Dövme Bunlara bayıldımmmmm.Bi bakın lütfen

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

masal5758

beni kategorize etme!
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2011
2.538
25
Arkadaşlar ben dövmeyi çok seviyorum fakat kalıcıyı gözüm kesmez anca geçici hint kınasıyla yaptırırım hem içim de rahat olur.Bi kaç model gördüm bayıldım,bayıldım.Arkadaşlar evde yaptım yazmış diğer topiklerde bunları evde denesem mi acaba?Daha önce evde denemede bulunan olduysa yardımcı olursa sevinirim.
Bi kez dışarda yaptırmıştım bileğime çok da güzel olmuştu.2 hafta kadar dayanabilmişti.Ama sevmiştim.Olmadı gidip güvenilir bi yerde yaptırırım.
Evde hint kınasıyla dövme yapan becerikli hatunlar hadi bi el atın şu işe.
Ben yazı istemiyorum ama bi kaç şekil var onları yapma niyetindeyim:21:
$dövme.jpg

$parmaga_tatto_yazi_modeli.jpg

$parmak-icin-dovme-modelleri-4-300x201.jpg

$parmak-icin-dovme-modelleri-12-300x300.jpg

canım ben düğünümde hint kınasının normal kına rengindekini yaapmıştım kına mal. satan bi yerden aldım içinde etiket gibi şekil kalıpları vardı düz sürüp kaldırıyodun o kadar
bi de şırınga ile yapıldıgını biliyorum aldıgın yere sorarsanda bilgi verirler sanırım :KK19:

canım ben düğünümde hint kınasının normal kına rengindekini yaapmıştım kına mal. satan bi yerden aldım içinde etiket gibi şekil kalıpları vardı düz sürüp kaldırıyodun o kadar
bi de şırınga ile yapıldıgını biliyorum aldıgın yere sorarsanda bilgi verirler sanırım :KK19:

Normal kına değil siyah olsa daha iyi olur:KK16:
Evde yapanlar varmış belki bilgisi olan vardır dedim ama çok sağol dikkate alıp yazdığın için:KK16:

X