Buda benim hayat hikayem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cok üzüldüm yasadiklariniza.umarim bundan sonra hep mutlu olursunuz.bide seyi merak ettim spermi testislerinden aldilar dediniz ya sorun neydi azosperm falan mi? Allah size oglunuzu mucizenizi vermis belki burda baskalarina da umut olur

Maşallah onca şeye rağmen çok gucluymussunuz toparlamissiniz kendinizi. Başkalarının acısıyla kendi yasadiklarin karsilastirilmaz kötü birşey ama. Bu hikâyeden kendine de pay çıkardım. Belki de biten ilişkiye devam etmek için zorlasaydim aynı şeyleri yasayabilirdim. İyikide bitmiş diyorum şuan. Umarım en güzel günler sizin olur. Ayrıca ilk defa bu kadar uzun bir yazı okurken. Bogmadi sıkılmadim. Çok güzel dile getirmissiniz

cute, belli ki disli kadinsin. (Bunu her konuda yazdigin yorumlari -ayni zamanda hayran da kaldigimdan- okudugumdan soyluyorum)
esin de belli ki silik bir karaktermis.
aslina bakarsan, seninle hic bas edememis. seni sevmemis, ama -bence korkudan- sana bunu soyleyememis bile. o yuzden, hep saman altindan su yurutmus. cok adice bu, Cok da zavalli bir adam, seninle yuzlesememis bile..
Aynı şeylerı dusunuyorum gecmıse suradan bakınca banada bu sekılde gozukuyor. hatta benım altımda ezıldıgını bıle dusunuyorum. psıkolojık olarak kendını kanıtladı ve gıttı.
ben onun benı aldatacagını hıc dusunmemıstım uzerıne kafamı bıle yormamıstım cunku bızım oncelıgımız vardı bıseyle ugrasıyorduk.
belkı o noktada bende de hata var. gormelıydım ama pısman degılım cunku bu evlılıkten cıgerımı dogurdum ben. oksıjen tupumu.

tek pısman oldugum sey ortak arkadaslara ben sırtımı dondum cunku bır yerden bır yerden bu ısı sezdıklerını onu hıc uyarmadıklarını analdım son noktada onlara ıhtıyacım bılgı toplama acısından kalmayınca ben kucagımda kaldım sız karnınızda kalın ınsallah dıye beddua ettım. bazen onları ozluyorum cunku o arkadaslarımızdan baska onlardan sonra asla bu sekılde can cıger arkadas ılıskılerı kuramadım. yalanmıs hanı dost degıllermıs ama ne bılım ozluyorum gecırdıgım gunlerı

Cok üzüldüm yasadiklariniza.umarim bundan sonra hep mutlu olursunuz.bide seyi merak ettim spermi testislerinden aldilar dediniz ya sorun neydi azosperm falan mi? Allah size oglunuzu mucizenizi vermis belki burda baskalarina da umut olur
evet azospermia vardı canım
cok sagolasın
Allah butun kadınlarımızı dertlerden sıkıntılardan uzat tutacak kadar cesaret versın

Ahhhhh cute içim sızlıyor bi yandan anlattıkların çok üzücü hem senin için hem tatlı oğlun için ama bi yandan diyorum çok şanslı bi çocuksun ki cute gibi bir annen var...
sen çok yaşa, oğlunla eşinle en güzel günleri görün, huzur, mutluluk, sevgi yuvanızdan eksik olmasın
sizi birbirinizden ayrı koymasın yüce Allahım

Ahhhhh cute içim sızlıyor bi yandan anlattıkların çok üzücü hem senin için hem tatlı oğlun için ama bi yandan diyorum çok şanslı bi çocuksun ki cute gibi bir annen var...
sen çok yaşa, oğlunla eşinle en güzel günleri görün, huzur, mutluluk, sevgi yuvanızdan eksik olmasın
sizi birbirinizden ayrı koymasın yüce Allahım
Aminn amin Allahım bana ömrümün yetti süreyi oglumdan ayrı gecırmeyı nasıp etmesın

okurken içimde seninle bunları kahve içerken konuşuyormuşuz gibi hissettim nedense..
çok güçlü bir kadınsın kesinlikle mükemmel bir annesin :KK16:
hep görürdüm yorumlardan ama hiç bu kadar kendime yakın hissetmemiştim neden bilmiyorum...

Her bir cümleye içim ayrı sizladi..
Hayatinda en önemli sahsiyetlerden biri eşini, güvendiğin, sirtini dayadigin, canını verdiğin. .. nasıl bu sekilde kalleslik yapabilir bir insan aklım almıyor. .. yazık birde pişman olması gerekirken yavrusundan bile vazgeçmiş... insan demek bile haksizlik bence buna...
Yine de tüm bunların ardında evlenmiş, sevmiş sevilmiş hatta yavru nu gerçek bir sevgiyle sahiplenmis baba var... bence bu da büyük bir şans. .. Allah korusun yeni aileni.... zamanla tüm eski yaşadıkların silinecek...

Sahtelikler silinir yavaş yavaş geriye sadece sevgi kalır. ..
Çok etkilendim..
Mutluluklar dilerim size.

Merhaba canım
ben ıstanbulda oturuyorum ,
kendım ıcın gıtmıyecegım ama sanırım benımde hazırlanma surecım var. suanda randevuyu cocuk konusunda bu tıp konularla un yapmıs bırınden aldım ama tek doktorla kalmayacagım deneyecegım baska kısılerıde. ısı paraya doksunler ıstemıyorum . eve gıdınce bıle kadın ya da adam bızı dusunsun gonlunu koysun bu ıse ıstıyorum .
cok sagol tesekkur ederım
inşallah istediğin gibi sorunsuzca ikinci çocuğunu kucağına alırsın cnm
ve inşallah çok iyi dr dur gideceğin dr

Cute, 5 yıl olmuş biteli ama sen her kırıntısını hatırlıyorsun? Sende çok derin yara bırakmış. Sanki hala daha etkisindesin gibi geldi bana. Düşünme artık bunları, sanki hala daha içinde kalmış bir şeyler var. Tam bitirememişsin gibi.

Cute, 5 yıl olmuş biteli ama sen her kırıntısını hatırlıyorsun? Sende çok derin yara bırakmış. Sanki hala daha etkisindesin gibi geldi bana. Düşünme artık bunları, sanki hala daha içinde kalmış bir şeyler var. Tam bitirememişsin gibi.
yo etkısınde degılım . hatta yazarken unuttugum ekledıgım duzelttıgım yerler oldu. arda yapmak gerek unutmamak gerek aktıf bır kın duymuyorum o zaman ıntıkam almaya calısırım dıye. sadce gunah cıkarmak ıstedım buaraya bu ara bıraz sıkıntı yasıyorum oglumun durumu, aılemın saglık durumu cok ıcıme dondum kapandım sankı . kusmak rahatlamak ıstedım

kadın hafızası işte bende bazı olayların konuşmalarına kadar giyilen kıyafetten tut yapılan mimiğe kadar hatırlıyorum.. bazen diyorum bir düğme olsa bassam silinse gitse herşey... belki şuan çok mutluyum ama böyle bir anda aklına geliyor ki hafızamın içine sıçayım diyosun :)

Ben en başını yani neden erken evlendigini ve severek mi evlendigini merak ettim .onun dışında zaten söylenecek bir şey yok .sen bu sınavı vermişsin .Allah bundan sonrasını daha hayırlı sağlıklı gecirmenizi sağlasin.

21 yaşında 3 tüp bebek tedavisi
19 yaşında başlamış ve tüm aile seferber.
Manken gibi çok güzel genceciksin ki zaten bu gençlik ve güzellik meselesini devamlı dile getirip övünen birisin. O yaşta o güzellikle sevmeden neden evlendin ? Hani zamanla sevdim dedin ya

Ben en başını yani neden erken evlendigini ve severek mi evlendigini merak ettim .onun dışında zaten söylenecek bir şey yok .sen bu sınavı vermişsin .Allah bundan sonrasını daha hayırlı sağlıklı gecirmenizi sağlasin.
onun teyzesıyle annemın dayısının oglu evlıydı, ıkımızde yabancıydık aıleler baskı yapıyordu . bende aılemı dınledım sevdım ama asla asık olmamıstım ona.
kucuktum zaten 19 yasında evlılıkmı olur dıyorum sımdı ama yaptım bunu. amın dıyorum guzel dıleklerınıze hepımıze ınsallah Rabbım guzellıkler nasıp etsın

Film gibi geldi yaşadıklarınız, bir çırpıda okudum ama içim cız etmedi değil. Kadınların aldatılma hikayeleri hep beni üzer kendimi o kişinin yerine koyarak okur dinlerim bu da beni etkiliyor sanırım.
Size içimden sadece şunu söylemek geliyor. İnşallah hayatınızın bundan sonraki kısmında en güzel mutluluklar sizinle olur, size o acıları yaşatanlar da sizin yaşadıklarınızın bin katını yaşar iki dünyada da yakaları bir araya gelmez umarım. çok çok çok mutlu olun inşallah :)

yo etkısınde degılım . hatta yazarken unuttugum ekledıgım duzelttıgım yerler oldu. arda yapmak gerek unutmamak gerek aktıf bır kın duymuyorum o zaman ıntıkam almaya calısırım dıye. sadce gunah cıkarmak ıstedım buaraya bu ara bıraz sıkıntı yasıyorum oglumun durumu, aılemın saglık durumu cok ıcıme dondum kapandım sankı . kusmak rahatlamak ıstedım
günah çıkartıcak olan sen değilsin ki ..

Anlatman içini dökmen çok iyi, ama tekrar tekrar hafızanda canlanıyor ve sen istemeden beynin yoruluyor. Oğlunun durumunu düşünme, öyle bir babanın yanında büyümektense şimdiki babasının yanında büyümeyi tercih eder ve sana teşekkür eder. Yani şahsen ben olsam öyle yapardım. İçine kapanma, neşeli bir insansın sen, öyle ol. Gerçi bu mevsim dönüşlerinde oluyor bu içe kapanmalar, depresyonlar vb. şeyler. Bunlar geçici şeyler. Üzme kendini. ÖLümden başka herşeye çare var arkadaşım. Zıç içine eskilerin:KK70::KK70::KK70::KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X