Bugün Ne Keşfettiniz?

hipatia

YİNE YENİ YENİDEN ....
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
447
2
bugün çok keyifli olduğumu.......
herşeyin yolunda ve güzel olduğunu....
yağmurlu havaları çok sevdiğimi...
bazı şeylerin bende önemi kalmadığını...
kaç gündür beklediğim haberin geldiğini...
inanılmaz mutlu olduğumu....
keşfettim...

peki sizler ...?

Son zamanlarda keşfettiklerimi aklım hala almıyor..
Sevgi dolu insanların var olduğu
Yıllar sonra bile değişmeyen güzellikleri...:asigim:
Tanımadığım kişilerin merak duygusunukaydirigubbakcemile3
Mutluyum ben!
Mutlu ediyorar beni onlar farkında bile olmadan..Şeniz

bugun aslında hayatta okadar mutlu olmadıgımı
ewlilik diye kendimi öldürdüğüm seyin böle iş güç bulasık kahır cekmek oldugunu
aslında kocam dilsiz olsaydı onu daha cok sefeceğimi
muhabbet kuşlarının tüylerine sinir oldugumu
hayatta keske demediğim hiçbirşeyimin olmadıgını we saatin 14:29 oldugunu keşfettim
akannehir

yagmuru özledigimiiii(hemde cok) insanlara kırılsamda ufacık tebessümlerinde herseyi cok cabuk unuttugumu ve sevgilime ne kdr cok asıkmışım ben yaa yıllardır böyle ama bugün daha biii cok askla uyandım :asigim: hayatta herseyden önce saglık geliyorrr bugünkü kesfim degil ama son iki haftadır bunu cok sık tekrar ediyorum kendime kaydirigubbakcemile3

bugun aslında hayatta okadar mutlu olmadıgımı
ewlilik diye kendimi öldürdüğüm seyin böle iş güç bulasık kahır cekmek oldugunu
aslında kocam dilsiz olsaydı onu daha cok sefeceğimi
muhabbet kuşlarının tüylerine sinir oldugumu
hayatta keske demediğim hiçbirşeyimin olmadıgını we saatin 14:29 oldugunu keşfettim
akannehir

canım benim döktürmüşsün yine incilerini ...sefiyom seni :teselli:

senin olmayan işi sana yıkmaya çalıştıklarında "yapmıyorum benim işim değil" i sesli olarak söylemenin ne kadar faydalı olduğunu, ne olursa olsun umrumda değil ifadesinin kişileri nasıl geri adım atmaya sevkettiğini bir kez daha keşfettim...:lepi:

Gecenin 4'ünde uyanan Alya'ya biberon maması değil kaşık maması yedirip şu saatlere kadar uyuduğunu keşfettim..:lepi:

bugün canım sıkkın kendimi yorgun hissediyorum..........
başım agrıyor.....
moralim altüst........gece 4 den beri uyumuyorum.........uykunun ne kadar önemli ve keyifli oldugnu keşfettim ...:lepi:...birazcık uyku iyi gelecek ama..uyuyamıyorumakannehir

bugün herşeye rağmen gülmenin hayatımdaki pürüzleri bir anda olsa yok saydığını ve ruhuma verdiği huzurun tadını unutulmazcasına tatmayı öğrendim .......

bu gün dişlerimi daha fazla sıkmamam gerektiğini öğrendim yoksa bu gidişle ağzımdan dolgular teker teker dökülecek ev işi yapmanın ne kadar sıkıcı olduğunu öğrendim çünkü canım hiç iş yapmak istemiyor

asla politik olmayı beceremediğimi...ve beceremeyeceğimi...
üfffffffffffffffffffffffffff...

Yörsan Ayranın en güzel ayran olduğunu..:ecrin_bebek:
Bugün değil dün iftarda keşfetmiştim..cokacimcoook

taraflardan biri avukatsa işte onun dilekçesini yazmanın ne zor olduğunu...
bir şey beğendiremiyorsun... 16.kez arandım yaahuu...

hamileliğin hormaonları çok değiştirdiğini ve psikolojik anlamda saçmaladığımı....
herşeyi kafaya takmamak gerektiğini...
kızınca anneme bile bağırabileceğimi farkettim....

bugün pazara gidip meyve sebze alıp onları taşımak zorunda olmadığımı keşfettim ve eşiminde yanımda olması için ona telefon etmem gerektiğini keşfettim ve geldi :) ...ve kapıya gelen satıcıların evde annen yok mu ? sorusundan artık çok sıkıldığımı keşfettim ...kendimi nası büyük göstercem ben ya alalala...

hiç yemediğim yapmadıgım bir yemegı yapmayı keşfettimkaydirigubbakcemile5

X