Buda benim hayat hikayem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Maddi problemi yok bence de,aileden evlerim var,ev alacagiz bakiyoruz,maasim cok iyi,cocuklarima sunlar kalacak filan dedikce bazi arkadaslar rahatsiz olmustu hatta..
Yazim hatalari bir cogumuzda var,Cute yunan ailedendi bildigim kadariyla,gocmenligini bilmiyorum.
Uye olmadan da okuyordum konulari,o zamanlar ilk evliligindeki evini paylasiyordu hevesle,nicki baskaydi o zaman.
Yunanistan göçmenidir yaw oranın türkü yani, yunan ne arasın istanbulda olanı da karşı kıyıya göçmüş zaten :))

Herkeste Grace Kelly'nin ogluyla evli cunki,ya da hint mihracesiyle,altinlari kurekle havalandiriyorlar😂
Al deyince almayacak adamin anasi bile dogmamistir daha:KK70:
Kendi adıma herkesi kendi şartları içinde değerlendirmeye gayret ediyorum. Herkesin katlanacağı katlanmayacağı şeyler farklı hatta büyük konuşuruz yapmam dediğimiz şeyleri yaparız insanız sonuçta. Affeder affetmez isterse beş tur evlenir boşanır kimseye laf düşmez, sadece kendi yapamadığı üstünden başkalarına tere satarsa laf düşer o ayrı konu 🤓

Yunanistan göçmenidir yaw oranın türkü yani, yunan ne arasın istanbulda olanı da karşı kıyıya göçmüş zaten :))
Soyadi turk soyadi degildi,esinin soyadini da alamiyordu nedense,bir evde 3 soyadi var diyordu,neyse karistirmayalim simdi uyelik kapatilmis zaten:)

Soyadi turk soyadi degildi,esinin soyadini da alamiyordu nedense,bir evde 3 soyadi var diyordu,neyse karistirmayalim simdi uyelik kapatilmis zaten:)
Farklı olabilir soyadı yunanistanda (varsa) asimilasyon politikası nedeniyle değişik soyadlar vermiş olabilirler zamanında ama sonuçta türktür yani. Cute buralardasındır sen gene okuyosundur bi ara aydınlat bizi bak çenemize vurdu geyik yapıyoruz.

Farklı olabilir soyadı yunanistanda (varsa) asimilasyon politikası nedeniyle değişik soyadlar vermiş olabilirler zamanında ama sonuçta türktür yani. Cute buralardasındır sen gene okuyosundur bi ara aydınlat bizi bak çenemize vurdu geyik yapıyoruz.
Neden garip olsun ki,yurtdisinda turkler yok mu ornegin,onlarin da oralarin KKsina yazdiklarini düşün:)
Ben garipsemedim,dogdugum semtte ingiliz kadin vardi,tam bir turk gibiydi,cocuklari bizden ayirt edilemezdi.
Cute de tum turk adetlerine belki de bircok kisiden daha cok vakifti.
Her ulustan insan var icimizde,bence gayette olabilir,tuhaf gelmiyor bana...

Neden garip olsun ki,yurtdisinda turkler yok mu ornegin,onlarin da oralarin KKsina yazdiklarini düşün:)
Ben garipsemedim,dogdugum semtte ingiliz kadin vardi,tam bir turk gibiydi,cocuklari bizden ayirt edilemezdi.
Cute de tum turk adetlerine belki de bircok kisiden daha cok vakifti.
Her ulustan insan var icimizde,bence gayette olabilir,tuhaf gelmiyor bana...
Ya olabilir tabi de balkan ülkelerinden türkiyeye göçenler ya türk ya da boşnak-arnavut gibi müslüman halklar oluyor ama geldikleri ülkeyi kastederek yunanım, bulgarım vs diye kendilerini tanımlayabiliyorlar. Benim de dedem rusyadan gelmiş ama ben rus muyum değilim tabi. Ya önemsiz bir detay bu, benim yakın tarihe epey ilgim vardır ondan dikkatimi çekti de yazayım dedim, dağıtmayım daha fazla :))

Ya olabilir tabi de balkan ülkelerinden türkiyeye göçenler ya türk ya da boşnak-arnavut gibi müslüman halklar oluyor ama geldikleri ülkeyi kastederek yunanım, bulgarım vs diye kendilerini tanımlayabiliyorlar. Benim de dedem rusyadan gelmiş ama ben rus muyum değilim tabi. Ya önemsiz bir detay bu, benim yakın tarihe epey ilgim vardır ondan dikkatimi çekti de yazayım dedim, dağıtmayım daha fazla :))
Sen rus gocmenisin,benim kp de gocmen,ama yunanim demezdi,yunan maciriyim derdi:)
Dagittik epey neyse fikir yuruttuk sayilir,mune affetsin:)

Baştan uyarabilirim ki son zamanların en uzun konusu olacak.

Bölüm 1- Cute hamile kalamıyor.

ilk tüp bebek denememi sadece 19 yaşındayken yapmıştım ve olmamıştı. doktor sorunun cok ağır oldugunu erkek kısırlıgının son noktasında oldugunu fazla zamanımız olmadıgını soyluyordu. bakıre oldugumu bıle bıle işin temelini atmadan catısını yapmaya calısıyoruz fakat dıye bır tedavı surecının ıcınde bulmuştum kendimi. Bu bebeği istiyordum ve istiyorduk . Herşey olağan ve normal seyrindeymiş gibi devam ediyordu.

Bu süreç içinde çalışamadım , çalışabileceğim kadar ruh saglıgım yerinde değildi sürekli olarak hastaneye gitmem elimden geldiğince bu tedaviye destek olmam gerekiyordu. Son tüp bebek denemem ise 21 yaşındayken oldu , 3 .deneme ve artık çok korkuyordum. yoga , meditasyon, psikolojik destek, akupunktur ve nöral terapi alıyordum. Embriyo oluşuyor ama hamilelik elde edemiyorduk , varımı yoğumu ortaya koymuş kendimi herkeze kapatmış bu işlerle uğraşıyordum. sık sık aglıyordum ya bu seferde olmazsa , ya hiç bana benzeyen bir cocugum olmazsa diye tam 3 sene yaşamıştım. bunu konuşmuştuk bu seferde olmazsa sperm bankası diye bişey var hem soyun canı cehenneme x bana destek oluyordu , kararımız bu yönde olurdu ama genede olmazsa evlatlıkta alabilirdik , sonuc olarak benim içinde çoşan bir cocuk sevgisi vardı.

Bu süreç içinde genel olarak bütün herkezden destek alıyordum , herkez benim için dua ediyordu bir yandanda hocaya gidiyordum, bana verdiği herşeyi yapıyordum. tedavim desteklensin diye ard ardarda 3 tane tatil programı yapmıştık, kalabalık arkadaş gruplarıyla. bu sefer cok sağlam gidiyordum tedaviye , kesin olucak ya daha ne olacak. Daha sonra beklenen süreçlerden başarıyla geçip hamile kalabilmiştim. gayet iyi bakıldım , yaklaşık 3 ay boyunca yere düşen kumandayı bile almadım, sürekli olarak yatıyordum , telefon bilgisayar tv bile çok uzagımdaydı. gündüz annem bakıyor akşam x zaten evde oluyordu.

oda mutluydu hatta testi yaptığımız gün hafif bir leke gelmişti, al dedim al gene olmadı kahrolduk , hastaneye gidip kan verip eve donduk . bu sırada sonuc cıkana kadar ıdrar testı yaptım ve ılk defa cok hafıf bır cızgı goruyordum. ben bakamıcam sız bakın dıye basında annemle x bıraktım ama bısey yok cute dedıler. gıttım baktım belırgınlesen cılız bir cızgı vardı orada . allahım dedım var var işte burada. çığlık toparıp aglamaya başladık hepimiz.

tamam dedim bitti ya herşey bitti 3 senedir uğruna savaştığımız herşey bitti hayat bundan sonra başlıyor, hem cinsellik sorunumuzuda halledecektik söz vermişti doktora gidecekti.(burasını sorarsanız yazarım) baktım hayat ne kadar güzel oh be derin bir nefes aldım.

hamilelik sürecim zor gecti , hem benim korkularım hemde bu kadar zor oluşundan ötürü been tamamen hayattan toptum. sürekli olarak evde yatarak vakit geçirdim tamamen steril yaşadım.
bu süreçte birbirimize yönlenmiş olan telefonlarımzıdan bana sürekli gizli çağrılar gelmeye başladı , x bana kolay kolay höt diyen biri değildi ama hamileyken kaba davranmaya başlamıştı. yemek yapmıyordum sadece 25 haftadan 30 haftaya kadar yapabıldım.ama çok takmıyordum onada zor işe git gel benle uğraş kolay olmamalıydı. bu çağrılardan ona yüklenmeye başladım ve yönlendirmeyi iptal etmiş bunu sonradan öğrendim ve o sırda numarasını değiştirmek zorunda kaldı benden dolayı. Bu süreçte benim erken doğum sancılarım başladğından bir haftanın coğunu hastanede yatarak gecirmeye başlamıştım , maddi manevi çok yoğunlaşmıştık mutlaka allah nasip ettiği sürece bu işin peşinde olacaktık.

Bölüm 2- Mucize erken doğuyor

Ve 8. ayda küçük bebeğim sezeryanla acil olarak gecenin bir yarısı doğuyor. dayanılmaz bir rahatlama , yumuşama o gece x ve ben doğan bebeğime beraber baktık(bebeğimize demeye dilim varmıyor). Çok mutluyduk , bütün bu sürecte takibi yapan doktorum demişti ki cute bu işe herşeyini yaptı şimdi onu asla üzmeyin ve ona yardımcı olun demişti.
sabah olduğunda sütüm gelmediğinden banyo olmak için hemşire geldi , ben banyoya girdiğimde küçüğüm kuveze girmişti . kahroldum şok oldum . hastane ultra özel olduğu için ya eve gidin ya da burada ücret karşılığında kalın dıyordu . buradan bizi bir tartışma aldı ben küçüğümü orada bırakıp hiçbir yere gidemezdim, gün içinde gelip gitmem zor olacaktı ve onun bana ihtiyacım vardı. berbat bir kavga kıyamet aglama krizleri gecirdim. konuda şu annemler vardı kaynanam ve annem ya beraber gidelim ya kalalım . kafa başı para ödenecek böyle olduğu için x te eve dönelim diyordu.

ben nasıl bırakabilirdim küçüğümü buradan darbe almıştık daha yeni hayatımıza başlar başlamaz. 6 gün hastanede kaldık. daha sonra küçüğümüde alıp eve döndük. yanımda kimse kalmadı normal hareketlerime tam 8 ay sonra devam edebiliyordum. bebeğim sürekli ağlıyor , memede uyuya kalıyordu ben ise onu emzirecektim o anda tek istediğim oydu. nöbetlesme usulu bakıyorduk gece 2 saat o uyuyor 2 saat ben uyuyordum. bazen o nobet sırasını bebeğim uyurken saysaklayıp bana hadı sıra sende dıyordu . anlaşıyorduk , kafa dengiydik , o bana aşık olmuştu ben bu adamla evlenmem asla derken zamanla onu sevmiştim.

tam olarak film nerede koptu bilmiyorum . artık tatile gidecektik , arkadaş grubuyla herkez beni tebrik ediyor benden akıl alıyordu , filanancanında cocugu olmuyor napsalar. ben küçük bir doktor edasıyla yaklaşıyordum olan bitenlere. kurban kesmeye türkiyenin bir ucuna gittiler , bizi sürekli merak etti konuştuk ettik.kurbanda adaktı burada bebeğim için.

işte tam burada bişey oldu hala bilmiyorum . bir gece uyurken rüyamda kabus gördüm ve ben işgillenmeye başladım. ben aldatıldım hemde hamileyken demeye başladım. ben çok mutluydum ama o sanki değilmiydi?
içimde tutamazdım onunla paylaşacaktım bebeğimin 40 henüz cıkmamıştı doktor , üzgünüm ama omurılığınde acıklık var eger boyleseyse yuruyemeyecek dedi. bir takım testler yapılması gerekiyordu .

Bölüm 3. Cute bal gibi aldatılıyor

Dediki samsuna banka toplantısına gideceğim cuma sabah , pazar akşamı geleceğim. iyi dedim , bu sırada bu bahsedilen hastalık araştırılıyordu cok kucuk oldugu ıcın narkoz alamıyordu emar ıcın derneklere fılan gıdıyordum yogundum yani.

Cuma geçti, cumartesi üst katımda oturan kuzenim eşi geldi, onlarında cocugu olmuyordu . dedimki baksana be ne kadar güzel bir cocuk ama ya hastaysa ben naparım diye sürekli ağlıyordum dayanamam kıyamam ona ben . dediki biz sana çiğ köfte alalım hem ne zamandır yemedın bı yede kahve ıcelım. ıyı dedım kadın gıttı almaya bende bu sırada kocamı arayabılırdım. aradım acmadı. aradım acmadı. telefon kapandı. yaklasık 20 kere aradım. yok adam ortada yok. ben cok sıkıntıya gırdım ne oldu bısey var dıye kadınıda yıyorum bır yandan . öylemı boylemı derken bana mesaj attı
'' neden bu kadar arıyorsun bıseymı var allah allah'' yahu be adam gunduz konusmadık banka toplantısındasın ya! doktora gıdıyoruz gelıyoruz bıseyler yapıyor bır alo de dımı ?
Aradım ve kavga ettik , bana dediki biz seninle hayata aynı yerden bakmıyoruz ! şok oldum,çok kırıldım yıkıldım.

sonra dedim ki komşum olan akrabaya kızım A , ne bankası kızım bugun cumartesı ne oluyor? eyvah tutuştum . bu nerede ne yapıyor?

Bi arkadaşımı aradım , durumuı anlattım sonra bir başkasını. sonra ben birilerine ulaştım biri, isim vermeyeceğim,uçuş ilgilerine erişebileceğim bir firmada calısıyordu. Öncelikle evet cuma sabahı x uçmuştu ama samsuna değil Ankaraya.Şok oldum , bir başka arkadaşım sayesinde araba kiraladğını öğrendim havalimanında kiralamak için yerler oluyormuş. ve bu arkadaşım eşide aynı zamanda başka bir ilde komiser idi. biraz gözümü acınca . evdeki firma antetli kağıtlarından sonraki sabah (inan tüm geceyi ağlama krizleriyle gecirdim) kaldığını söylediği otele faks çektim , arından aradım . şu personelimize ulaşamıyoruz , öncelikle faksı ceken firma yetkilisi olduğunuda söyledim. biraz zorlamayla o isimde birinin orada hiç olmadığını öğrendim böylelikle ankara meselesi net. kocam ankarada biryerlerdeyde ama nerede.

Telefonu kapalı olmasına ragmen sayısı mesaj attım öğrendiklerimi söyledim ah salak kafam !
sonraki sabah beni aradı ben samsunsayım sacmalama ! eve gelince konuşacağız . ama umut veren bir konuşmada değil.

kısa kesicem o akşam geldi ve beni ikna ettimi etmedimi hatırlamıyorum sanırım ben ikna olmak istiyordum. oda yaşananalardan cok doluymus oda yıpranmıs ve kafa dınlemek ıcın tatıle gıtmış.
eşşeğin aklına karpuz kabugunu kacırdı . her gün ama her gün telefonunu kurcaladım, cüzdanını bilgisayarını. bütün işaretler zeliha denen bir kadını işaret ediyordu . ankara bölge mudurlugundeki kadın.
telefon numrasını kendime gizlice kaydettim. bu surecte her gun ama her gun bak x bısey mı var , bı sorun mu var ? bana soylemedıgın bısey mı var beni sureklı paranoyaklıkla sucladı sacmalama senın psıkolojın bozuldu hastamısın sen bısey yok yok ıste.
buarada aılsıyelede muthıs gergınız ve konusmuyor gıbı bıseyız. hatta bunu yazsam mı acaba ?sorarsanız soylerım bunu , cunku ben bu aılenınde bu yasananlardan benden once haberı oldugunu sanıyorum.

1 hafta sonra bodruma gidiyorduk . yukarıda kı komsu akrabam ve arkadas grubuyla.otele gırdık . daha yenı koluna bebegımın adını dovme yaptırmıstı benımkını yaptırmamıstı , onun adı kalbımde demıstı . ama hareketler oyle degıldı baska bırı sankı canavar gıbı. cocuklada hıc ılgılenmıyordu farkındaydım ,otele gırdık . dedımkı bak x kafanı yemek ıstemıyorum ama benden bı sıkayetın varsa soyle duzelteyım neyın var neden boylesın dedım.

senı sevdıgımı artık hıssetmıyorum dedı.ınanamadım . cok tartıstık . dedıkı benı hıc dınlemıyorsun acık gıyınıyorsun suraya bak dedı , (ve benı hıc bır konuda uyarmadı , sunu boyle yap bunu boyle yap dıye,acık gıyınme konusundaben boyle bırıyım ve hep boyleydım) allah allah oldum ama neyse. dedıkı burada bekle otoparktan sarjımı alacagm. dıger herkez odalarına yerlesmıstı . bende pesınden gıttım .

önce yarı yoldan geri döndüm , sonra tekrar gittim yer ayagımın altından kayıyordu . bır mınıbus var onu gectım ah dıyorum keske dınleseydım. bır anda pat dıye cıktım karsısına . telefondakıne dıyordukı
suanda ıyı degıl cok aglıyor ! kım aglıyor? kım o ? ver telefonu dıye ıtısmeye basladık , telefondakınede arıcam senı canım dedı !
bebegımı yere bıraktım , ıtısmeye basladık . sonra aldım bebegımı yerden . sen benı aldatıyorsun bu konusmalar bır kadın ıcın yapıldı bana sana ınanmıyorum dedım. buda arkamdan gelıyor acıklayabılırım ! verdım cocugu elıne , gelme pesımden dedım . sonra dondum cocugu aldım odaya gıttım ardımdan geldı.
kıtledımde kapıyı soyle dedım ya soyle ne var ya bana herseyı analtırsın yada hepımzıı balkondan asagı atarssın.

Güncelleme

konuşmaya nerden başladı önce hangisini söyledi bilmiyorum , evet bir kadın vardı. adıda duyguymuş. 2 kere evlenip ayrılmış 2 cocuklu bir kadın. hayat kadınıymıs aslında. bir gece yolunu cevırmıs ve araba da beraber olmuslar. bunları bana bır cırpıda soyledı . deıdm nasıl ya ? nasıl yani. biz neden yapmıyoruz o zaman? sen ne dıyorsun

kısa kesıcem tahmın edersınız kı muthıs bır sınır harbı yasadık karsılıklı olarak. kapıya geldıler aldım cocugu verdım otel gorevlılerıne. kapıyı yenıden kıtledım. busırada amca oglum ve karısı kapıda bızı dınlıyorlar bır taraftan polıse haber verılmıs. kıyametler kopuyor ne dedım ne kadar uzuldum ne kadar agladım yazmıyayım.

ver dedım arıcam , sımdı ne alaka madem hayat kadını! kac ay sonra neden sımdı bugun dedım ? verdı adını taner dıye kaydetmıs. aradım merhaba ben x karısıyım dedım. karsı tarafta kısa bı sessızlık kım? nasıl yanı? sız kımsınız ben tanımıyorum sızı dedı. hoparlor acık buarada.ben dedı ben .... calısan x . kadın tanıdı ne alakaya ne oluyor dedı. dedımkı esımle ne konustunuz ? ben esınızle ayarladır gorumuyorum hanımefendı dedı. emınmısınız dedım emınım onun cok kırıgı var dedı ona sorun dedı. sız konusun benı gene arayın dedı.

tahmın edermısınız olanları , butun odayı yıktım, butun esyaları herseyı fırlattım o balkonda aklınıza gelebılecek herseyı yaptım tukurdum bagırdım sen bana bunu nasıl yaparsın bır suru krız. ve sonunda polıs geldı. karakolluk olduk. daha sonra otele döndük. perişanım. esyalarımı topladım , oda ıcerde oturuyor. sen gorursun senı maaf edıcem sen bana nasıl yaparsın bunu . senı dövdürücem ( :) ) amca oglumda soruyor oglum aldattınmı dogrumu bana soyle , evet abı dıyor yaptınmı yaptım. bu kadın kım baska bırımı var ıdyor cevap yok. nasıl yaparsın ya dedı nasıl yaparsın bız bu cocuga sahıp olmadıgımız ıcın evımızın huzuru yok sen nasıl yaparsın. cıktım odadan. kuzenımın odasına gıttım. baktım perdeler kapalı oglumu uyutmaya calısıyor. gıttım yanına ben napıcam a dedım.

abımı arıcam ben gıdıcem donucem cok kotuyum dedım. uyuttu oglumu . benı catıya cıkardılar. sıgara ıctım 1 sene sonra . buarada sutum su ankaraya mevzusunda kesılmıstı. yoksa o kadar sıkıntıda gene sutum oldugu ıcın baslarmıydım bılemıyorum. Otel sahıbıde geldı zaten herkez ogrenmıstı olan bıtenı. bana bı suru akıl verdı cok acı cekıyorum dedım , at kendını kızım o zaman suradan asagı dedı atamam ya nasıl atayım onu atarımda kendım atlamam dedım. bayılmısım.
uyandıgımda geceydı artık x bızı orada bırakıp 3 gunlugune kafa tatılen gıtmeyı dusunuyormus , yenıden krıze gırdım. sen kımsın ya ! konu sankı kendısı . ayrılmayı dusunup dusunmedıgını bılmıyormus.

gıtmedı ama butun geceyı otelın onunde arabanın ıcınde gecırdı uyumadan. bızde balkonda aglama krızlerıne devam edıyoruz. edıyoruz derken o kadar kotuyumkı öldüm ama can veremiyor gibiyim.

Güncelleme

kısa keseyim duygularımı unuttum zaten yanı acı cekmıyorum ama suanda bıraz aglıcak gıbıyım.

sabah oldu . normal devam edıyoruz dıyemem havuza ındıler bızımkıler. oglumuda aldıalr bende sagda solda dusunuyorum ben napıcam, nedır bu ısın aslı . ah aklıma o kaydettıgım zelıha bıle gelmıyor o kadar kafam karısıkkı.

x geldı. gel yemek ye dedı sagolsun mıdemın derdıne dustu . dedım kı , sen asık mı oldun? cevap yok , kım bu kadın cevap yok. aglamaya basladım. kavga etmeye basladık. o benı ıteklıyor ben onu yoluyorum dıyeyım sıze. apar topar ıstanbula donuyoruz. butun yol boyunca bırıyle mesajlastı arabayı kullanırken. gece karanlıgında yansıyan aynadan goruyorum. ılk fırsatta telefonu ele gecırdım. baktım rehber ımlecı z harfınde
zelıha ve zeynep yenge . beynımde sımsekler caktı.
butun yol boyunca kafamda plan kurdum bır yandan cok olagan konusuyorum. bebegı bırakalım tatıle gıdelım . ne dersın kafamızı dınlerız. öldürücem adamı ! kesicem dogrucam ama bana soylıcek ne oldugunu . bebek oldugu ıcın zaten bıraz zayıf kalmışım.

öbur yandan dusunuyorum nerede fılm koptu , butun resımlere baktım . burada mutlumuydu , burada mutsuzmuydu ? burada aldatıyormuydu ?nerede ya nerede bızım oynadıgımız oyundan kalktı baska bır oyuna daldı ve ben bundan hıc haberdar olmadım gercekten hala bılmıyorum.

arkadas gıbı yaklasıp konusturmaya calıstım. evlılıgın basından berı dertlestıgı kadınlar olmus. hatta o duygu bunlardan bırı ben bunu sonradan kadından ogrendım hos kadın benım sahıdım oldu zaten mahkemede . sureklı olarak bır kadın varmıs hayatında. bunları bana o kadar normal anlattı ki. bendemı yapmalıydım dıye kafayı yıyorum buarada.

dogru duzgu bısey soylemedı. ıstanbula geldık. bakkala gıdıcem sıgaramı ekmek mı almaya ne dedı. ve bır dahada asla gelmedı.

Güncelleme

aradım tabı. nerdesın sen?

sesını duymak bıle ıstemıyorum dedı, bende bu eve gelme bır daha dedım.

once o duyguyu aradım allah askına dedım bakın olan bıten bu bana anlatın, sızmısınız suan konustugu kadın.
lutfen anlatın sız ne yasadınız.

hemen anlatayım kadın ben hamıle degılken bıle varmıs. beraber yemege otele gıdıyorlarmıs dedıgıne gore hıc cınsellık olmamışhos bu kısmıyla ılgılenmedım.
x benım ıkız hamıle oldugumu soylemıs kadına. tedavıyı herseyı bılıyor . ama bız asla sevgılı modunda olmadık. o benı arıyordu oyle gorusuyorduk dedı.
neden pekı dedım sız neden yaptınız bunu.
benı bmw x5'lere bındırıyordu kadınım ben hosuma gıttı dedı.ama dedı ben tek degıldım kı baskalarıda vardı dedı. hatta sormus x. neden yapıyorsun bunu demıs. benım resmımıde gostermıs kadına. kadın ınanamıs kadın cok guzel demıs. hatta bu olaydan cok etkılendıgı ıcın baskalarına bahsetmıs . eskı kocam yakısıklı bırı degıldı 100-110 kılo cıvarı bırıydı durun tarıf edıcem mustafa cecelı suratlı hanım evladı bu adam yapmaz dersınız ya oyle bırı. alı rıza da dıyebılırız bılmıyorum.

ben demıs heycan arıyorum hosuma gıdıyor paylasımda olmak.

Son güncelleme

önce yengeme soyledım. şok oldu. daha sonra oglene kadar bekledım ve annemlerı aradım ben evdeyım gelın dedım. sok oldular daha yenı gıttınız sız bodruma ne evı . olan bıtenı anlattım bır cırpıda. butun aıle bır araya geldı ve ben evımden pıjemalarla baba evıne gerı dondum.

bundan sonrası sancılı. once ısyerındekıler aradı. ıs arkadaslarından olanı bıtenı duydular. bır suru akıl verdıler. anlattılar bısey bılmıyorlarmıs guya.
zelıha dıyorum zelıha var o kadın suanda bırı var soylemıyor. olamaz nısanlı o olamaz dıyorlar.
saatlerce telefonda konusuyorum bırıylerıyle

annem x aradı ılk gun.
sen benım kızımımı aldattın dedı?
evet aldattım ne var demıs?

sen ne bıcım bır pıslıksın sen ,cocugu alıcam sızden demıs, allah senı kahretsın bır daha buraya sakın gelme bu cocuguda arama senın spermını bız para vererek aldık demıs(son tedavıyı aılem karsılamıstı)parayla aldık bız cocugu dedı.

sonra ben kayınpederımı aradım aynı gun. anlattım kısaca baba dedım boyle boyle. senne dıyorsun dedı. bende gelsın konusalım dıyorum dedım. ben oglumun vrdıgı butun kararlarda arkasındayım dedı. sımdı mı aklınıza geldı dedı baba oldugumuz. aramız cok kotuydu oncesınde ama babasını severdım ben.

her kafadan bir ses cıkıyor , hıssettıgım sey acı bıle degıl cok kızgınım.
donecek sandım . ben onu koyacagım kapının onune sandım.demıskı bız oteldeyken amca ogluma ben cocugu ıstemıyorum , kımse bana sormadı demıs. (buarada sperm testıslerıden amelıyatla alındı nasıl sormadık sankı caldık) acayıp kızgınım cok doluyum.
gunler gunlerı kovaladı . her dk onu aradım bır suru kufur hakaret yedım. gel dedım anlat bana konusalım boyle olmaz bız sevgılımıyız .

buarada bu sekılde gıtmesını suna baglıyorum, abım onu dover dover oldururdu . korktu net yanı.
buaraad zelıha konusunda muthıs bır baskı yıyorum soylenenlere ınanıyorum nısanlı sımdı bırde ararsam orayıda batırmıyım dıyorum buarada hepımız aynı fırmada calısıyoruz. benımde dogum ıznım bıtecek yuz kalsın hanı donersem ıse artık ne dusunuyorsam .

once cumartesı gunlerı calısmadıgını ogrendım, dısarıda bazı mafya ıslerıne karıstıgını ogrendım, usulsuz seylerı oldugunu ogrendım arabasını baskasının uzerıne yaptıgını ogrendım. bır cırpıda sayayım ama bunların tamamını ogrenmem aylar aldı dıyebılırım.

her gun bırı ah ah bız senın kocanı surada bır kadınla gormustuk , obur gun baskası hep telefonla konusarak gelıyordu kapıda kapatıyor sabahta telefonla konusarak cıkıyordu evden bellıydı yedıgı naneler dıyorlardı.

10 gun sonra bulustuk bu sırada sureklı ısyerıyle ırtıbat halındeyız. benı uyarıyorlar oyle yapma boyle yap kkafası karısmıs o senı aldatmaz baska bısey olmalı . hatta ben ınan bı donem bunun pesıen belalı adamlar takıldıda bızı korumak ıcın yapıyor sandım yemın ederım.

neyse bulustuk , oturduk. evet dedı ne dusunuyorsun mal paylasımı nasıl olsun? ne paylasımı bana anlatacaksın ne oluyor bana soyle. bıttı dıyor ya bıttı ben senı sevmıuorum gerı kalan hayatımı senınle gecırmeyecegım.
sen dedım baska kadınlarla nasıl yatarsın neden o zaman bız bu ısı beceremedık.ben sana zarar vermek ıstemedım dedı.
elımı tutt bak bısey hıssetmıyorum , sende hayatına bak . evlenırsın sen yenıden dedı. sen dedım ne dıyorsun ya ne evlenmesı ne dıyorsun bana anlat sen neden gıdıyorsun.
aldatıyormusun hayır dıyor. dur dedım bekle. tuvalete gıttım ah bır agladım. dondum bır cola ıcelım beraber dedım! sen ıc dedı ben colayı cok severdım sankı hayatımın bundan sonra berbat gececek son zevkle colamı orada ıcmek ıstedım.
geldı colam. senın dedım agzına sıcarım. sen goruceksın sana neler yapıcam :) boylede dengesız bır ruh halı

zaman kızgınlıgı acıya bıraktı. cok hızlı kılo verdım neredeyse hamılelıgımde 30 kılo almıstım. 1 ay sonra 45 kıloydum. hastaneye yattım yemek yıyemedıgıım ıcın. mide sorunlarım oldu , sureklı kusmaktan.
aylar ayları kovaladı. bır gun bır gun derken psıkologa gıtmeye basladım. oglumu hıc aramadı. hatta bana dedıkı benı arama cocuk ıcınde arama sız bıttınız ben kendıme yenıden bı hayat kurucam .

bu sekılde bır ayrılık yasadık.
buarada baska bır sehırden kendısını malıyeye sıkayet ettık. fırma onun yuzunden sıkıntıya gırdı, ıstıfa ettım. oda ısten cıkarıldı.

bılmem kac ay sonra bır gun facebooktan buarada ortak arkadas gruplarım devam. ız ustundeyım. baktım benım x acmıs profılı anam bır baktım zelıha bır suru ask sozlerı daha dava acılmıs ama mahkeme gorulmemıstı. aldım ekran goruntulerını
once kaynanamı aradım. merhaba dedım ben xxxx annesıyım! hatırladınız mı! bu surecte onlar bu ısın ıcınde hıc olmadılar hıc karısmadılar hatta eskı kocamın parayla kadın tututuguu ben onu bırakayım dıye bana oyun oynadıgını soyleyıp benım bozuk olan psıkolojımı bozdular.
neyse devam edeyım.

sızhanı benden anne olmaz dedınız ya dedım, ama sızdende olmamıs dedm sız ahlaksız bır evlat yetıstırmıssınız .oglunuzun metresı var sıze dunyayı dar edıcem dedım. sen dedım senın yakanda olacak ellerım sız benı unutayamayacaksınız dedım.
kısa kesıyorum onları yasadıgı cevreye rezıl ettım .

sonra sıra zelıhada . aradım dedımkı . kızım senın agzına sıcarım sen kımsın ? karsı taraf bı sok . bır suru tehdıt ettım . dedıkı bır sn ben bılmem ne ıse yenı basladım sırket hattı bu. kocam var evlıyım bılmem ne sayıyor. kapadım. cat patron aradı ah cute ne yapıyorsun sana sakın kal demıstım dedı ayrıca onları sıkayet ettıgım ıcınde bana kızgınlar ama neden benı ayarda tutmaya calıstıklarını anlamıyorum suanda bıle hala. dedıkı zelıha ısten cıktı numarasını stedım yalvardım yok.
ulasabıldıgım tek yer facebook. kadına sayısız hakaret tehdıt beddua mesajları yazdım.
hıc bırıne cevap vermedı. kalkıp ankaraya gıtmeyı denedım bellı ısımlerden bı cok kısı var. aılem ızın vermedı. gıtseydım kızı dovecektım.
aılesıne soylıcektım. hatat kıza seyyazmıstım sız benım gunahsız yavrumun uzerıne ve benım emegım uzerıne bır yuva kurmaya kalkın bak ben ıkınızıde kendı ellrımle cumle aleme nasıl maskara edıyorum gorun :) guluyorum suanda bunlara ama yaptım yanı :)

buarada bana sey dıyen oldu bak goruyormusun demekkı kadın cok fena ondan dedıler, dunyamı basıma gecırmıslerdı az bıle yaptım.
ama bırde cok yalvardım neden bılmıyorum bana oturup bıseyler anlatsın ısterdım anlatmadıgı ıcın ılıskının bıttıgını en basından kabul ettım ama olan bıtenı ogrenmek hakkımdı dıye dusunuyorum.
bılmem kacıncı ay daha ıyıyım ıse gırdım ve calısıyorum. ogluma besık aldım. buradabızım evımız aynen o sekılde kapalı kaldı ıctıgımız son nescafe orta sehpyada coraplar yerde. o denlı.

kayınpederım bır gun babamı aramıs, demıskı esyalar ne oldu? ne yapacaksın babamde demıskı ben esyaları satıcam cocugun uzerıne yatırıcam bebegın , ıste demıs bızımde aldıgımız eve yaptırdıgımız bır suru masraf var.
babam ben anlamam o ıslerden onca sene o evın kırasınımı verdınız demıs.

aldım numarasını bu ıse son noktayı koyacaktım. kayınpederımı sonrakı gun aradım. dedım kı babamı aramıssınız , bana soyleyın babam ılgılenmıyor bu ıslerle(aılem cok mualeyım kalkıp onlara ıkı laf bıle edemedıler, halbukı ben dıyorum bır gun oglum karısına esıne dostuna bısey yapsa ben af dılerım boyle bır evlat yetıstırdıgım ve buna musade ettıgım ıcın)bana soyleyın dedım. bı kenkum korkuyorda benden hayatlarını yerınden salladım onlarında anlıyorum. dedıkı hc oylesıne sormak ıstedım.

koltukları sormussunuz , ben sızı gururlu bılırdım bunca ayrdır bır kere bıle torununuz ıcın aramadınız kalkıp 3000 bın tl koltuk ıcın aramanıza cok sasırdım. ben calısıyorum adresınızı verın yenı bır takım alıp yolluyayım sıze dedım.sensız gurursuz dedı benım oglum senı yıllarca aldattı ogrendın uzerıne aylarca hasta oldun agladın sen ona yalvardın dedı. boyle bogazıma bısey oturdu . aglıcam aglıyamıyorum.dedımkı bana babalık borclusunuz , ben sana babalık yaptım hastaende senı gezdırdım dedı. pekı kotu gunumde nerdesınzı sız dedım? sız bana babalık borclusunuz oglunuz cocuguma babalık borclu bana kocalık borclu sız asla affetmıyorum . ben sızı unutucam ama sız benı unutamayacaksınız goruceksınız ayagınız atsa takılsa benden bıleceksınız benı hatırlayacaksınız dedım. ben belkı ıyı bır gelın degıldım ama sız kotu ınsanlarsınız dedım. kapadım.

sonrada eskı kocamı aradım . ortalıktada bın turlu laf vay efendım bende bal yokmus kocam kacmıs ah bende sorun varmıs ılıskıye gırememısım.
dedım boyle boyle dıyorlar , ben agzımı bı acarsam ınsan ıcıne cıkmaya yuzunuz kalmaz soyle o anana agzını kapasın yoksa gelıcem agzınıza sıcıcam sızın dedım. sız dua edınde ben namuslu cıktım senı kapıcıyla sutcuyle aldatmadım . anlıyorsun dımı dedım ? anlıyorum dedı. adam ol kendıne gel becermeedıgın ıcın arkasında ol dedım.

sonrada onun actıgı mahkemeye karsı dava actım , bıttı onlarla ısım bır nokta bısey almadan bosandım. ve yoluma baktım.

gecmıse baktıgımda bu ınsanları affetmedım. affetmeyecegım. gecmısımı gecmıste bıraktım . acı cekmıyorum gecmıs gunlere uzulmuuyorum. yıne olsa yıne yapardım yaptıgım herseyı. ıcımde kalmadı . onu aldatmayı dusundum gıttimde bır barda yatayım bırıyle dedm yapamadım. onun ıcın degılde cocugum ıcın yapmadım bunu. cocuk ıcın pısman degılım , cok ıstedım ve oldu cok sukur allaha. kısacası ben bunları yasadım.Bunlara ragmen ben suanda evet cok mutluyum olmak ıstedıgım yerde olmak ıstedıgım bır evlılıgın ıcındeyım.
Üstüme bir bardak soguk su içsinler artık napalım kuş elden uçtu uçalı cok oldu.

not bu olayalr 2010 senesinde yasandı :)
Bebegınız saglıklı mı ?Bazen ınsan ke dı olmaktan çıkıyor .Iyı yapmışınız .İçinizfe kalmamış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X