Buda benim hayat hikayem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynı şeyler ne ?Eski eş zelıhaılemı evlendı acaba ?Yuva yıkanın yuvası olmaz derler ama
Cute 2. Kez evlenmiş, 2. Çocuğu yapmış ama yine aldatılmış. Kocasini affettigi içinde siteden ayrılmış. Anladiklarim bu kadar. Birde eski koca Zeliha ile evlenmemistir tahminim 🤣

Cute 2. Kez evlenmiş, 2. Çocuğu yapmış ama yine aldatılmış. Kocasini affettigi içinde siteden ayrılmış. Anladiklarim bu kadar. Birde eski koca Zeliha ile evlenmemistir tahminim 🤣
Tesekkur ederım .Olsun cutecim.Hayat yinede guzel .Sanırım aldatma bır virüs hibi yayılıyor.Zevkmı alıoşar acaba bılmıorum :KK43::KK43:

Madem herkes her merak ettiğini burda soruyor, üşüyenprenses nasıl ifşalandı ben de onu merak ediyorum, zaten çorba olmuş burası bi hayırsever de beni aydınlatır belki 🥳
Nasıl ıfsalanmış ?Şimdi tatlı kklar bılgı verır .Belkı alıntı yapmış olanda vardır .Benımaklım cudede.Cude bızı duyuyorsan. Ses ver

Aynı şeyler ne ?Eski eş zelıhaılemı evlendı acaba ?Yuva yıkanın yuvası olmaz derler ama
Madem herkes her merak ettiğini burda soruyor, üşüyenprenses nasıl ifşalandı ben de onu merak ediyorum, zaten çorba olmuş burası bi hayırsever de beni aydınlatır belki 🥳
Zelihayi bilmiyorum ama cok gecmeden evlenmisti musmusu.
Burcak usuyen prensesi bilmiyorum,naz niyaz derken son konuda birseyler yasanmis,ben rastgelmedim.

Önceki sayfalarda onun da adı geçti ifşalandı diye, belki bilen yazar öğreniriz 🤓
Bir üye dedi ki üşüyenprensesin konusuna 'senin aynı nick ile 2.el eşya satılan uygulamada hesabın var, ordan eşya satıyordun(galiba kendisi forumda bahsetmiş bundan) orda kendi resmini koymuşsun profile hiç öyle güzel değilsin falan dedi. Sonra bunu duyan, o uygulamayı kullanan diğer üyeler gidip kızın hesabına baktılar ve profildeki fotoğrafı hakkında yorumlar yapmaya başladılar güzel değilsin de, çirkinsin de bilmem ne diye. Öyle yani

Bir üye dedi ki üşüyenprensesin konusuna 'senin aynı nick ile 2.el eşya satılan uygulamada hesabın var, ordan eşya satıyordun(galiba kendisi forumda bahsetmiş bundan) orda kendi resmini koymuşsun profile hiç öyle güzel değilsin falan dedi. Sonra bunu duyan, o uygulamayı kullanan diğer üyeler gidip kızın hesabına baktılar ve profildeki fotoğrafı hakkında yorumlar yapmaya başladılar güzel değilsin de, çirkinsin de bilmem ne diye. Öyle yani

Teşekkür ederim 😊

Ne kadar ayıp. Kendisi dünya güzeli miymiş 😏 İnsan hiç öyle dermi yaa.. çok gıcık oldum...😡😏

Bu yazıdaki eşi değil , ikinci kere evlendi çok iyi bir baba ve esti hatta bir cocuklari da oldu , sonra onun aldattığını buldu bir şekilde ve konu açtı en sonunda burda bir cutemom vardı dersiniz deyip üyeliğini sonlandirdi. İlk cocugunun ikinci defa babasını kaybetmesine göz yumamadi bence annelik böyle birşey. İyi bir kızdı ama ben karakter olarak fazla fevri olduğunu düşünüyorum
Affetmek de bir seçimdir ama burdakiler yer bitirir di onu bu yüzden üyeliğini kapattı belki kimliğini gizleyerek yeni üyelik açmıştır kk dwn kolay kolay vazgecemiyorsun
yeni üyeliğini bulunmuyor :KK70:

ilk kez duyuyorum onu
Oo bdv'nin en meşhur ismi bence oydu. Uzun yıllar süren bir ilişki, entrikalar, ayrılıklar, evlilik, ardından boşanma, ardından hamilelik ve tekrar evlilik.. En son birbirini tutmayan birşeyler vardı. Tam hatırlamıyorum ama konularının hayal ürünü olduğunu iddia eden üyeler vardı, kanıt da sunmuşlardı, sonra ne oldu hatırlamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X