Buda benim hayat hikayem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mune ifşalanmadıki kizlar o konunun her sayfasını okumuştum. Eminim ifşa durumu olmadı. Sadece son mesajları esiyle barışmaya yönelikti oyle oluncada tepki gördü. Sonra üyeliğini kapattırdı.

nasıl yaa :S başkasıyla evliyken eski eşini mi affetti 😲
Yok artik. O kadar mesaji okuyup (son mesajlari kast ediyorum) bunu mu çıkardınız gercekten? Gerçekten soruyorum?
Konu iyice sacma hal almaya başladı.
Yazinizi okuyup kafasi karismasin insanlarin diye yaziyorum.
Eski esi cutei aldatti cute ayrildi. Baskasiyla evlendi ve diger esi de aldatti. Barisip barismadigi biraz havada kaldi. Konu bu kadar. Cekistirmeye gerek yok daha fazla.
Yeni esiyle birlikteyken eskisini affettiğini nereden nasil cikardinz bilmiyorum. Kulaktan kulaga giderken muhabbet degisir derlerdi. Kulaktan kulaga da degil ama bu kadar nasil degistirdiniz aklim almiyor.

Yok artik. O kadar mesaji okuyup (son mesajlari kast ediyorum) bunu mu çıkardınız gercekten? Gerçekten soruyorum?
Konu iyice sacma hal almaya başladı.
Yazinizi okuyup kafasi karismasin insanlarin diye yaziyorum.
Eski esi cutei aldatti cute ayrildi. Baskasiyla evlendi ve diger esi de aldatti. Barisip barismadigi biraz havada kaldi. Konu bu kadar. Cekistirmeye gerek yok daha fazla.
Yeni esiyle birlikteyken eskisini affettiğini nereden nasil cikardinz bilmiyorum. Kulaktan kulaga giderken muhabbet degisir derlerdi. Kulaktan kulaga da degil ama bu kadar nasil degistirdiniz aklim almiyor.
bişeyi değiştirdiğim falan yok
ben başkasıyla evlendiğini ve mutlu olduğunu okudum sadece
eşini affettii bu sebepten de tepki aldığını yazmışlar ben de ilk eşini affettiği için olarak algıladım
bu lkadar tepki verecek bi durum yok ortada
yanlış anlamış olmam doğal
oturup da baştan aşağı bütün mesajları okumadım tabiki de.

bişeyi değiştirdiğim falan yok
ben başkasıyla evlendiğini ve mutlu olduğunu okudum sadece
eşini affettii bu sebepten de tepki aldığını yazmışlar ben de ilk eşini affettiği için olarak algıladım
bu lkadar tepki verecek bi durum yok ortada
yanlış anlamış olmam doğal
oturup da baştan aşağı bütün mesajları okumadım tabiki de.
Zaten bastan sona okumaniza gerek yok son mesajlari okusaniz kabak gbi ortada konunun sonu.
E belli ki sonralari okumussunuz ki eski esini mi affetti diye soruyorsunuz. Yqni son mesajlari okumasaniz boyle bir çıkarım yapamazdiniz. Hos okusanız da yapamazdniz da yapmışsınız.
Soyledigniz seyin konuyla hic ilgisi yok ve kötü bir durum bu sebeple tepkim cok yerinde bence

Zaten bastan sona okumaniza gerek yok son mesajlari okusaniz kabak gbi ortada konunun sonu.
E belli ki sonralari okumussunuz ki eski esini mi affetti diye soruyorsunuz. Yqni son mesajlari okumasaniz boyle bir çıkarım yapamazdiniz. Hos okusanız da yapamazdniz da yapmışsınız.
Soyledigniz seyin konuyla hic ilgisi yok ve kötü bir durum bu sebeple tepkim cok yerinde bence
ben size cvp vermek zorunda değilim
gelip buraya beni günah keçisi ilan etmeniz sebepsiz
son mesajları da okumadım
konuyu ilk başından okudum
konuyu hortlatanların suçu bu benim değil
söylediğim gibi yanlış anlamış olabilirim bu da çok doğal
kişinin hareketklerine veya hayatına yaptığım kötü bi yoruum da yok ortada çocuk azarlar gibi tavrınız çok saçma !
neyse iyi geceler.

Uyeler kadinin ustune gitti daha once esinin kp is konusunda bilgi verdiği icin. O da artik ifsa olacagim vs dedi. Ifsalandi mi bilmiyorum ama cok arastiranlar vardi malesef sacma sapan bir sekilde.
Yahu kk dan zaten bir çok kisiyle instadan arkadaştı bende dahil ifşa olmaktan korkan biri degildi zaten olmadı da

Yahu kk dan zaten bir çok kisiyle instadan arkadaştı bende dahil ifşa olmaktan korkan biri degildi zaten olmadı da
Son zamanlarinda oyle hatirliyoruz ben başta hatirlamadim ama arkadaşlar deyince hatirladim. Instada ekli olduklarina guveniyordur herhalde. Bu kadar kisi yanlis hatirliyor olamaz yahu. Ifsa oldu demedim zaten nereden cikardin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X