Bunu nasıl yazacağım bilmiyorum ama evlilikte penis boyu önemli midir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Erkekler vajina tercihi yapamadıgı gibi kadinlar da penis tercihi yapmamali bence ya cok da önemli degil 5 6 7 tane görmüs olmalıyız ki karşılaştiralim sadece eşimizinkini gördüysek neye göre uzun ya da kısa diyeceğiz ki ?
E demek ki birden fazla görmüş, kıyaslama yapabiliyor.

Yani boy her şeydir diyemeyeceğim çünkü parmakla bile orgazm yaşanabiliyor. İşlevi gerçekten daha önemli. Ama 10 cm de küçük cidden
Hiç orgasm olmadım yani içeriden uyarılma nedir anlamadım üçüncü kez oldu , acaba diyorum kısa olduğu için mi uyarılmıyorum ;(

Şincik şöyle boyut önemli ise sizin için iç haznenizi de ölçmeniz lazım ki belli bir miktar dışarıda kalmasın 😂yani karşı taraftan büyük istiyorsunuz da sizin derinliğiniz kaç cm acaba 😂

bu konuda tek etken penis boyu değil. senin ve partnerinin ten uyumu önemli olan. belki büyük penis çok canını yakacak ilişki yaşayamayacaksın bir de bu açıdan düşün :)
cinsel haz ilişkide çok çok önemli ama ülkenin algısı maalesef bu konuda sığ kalıyor.
bu yüzden cinsellikten kaçan ''amaan kocam akşam yine rahat bırakmadı' diye şikayet eden kadın dolu etraf.
karşılıklı haz alınmalı ki aradaki bağ güçlensin. bunu da sadece boyla yada görmekle anlayamazsın
Bende böyle düşünerekten devam ediyorum ten uyumumuz gerçekten çok iyi iğrenmiyor her şeyi yapar ama erekte olduğunda bile o kadar küçükki bilmiyorum ilişkiye girdikçe büyür mü acaba

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X