Anket Burada haksızlık var mı yok mu?

Haksızlık yapılıyor mu yapılmıyor mu?

• Ankete Katılan
    59

Feronia

İyi ki varsın :)
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
6.289
43
Evet arkadaşlar anketimizin sorusu gayet açık...
Konu sorumluları ve adminlerimizin verdiği cezalar olsun , arkdaşlar arasında geçen diyologlar olsun bu konudaki düşüncelerinizi bekliyorum...

Son düzenleme:
Modlar ceza veremiyor.Konu sorumluları ve adminlerimiz ceza veriyor.Ban da elle veremiyoruz adminlerimizin belirlediği puanlama sisteminden otomatik ban a dönüşüyor.Onun dışında üyelerimiz ve modlarımız şikayetci oldukları konulardan kötü içeriğe basarak rahatsızlıklarını dile getirebilirler

Ben şu ana kadar haksızlığa maruz kalmadım.
Olduğunu da düşünmüyorum. Herkes gerekeni yapıyor bence.
Bu saatte bile hala konular takip ediliyor ve gerektiği gibi davranılabiliyorsa
bence sorgulamak yerine tebrik ve teşekkür etmek daha doğru olur.
a.s

bence sitenin bazi kurallari var herkes uyduktan sonra neden ban yenilsinki,demekki kurallara uyulmuyorki adminlerde banliyor,ben bir seneden fazladir giriyorum hic ban yemedim konulari okurken fevri davranmamak lazim mesela cinsellik bolumunde basinda diyorki rahatsiz olacaksaniz ne girin nede yorum yapin biri konu aciyor karsi goruslu kisi direk msj yaziyor,madem rahatsiz oluyorsun yazma cvp baktin sana uymuyor neden cvp yaziyorsun benim ornegim en kucugu....cok rastladim fikirlerime uygun olmayan yazilar ama burasi bi paylasim sitesi diyorum ne gerek var diyip cikiyorum benim fikrim hayir yapilmiyor

ben defalarca banlanmışş biri olarakk şunu söyliyeyimki
banımı anlımın hakıyla aldımm:jeyyar: yanii hakettimm :lepi:
yaniii ne diyoruzz kaşınmazsakk kaşımazlarr
mapıs hayatıda güzell yaa benn sefiyomm:roflol:
:asigim:

haksizlik yapildigini sanmiyorum,
yada ben karsilasmadim,
haketmeyen niye ceza alsinki sositososito

Mesela ben bazen yapıldığını düşünüyorum...
Onun için sizin düşüncelerinizi merak edip böyle bi anket açmak istedim.

ben haksizlik yapildigini dusunmuyorum.ne zaman yardima ihtiyacim olduysa gayet yardimci oldular.bir sikayetim oldugunda dikkate alindim. cok memnunum ben siteden.

bie kere elif tarafından haksız ban yemiştim....SOHBETTEN ATILMIŞTIM.....3 GÜNDÜ SANIRIM ODA..
bana sataşan biri yüzünden......AMA GENEL OLARAK DAVRANIŞLAR ...SEVİYELİ VE ADİL.......

ben düsünmüyorum, bir sorun oldugu zaman hemen yardimci oluyorlar kac kere yasadim...
bana gelince bende bir kere banlandim ama haketmistim cünki birisiyle tartsimaya girmistim forumda ama yoksa hic bir sekilde olumsuz birsey yasamdim adminler tarafindan

...Sadece Ceza Verilen...
Sebep: Site içinde karşılıklı tartışma
25-12-2008 00:34 20 / 05-06-2010 21:13

14-12-2008 02:25 20 / 05-12-2009 21:13

08-12-2008 22:13 20 / 06-06-2009 23:13

Haklısınız burada haksızlık var. Site kuralları gereği 3. kez ceza alan üyenin üyeliği siliniyor fakat siz yukarıda yazdığım tarih ve saatlerde 3 ceza almışsınız ve üyeliğiniz silinmemiş.

Bu haksızlık...

şimdiye kadar hiç ceza almadım nedenleride bellidir zaten
sitenin kendine göre haklı kuralları var bunlara uyulduğu takdirde sıkıntıda olmuyor

25-12-2008 00:34 20 / 05-06-2010 21:13

14-12-2008 02:25 20 / 05-12-2009 21:13

08-12-2008 22:13 20 / 06-06-2009 23:13

Haklısınız burada haksızlık var. Site kuralları gereği 3. kez ceza alan üyenin üyeliği siliniyor fakat siz yukarıda yazdığım tarih ve saatlerde 3 ceza almışsınız ve üyeliğiniz silinmemiş.

Bu haksızlık...

Bu kimin için yazıldı

ben de düşünmüyorum mod ve konu sorumluların taraf tuttugunu ve haksızlık yaptıgını
yalnız söyle birşey farkettim adminlerin ikisi de bay ve sanki biraz asabiler ve eleştiriye açık değiller
sitenin yazılım kısmıyla da bilfiil kendileri ilgileniyorlar sanırım, hani herşey ellerinde gibi, "kızdırmayın bizi kapatırım siteyi" havası veriyorlar gibime geldi
tabi yakından tanımıyorum kendilerini
bunlar sadece benim net ortamında da olsa hissettiklerim

bende bir kere ceza almıştım 1 günlük
ama haklı yere almıştım

haksızlık olduğunu düşünmüyorum sitede

Kazen, yazdığın yazı üzerine ceza aldığım tarihlere baktım ve evet bana yazmışsın bunu.
Burda bu soruyu sorarken kk da ki bütün arkadaşlarımın ne düşündüğünü öğrenmek istedim.
Burda herkes fikrini söylüyor ama nedense karşı fikirde olan biri çoğu zaman ceza alıyor ya da ikisi...
Sebepte site içinde karşılıkle tartışma...yada ima da bulunma.Oysa o kişi ile diğer kişi sadece kendilerini daha iyi açıklama yoluna giderken tartışma adı altında uzaklaştırılıyor...Bize göre tartışma olmayan şey size göre tartışma... Ayrıca şöyle bir şeyde var diyelim ki gerçekten bi tartışma oldu seviyeli bi şekilde insanları incitmeden söylenilen sözlere dikkat edererek bi konu üzerinde tartışılıyor.. Bu uzaklaştırmak için bi sebepmidir konu kapanır orda herşey biter...Siz biri ile tartışırken yada konuşurken imada bulundunuz diye o ortamdan men mi ediliyorsunuz. O ortama o yere bir daha sokulmuyormusunuz?Burda yapılan şey de aynı bu şekilde...
Ben aldığım cezalar sonucunda pes yani bunun için mi ceza aldım diyorum...Ayrıca aldığım iki cezanında neden olduğu hala özel msjlarımda var...
Ve şunuda belirtmek istiyorum yeniden evet bu sitede gerçekten haksızlık yapılıyor çoğu zaman.Ve biz hep susmak zorunda kalıyoruz çünkü yetkiler sizin elinizde ve biz fikrimizi söyleyemiyoruz çünkü fikrini söylersen ceza alırsın yada banlanırsın... Bu haksızlık değil mi? Ayrıca bi mod bana uzun yazışmalar sonunda hastamısın diye hitap ederken o bir ceza almazken bizim kendimizi anlatma çabamız hep ceza ile sonuçlanıyor...
Lütefen adil olalım​

Ayrıca haklı olarak aldığım cezanın her zaman arkasındayım evet yaptım hatalıydım demesinide bilirim ama tersi olunca haksızlık bu da denmeli.Neyse bu bir anket burda tartışma yapmıyoruz.

Diğeri işaretledim çünkü sadece kendimi biliyorum. Bana hiç haksızlık yapılmadı (şimdiye kadar).Asla asla demem.... :1ninca:

bende haksızlıkla karsılasmadım
bır cok kez uyarı aldım banlandım ve hakettıgımı dusunuyorum
bence gayet adıl davranıyor gorevlı arkadaslar

X