Buharlı temizlik makinaları

bır yazınızda unıteknodan memnun kalmadıgınızı iade etmek istedıgınızı yazmışsınız bende 902 aldım 3-4 kere çekyatımı sıldım kesınlıkle temızlemedı çokçok pişman oldum bır surude para verdım. iade etmek ıstıyoyorum. sız iade edebıldızmı.lutfen bana acıl cevap verırmısınız bende yorum maduruyum

Buharlı temizlik makinalarının ev tipleri yalandır. Biz Geçen ay izmirden bi firmadan aldık endüstiriyel tip biraz pahalı ya geldi ama oturduğumuz apartmanda 3 daire birlikte aldık ve çok memnunuz. Deterjan kullanmıyoruz hiç halıları koltukları perdeleri yatakları yorganları hatta utanmasam eşimi bile yıkıyacam :) Makina biraz büyük ve ağır satan kişi bize aynen şunu söyledi Bu tip makinalar suyu 150 dereceye kadar ısıttığı için küçük olamazlar bir düdüklü tencereden bile daha fazla bi basınç oluşuyormuş içerisine isterseniz size linki atabilirim şimde atarım ama ne kadar doğru olur bilmiyorum adminler bişey der belki.

İşin özü Şu deterjan kullanmadığımız için daha uzun süre temiz kalıyor koltuklar yataklar. Kalıntı yok çünkü daha sağlıklı Miyt bakteri virüs hepsi ölüyor. Sağlıklı Sonuçta

ben de buharlı temizliği uzun süre araştırmıştım, şimdi diyorum ki ;buharlı temizliği araştırırken harcadığım vakti gözümde büyüttüğüm temizliğe ayırsaydım işim çoktan bitmişti, ben mod 703 almıştım çokta memnun değilim
h2o ya baktıkça h2o nun aparatları daha kullanışlı geliyor
ama bir daha ürün yorumlarını okuyarak ürün almam

urununuzu iade edebıldınızmı

Son düzenleme:
Ben h2o kullaniyorum.cok memnunum.hatta halilarimi bile onunla temizliyorum.bakteriler vs.olsun diye,mukemmel bisey.

Ben h2o kullaniyorum.cok memnunum.hatta halilarimi bile onunla temizliyorum.bakteriler vs.olsun diye,mukemmel bisey.

siz topshop dan mı aldınız? ben de galiba ondan alıcam da şu taklit ürünlergözümü korkutuyor. orijinal olup ucuz olan yer bakınıyorum

slm lucky bende h2o x5 mop almayi düsünüyorum,lakin aklima takilan camlari iyi siliyomu? benim tek derdim cam ;/ evimin bütün odalarin camlari tavandan asagiya kadar,cok büyük ve cok yorucu,gecen gün 2 tane cami sildim ve 2 gündür yorgunlugumu atamadim,kesinlikle alcam eger iyiyse? bide fayans aralarini iyi siliyomu? halilari silme gibi bi derdim yok halilarimi hep kapali renk aldim,önceden beyazdi ve shaggy di ve asla acik renk almam..firin i falan iyi temizliyomu? oglum var 1 yasinda ve cocuklu eve gerekli diye düsünüyorum.

ve kullanan diger arkadaslar varsa bana yardimci olursa sevinirim,tsk ederim simdiden..

urununuzu iade edebıldınızmı

eşim satıcılarla tekrardan muhattap olmamı istemedi o yüzden iade koşullarını kurcalayamadım.ürünü aldım bir iki ay köşesinde yattı
geçen hafta evde tadilat yaptırdık camları silerken yerler ıslandı camda su lekeleri falan
yerleri sildim kuruması zaman aldı
tek kuru buhar ile temizlik yapan cihaz sözde buydu
anlamadım bu nasıl kuru temizlik

Kizlar bu urunu ben topshopdan aldim.

Diger bir soruya gelince ben bu aletle hic cam silmedim.bu aleti sadece alma sebebim,oglum emekledigi zamanlardi yerleri dezenfekte etmek ,halilarimi bununla temizlemek ve derz aralari icindi.simdiye kadar yaptigi temizlikten memnunum.

Merhaba h2 o yü aldınız mı top shoptan mı aldınız . Hayret ya adamlar surekli reklam veriyor ama ortalıkta kullandım memnunum yada top shoptan aldım memnun değilim diyen yok. :KK50:

Merhaba h2 o yü aldınız mı top shoptan mı aldınız . Hayret ya adamlar surekli reklam veriyor ama ortalıkta kullandım memnunum yada top shoptan aldım memnun değilim diyen yok. :KK50:

benim bir tanıdığım da topshopdan almış ve memnun. ben d ehatta ondan sonra oradan almayı düşünmeye başladım.

eBay: Neue und gebrauchte Elektronikartikel, Autos, Kleidung, Sammlerst

kizlarr bunumu alsam yoksa ho2 x5 mop mu???? bunun fiyati baya iyi geldi,ho2 biraz daha fiyati yüksek ama bunun baya bi iyi notlari var,napsamki,,acil bi cvp bu gün siparis edecem

bu dediğiniz ürün türkiye'ye geliyor mu? yoksa siz yurtdışında mısınız? ben ebaydan alınabileceğinden ve buraya gümrüğe falan takılmadan geleceğinden emin olsam böyle birşeyler de bakarım belki...

bu dediğiniz ürün türkiye'ye geliyor mu? yoksa siz yurtdışında mısınız? ben ebaydan alınabileceğinden ve buraya gümrüğe falan takılmadan geleceğinden emin olsam böyle birşeyler de bakarım belki...

slm,evet almanyadayim bende sürekli arastiriyorum,sali günü gidip bi bakacagim eger iyi biseyler bulamassam ebayden bu ürünü alcam..gümrük ödeniyormu inan hic bi bilgim yok,bunlarin baska markalari var Türkiyede,yalniz fiyati baya bi pahali:26:

Yok arkadaslar satici falan degilim ben :))))
Urunden cok memnunum ve topshopdan aldim.telefon actim bana bu urunu yollayin dedim ve aldim yani :))))))
Ha soyle bisey var birdaha topshopdan biseycik almam cunku surekli arayip bu sefer biseyler satmaya calisiyorkar.Gecen yil burnumdan gelmisti.2 gunde bir aranip size ozel indirimli bur urunumuz var diye gina getirmislerdi.

Son düzenleme:
X