Burmum eğrimi

Ameliyat olalı daha 18 gün olmuş herhangi bir ilaca karşı alerjiniz yoksa ödemler için bromelain takviyesi kullanmaya başlayın ince derili olduğunuzu da söylüyorsunuz 3 aya hafifler şekli içinde 6 aydan önce hiçbir şey belli olmaz.

Konuştum şuan yenı ve ödemli olduğu beklememi ve kımseye gostermeyın dedı böyle şey olur mu asırı üzgünüm para verip yamuk burunlu oldum resmen
kimseye gorstermeyin ne alaka isime gucume bakmayacak miyim deseydiniz . millet gorecek yani. off bu doktorlar saka mi bende ayniyim 1 senedir mahvolmusum. gevmis olsun

Yani burnunuzda çok ödem var gibi inanılmaz şişmiş her bünye aynı olmuyor burun ameliyatı sabır işi.Şeklinin oturması zaman alacak ancak dediğim gibi siz doktorunuzla konusun ödem için bir şeyler yapsın

Yani burnunuzda çok ödem var gibi inanılmaz şişmiş her bünye aynı olmuyor burun ameliyatı sabır işi.Şeklinin oturması zaman alacak ancak dediğim gibi siz doktorunuzla konusun ödem için bir şeyler yapsın
Yanı normalde böyle idi 15 gün bantı çıkardım suankı yamukluk oldu anlamadım bende

Eklentiler

• IMG_20240228_153241.jpg
    IMG_20240228_153241.jpg
    131,4 KB · Görüntüleme: 96
Canan merhaba, enfeksiyon olabilir mi başka doktora gitme imkanın varsa çünkü bu şişlik normal durmuyor 20 gün az bir süre değil şekli belli olur kabaca burada bı genişlik var eski burnun ince baya

Canan merhaba, enfeksiyon olabilir mi başka doktora gitme imkanın varsa çünkü bu şişlik normal durmuyor 20 gün az bir süre değil şekli belli olur kabaca burada bı genişlik var eski burnun ince baya
Evet şuan zaten asırı sıs eskı burnuma göre baya farklı zaten ek bısıde koyulmadı kı böyle olsun amelıyat olduğum hafta grıp de oldum ama hala sısler ınmedı hatta alcı bant çıkınca o kadar sıstıkı şok oldum gözlerimın altı dahı bugün 20 gün oldu hala sıs

gozlerinizin alti sis olmasi normal benim morluklar bile bir aya ancak gecmisti. Ama burun alti kisminizdaki yara bana normal gelmedi dikisleri ozensiz atmis ve yara olmus gibi. bol antibiyotikli krem surun odem atici seyler icin maydanozu falan kaynatin ne bileyim bol su icin bunlar belki odemlere iyi gelir. cok gecmis olsun

gozlerinizin alti sis olmasi normal benim morluklar bile bir aya ancak gecmisti. Ama burun alti kisminizdaki yara bana normal gelmedi dikisleri ozensiz atmis ve yara olmus gibi. bol antibiyotikli krem surun odem atici seyler icin maydanozu falan kaynatin ne bileyim bol su icin bunlar belki odemlere iyi gelir. cok gecmis olsun
Burun altı orta yan dıkısler zaten hala ıyılesmedı yaraya dönüştü grıp olmuştum ilk hafta hapsırma öksürme de etkılemıstır bılmıyorum benım vücudum yarayı iyileştirmedı halen antibiyotikli krem kullanıyorum ama dıkıs ıplerı çok geç atıyor bugün mesela bıtanesı düştü dıgerlerı çekmeye gelmıyor sağlam halen acıyor

anliyorum benim bi sene oldu cikdim cok hassas bunu bilerek ameliyat oldum salak kafam bi sene olmasina ragmen orda iz var gecmedi yani. umarin sizin gecer benim burnum rezil durumda

10 şubat 2024de burun ameliyatı oldum burum kemerli ve sola devıasyon vardı ayrıca genız eti bunlar ıcın estetikle beraber ameliyata karar verdım ama şuan asırı psikolojim bozuldu burhm resmen yamuk sağ burun kanadım çökmüş gıbı bu ameliyatı olan varsa bakabılır mı duzelebılır mu yoksa tekrar mı ameliyat olacagım
Gecmis olsun. Bende 16 şubatta oldum. Şikayetim sizin gibi sol kısımda deviasyon nefes sıkıntısı vardi. Suan burnunuzda epey ödem var. Benim burnum çok şiş ve yamuk gelmiyor bana.

10 şubat 2024de burun ameliyatı oldum burum kemerli ve sola devıasyon vardı ayrıca genız eti bunlar ıcın estetikle beraber ameliyata karar verdım ama şuan asırı psikolojim bozuldu burhm resmen yamuk sağ burun kanadım çökmüş gıbı bu ameliyatı olan varsa bakabılır mı duzelebılır mu yoksa tekrar mı ameliyat olacagım
burnunuzda ödem var şu an, daha 20 gün bile olmamış.. hemen moral bozukluğu yaşamayın, burnun tam oturması 1 yılı geçiyor..

Tabıki tam oturması 1 sene oluyor ama şuan sağ burun delıgı yukarda sol asagıda duruyor önden bakınca
sizin için kendi fotolarımı çektim, özelden atacağım..
ben ameliyat olalı 5,5 yıl oldu, burun deliklerim eşit değil ama ameliyat olmadan önce de öyle miydi hatırlamıyorum.. ben pek umursamıyorum, zaten karşıdan bakınca belli olmuyor

sizin için kendi fotolarımı çektim, özelden atacağım..
ben ameliyat olalı 5,5 yıl oldu, burun deliklerim eşit değil ama ameliyat olmadan önce de öyle miydi hatırlamıyorum.. ben pek umursamıyorum, zaten karşıdan bakınca belli olmuyor
Şuanda bana bakan yamuk dıyor karsıdan görenler hemen farkedıyor yani bişi demesem bıle ve orta yerı iç yanlar asırı yara halende halen dıkısler atmadı yaralar sısık seklınde ıyılesme surecımde sıkıntılı gecıyor yanı antibiyotik ilaç bıtırdım halende antibiyotikli krem sürüyorum ama gecmıs degıl süreç çok yavaş oluyo

Konuştum şuan yenı ve ödemli olduğu beklememi ve kımseye gostermeyın dedı böyle şey olur mu asırı üzgünüm para verip yamuk burunlu oldum resmen
seni üzmek istemem ama bişeyler yalnış yapılmış belli bu nasıl ödem bende yaptırdım burnumu hiç böyle bişey görmedim nefes ama sorunu yaşarsın burun delikleriniz daracık

seni üzmek istemem ama bişeyler yalnış yapılmış belli bu nasıl ödem bende yaptırdım burnumu hiç böyle bişey görmedim nefes ama sorunu yaşarsın burun delikleriniz daracık
Nefes alıyorum sıkıntı yok ama görüntü sıkıntılı bugün 25 gün oldu bu sekılde

Eklentiler

• IMG_20240305_154416.jpg
    IMG_20240305_154416.jpg
    107,3 KB · Görüntüleme: 65
X