettiniz kaç gün ewine gelememiş..

Şimdi ajan gibi takip etmek bana yakışmaz demişsin ama şimdi güven biraz sarsıldı mı

kusura bakmada her şeyi yapıcan yaniii.. Ewlilik bu oyun değil, aklından ne geçiyorsa yap bence..

Ama olumsuz yönde de çıkarsa bu takipin buna hazır mısın ilk önce bunu düşün..

Çocuğunuz var mı bilmiyorum ama eğer eşiniz size kendini ıspatlayamazsa ve bu şüphe sizin

evliliğinize yansıyorsa, karı koca cinsellik açısından da yansıyorsa gerekeni yaparsın diye düşünüyorum...

Diyorum ya o gece telefonu verseydi belki biraz tartışırdık ama bu derece aşılamayacak duruma gelmezdi bende bazı şeyler.
Düşündükçe aklıma bin türlü şey geliyor.
Dediğinde haklısın bu şüpheyle benim devam edebilmem mümkün değil. Aldatıyorsa değmez bir adam için kimbilir daha ne kadar kendimi yiyip bitiricem şüpheyle. Aldatmıyorsa boşuna bin türlü paranoya yapıp uıpranmış olcam.
Her ihtimale hazırlıklıyım . Boşanmak bile umrumda değil şu anda. Bu şüphe boşanma acısından bile fazla canımı acıtıyor.

tabıkı evlılıgın su aşamada bıtmemelı..
1..aldatıyorsa bunu önceden hıssettın mı,yoksa sırf o gece mı aklına dustu?
2..eger gerçekten erotık sıtelere gırdıyse,bı makale okumuştum,erkekler bazen bekarlık gunlerıne dönmek ıstedıklerıne daır..
buyuzden senden gızlı bunu yapmasından dolayıda evlılıgın bıtmez..

oyuzden ısın aldatılma kısmıyla ılgılen sadece..
İlk kez o gece aklıma düştü. Hatta telefon nerden aklıma geldi de bir anda sordum onu bile bilmiyorum.

Diyorum ya o gece telefonu verseydi belki biraz tartışırdık ama bu derece aşılamayacak duruma gelmezdi bende bazı şeyler.
Düşündükçe aklıma bin türlü şey geliyor.
Dediğinde haklısın bu şüpheyle benim devam edebilmem mümkün değil. Aldatıyorsa değmez bir adam için kimbilir daha ne kadar kendimi yiyip bitiricem şüpheyle. Aldatmıyorsa boşuna bin türlü paranoya yapıp uıpranmış olcam.
Her ihtimale hazırlıklıyım . Boşanmak bile umrumda değil şu anda. Bu şüphe boşanma acısından bile fazla canımı acıtıyor.

Evet o şüphe varyaa insanı nasıl yıpratır bilirimm..
O telefonu verseydi dediğin gibi bu kadar olmucaktı sorununuz belki..
Ne halt yediğini kendi gözlerinizle görücektiniz..
Ama o şimdi inandığı bir şeyin arkasına sığınmış, o sitelere girdiğim için bana tepki verirdinn..
Böyle daha kötü oldu ve bunun farkında değil..
Bence peşini bırakma için rahat olana kadar sorgula..
Biraz da sıkılsın beyfendi kusura bakmasın, onun yapmış olduğu saçma sapan davranış şeklinden bu duruma geldiniz..
Durup dururken sorgulamıyorsunuz,itham etmiyorsunuz eşinizi sonuçta..
Çocuğunuz var mı peki?
Ya birde aklıma şöyle bişi geldi, o siteye girdiyse tuvalatte olmasıda normal..
Şimdi nasıl anlatsam bilemedim ama izleyip orda en rahatlayabileceği yer orası değil mi :KK17:
Biri olsa hayatında, ew dışında da o kişiyle mesajlaşırdı..
Daha önce size telefonunu vermemek istedi mi, siz eşinizin telefonunu rahatlıkla alıp bakabiliyor musunuz?
Yada facebook twitter watsap gibi vs şeyleri sizden gizlediği oldu mu eğer kullanıyorsa bu saydıklarımı..

İlk kez o gece aklıma düştü. Hatta telefon nerden aklıma geldi de bir anda sordum onu bile bilmiyorum.

bence ortada canını sıkmaya değecek hıcbıse yok..
adam panıkle ve utancından soylıyememıs gercegı..

aldatma durumu olsaydı,onceden sınyallerını alırdın..

Arkadaşlar yaklaşık 7 yıllık evliyim ve bir çocuğum var. Harika bir evliliğimiz var diyemesem de yine de mutlu huzurlu bir evliliğimiz vardı. Ufak tartışmaların dışında bir problemimiz yoktu.
Kafam allak bullak cümleleri tam toparlayabilecek miyim emin değilim ama sorunumu anlatmaya çalışıcam.
10 gün kadar önce gece uyandığımda eşim lavabodaydı. Bir süre çıkmasını bekledim çıkmayınca kapıyı çaldım biraz zaman geçince kapıyı açtı ama telaşlıydı. Telaşından şüphelendim ve telefonunu sordum önce bilmiyorum dedi. Kendi telefonumdan onu aradığımda telefonu kapalıydı. Tartışmaya başladık telefonunu ısrarla vermeyince ben kendimi kaybettim. Bir adam gecenin bir yarısı telefonla ne yapar lavaboda? Aldatıldığımı düşünmeme rağmen telefonunu vermeyince evden gitmesini söyledim gitti. Birkaç gün aramalarına, mesajlarına cevap vermedim. Birkaç kez eve geldi kapıyı açmadım sakinleşmeye çalıştım. Birkaç gün sonra eve geldi , beni aldatmadığını sadece birkaç erotik siteye baktığını, tepki vereceğimi düşündüğü için telefonunu vermediğini söyledi. Bunu o gece söyleseydi belki tartışırdık ama ben bu şüpheyle yaşamak zorunda kalmazdım. Şimdi ona inanmalı mıyım. İnansam gecenin bi saati eşimin tuvalet köşelerinde erotik sitelere girmesini hazmetmeli miyim? Hazmedebilir miyim? Bu şüphelerle bu evliliğe devam edebilir miyim? Günlerdir beynimde binlerce soruyla baş etmeye çalışıyorum ama çabaladıkça daha da karanlığa gömüldüğümü hissediyorum. Bunu aşamıyorum. Aşamadıkça sinirimi ondan çıkarıyorum.
Aklımda hep sorular var... Gecenin o saatinde ne işi vardı erotik sitelerde? Buna neden ihtiyaç duydu? Neden sakladı? Onu aldatmakla suçlamama rağmen neden o gece telefonu vermemekte o kadar ısrarlı davrandı?
Bi tarafım işin peşini bırakma ne yapıyorsa çıkar ortaya, şu casus yazılımlarda satın al yükle telefonuna neyse çıksın ortaya diyor ama dedektifçilik oynamayı kendime yakıştıramıyorum... Bir tarafım bu şüpheyle yaşanmaz çek git bitsin bu iş diyor... Bir tarafım sadece şüpheyle bu evlilik bitirilir mi diyor... Allak bullak durumdayım. Her geçen gün biraz daha karanlığa batıyorum....

erkeklerin çevir kazı yanmasın mantığına benzettim ben bu açıklamayı
üzülerek söylüyorum ki sanki bu kadar basit değil bir iki sitelik iş değil yani
ama şuda belli ki
oldukça acemi bu konuda eşin
:KK19:
bence girişim aşamasında yakalamışsın
affet yada effetme demek bize düşmez
ben şahsım adına söylüyorum
aynen senin verdiğin tepkiyi verirdim
sonrası için ise acele etmemeye çalışırdım
ama elimdeki verileri de güçlendirmek için herşeyi yapardım
casus yazılımdan önce
telefon ekstresine ulaşmaya çalış
bak bakalım o gece orda sms filan varmı
sosyal medyadaki tüm hesaplarını mercek altına al
boş dur bekle demiyorum
şüphelerini araştır
karar almakta acale etme
geçmiş olsun

Erotik siteye girdi diye boşanılmaz bu zamanla kararlılıkla halledilebilecek bir sorun ama gerçekten siteye mi girdi acaba? Burası sıkıntılı işte o kadar evden kovulacağına evde kalıp siteye girdiğini itiraf etmesi daha mantıklı olurdu.

Erotik siteler konusunda geçmişte eşinizin çok mu üzerine gittiniz?

Son düzenleme:
resmen saçmalıyorsunuz.adam seyretmiş WC de işini bitiriyor sizi başka nasıl aldatabilir ya da o işi neden orda tamamlasın

Telefonunu hiç sakınmadı benden daha önce. Tüm şifrelerini bilirim. Yani ortada olanları biliyorum en azından.
Neden bu sitelere girmeye ihtiyaç duyduğunu sorduğumda tek cevabı öylesine...
Nasıl yani öylesine alışkanlık mı bu ki öylesine giriveriyorsun??? İlk kez olduğunu söylemesi zaten ayrı bir canımı sıkıyor. İlk kezdi madem nedeni neydi girmenin kendini tatmin mi diyorum hayır diyo. İnsanın bir amacı olur değil mi bu siteye girmekte.
Sakince onu anlamaya bu sırada kendi şüphelerimden kurtulmaya çalışıyorum ama adam öylesine den başka bişey söylemiyo.
Bir gece önceyi gayet güzel geçirmişiz. Anlamıyorum... Anlayamıyorum... Tüm günümü ya ağlayarak ya da beynimde türlü senaryolar üreterek geçiriyorum...

Söylediği doğru bence..Yani biriyle görüşüyor olsa ki tuvallette görüşecek hali yok. Yada mesjlaşıyor diyerim. Siz kapıyı çaldığnınız anda panikle telefonu kapatıp kapıyı açardı zaten.Kapıyı hemen açamadığına göre ki muhtemelen meşguldü:KK20: kendi anlattığı ihtimal yüksek.. :KK34:

erkeklerin çevir kazı yanmasın mantığına benzettim ben bu açıklamayı
üzülerek söylüyorum ki sanki bu kadar basit değil bir iki sitelik iş değil yani
ama şuda belli ki
oldukça acemi bu konuda eşin
:KK19:
bence girişim aşamasında yakalamışsın
affet yada effetme demek bize düşmez
ben şahsım adına söylüyorum
aynen senin verdiğin tepkiyi verirdim
sonrası için ise acele etmemeye çalışırdım
ama elimdeki verileri de güçlendirmek için herşeyi yapardım
casus yazılımdan önce
telefon ekstresine ulaşmaya çalış
bak bakalım o gece orda sms filan varmı
sosyal medyadaki tüm hesaplarını mercek altına al
boş dur bekle demiyorum
şüphelerini araştır
karar almakta acale etme
geçmiş olsun
Telefonunda mesajlaşma ya da arama görünmüyor. Benim bildiğim sosyal medya hesaplarında da bir konuşma yok.
Ama söylediğiniz gibi günlerce inkar edip sonra bu şekilde bir yere varamayacağını anlayıp kötünün iyisini seçti diye düşünüyorum bende.

Erotik siteye girdi diye boşanılmaz bu zamanla kararlılıkla halledilebilecek bir sorun ama gerçekten siteye mi girdi acaba? Burası sıkıntılı işte o kadar evden kovulacağına evde kalıp siteye girdiğini itiraf etmesi daha mantıklı olurdu.

Erotik siteler konusunda geçmişte eşinizin çok mu üzerine gittiniz?
Hiç böyle bir konu bile geçmedi aramızda daha önce.
İşin garip tarafı her zaman cinsellik konusunda kendini çok şanslı hissettiğini söylerdi.
İsteklerimizi her zaman açıkça konuşabilen bir çifttik...

X