Burmum eğrimi

seni üzmek istemem ama bişeyler yalnış yapılmış belli bu nasıl ödem bende yaptırdım burnumu hiç böyle bişey görmedim nefes ama sorunu yaşarsın burun delikleriniz daracık
Benım şuan sıkıntım sağ burun kanadım asırı yumuşak sol asırır sert buda yamuk gözüküyor

Ödem farkı olur mu burun kanatlarında acaba başta herşeyn eşittı bantı cıkarınca anı sıstım sonra sağ kanat ındı
Evet farklı olur yatış pozisyonun bile etkiler saga sola yatma birikiyor ödem.. dikişlerin alınmayacak mı

10 şubat 2024de burun ameliyatı oldum burum kemerli ve sola devıasyon vardı ayrıca genız eti bunlar ıcın estetikle beraber ameliyata karar verdım ama şuan asırı psikolojim bozuldu burhm resmen yamuk sağ burun kanadım çökmüş gıbı bu ameliyatı olan varsa bakabılır mı duzelebılır mu yoksa tekrar mı ameliyat olacagım
çok fazla ödem var herkesin burnu 2 haftayken öyle görünüyor plastik bir şey verdi mi doktor nostril retainer kullanmanız gerekiyor 3 ay boyunca günde 12 saat. burun deliğini şekillendiriyor.

Bugün 32 gün oldu halen aynı sekıldeyım sağ kanadım yumuşak burun kanadı ızı var sol sert yuvarlak gelıyor

X