Burnum şişti yardım edin lütfen:(

lattemmmmmmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2020
2
0
22
Merhabalar size bir şey danışmak istiyorum. 10 gün önce burun estetik ameliyatı oldum. çok büyük ve kemerli bir burnum vardı. ameliyatın 1.haftasında tamponlarım ve burnumun üstündeki atel çıktı, ilk görüşte burnumu oldukça beğendim. Fakat dünden beri farkediyorum ki burnumun ortasından başlayıp uca doğru giden bir şişlik var ve bu şişlik dolayısıyla yandan bakıldığında burnumda hafif bir yükselti görülüyor (küçük bir kemer gibi) Evet burnumun şuan oldukça ödemli olduğunu biliyorum fakat 1.haftada böyle bir şey yoktu, ödemlerin artık inmeye başlaması gerekmiyor mu yani 9.günde burnumun bu hale gelmesi normal mi? tekrar eski haline gelecek mi sizce?

Youtubeden cok video izledim dikisler kurusun diye merhem veriyorlarmis doktorlar ve cogununkide sisti tam 2 hafta boyunca anca sislik indigini duymustum bence normaldir siz yinede dikkat ediniz ordamdan havadan enfeksiyon gibi seyleriniz olmasin.
Allah sifa versin cok gecmis olsun.

Merhabalar size bir şey danışmak istiyorum. 1 gün önce burun estetik ameliyatı oldum. çok büyük ve kemerli bir burnum vardı. ameliyatın 1.haftasında tamponlarım ve burnumun üstündeki atel çıktı, ilk görüşte burnumu oldukça beğendim. Fakat dünden beri farkediyorum ki burnumun ortasından başlayıp uca doğru giden bir şişlik var ve bu şişlik dolayısıyla yandan bakıldığında burnumda hafif bir yükselti görülüyor (küçük bir kemer gibi) Evet burnumun şuan oldukça ödemli olduğunu biliyorum fakat 1.haftada böyle bir şey yoktu, ödemlerin artık inmeye başlaması gerekmiyor mu yani 9.günde burnumun bu hale gelmesi normal mi? tekrar eski haline gelecek mi sizce?
Evet ameliyattan bir kac gun sonra benim arkadaşın da ödemeleri arttı. Hatta olmayan yerde ödem cıktı . Kemer gibi görüntüler olabiliyor ama sonra geçiyor. Ilk haftalardaki ödem diğer haftalarda biraz daha artıp öyle azalıyor bazı burunlarda. Öyle olmasa ameliyatta çekilmiş foto gibi kalırdı Hep.

Merhabalar size bir şey danışmak istiyorum. 10 gün önce burun estetik ameliyatı oldum. çok büyük ve kemerli bir burnum vardı. ameliyatın 1.haftasında tamponlarım ve burnumun üstündeki atel çıktı, ilk görüşte burnumu oldukça beğendim. Fakat dünden beri farkediyorum ki burnumun ortasından başlayıp uca doğru giden bir şişlik var ve bu şişlik dolayısıyla yandan bakıldığında burnumda hafif bir yükselti görülüyor (küçük bir kemer gibi) Evet burnumun şuan oldukça ödemli olduğunu biliyorum fakat 1.haftada böyle bir şey yoktu, ödemlerin artık inmeye başlaması gerekmiyor mu yani 9.günde burnumun bu hale gelmesi normal mi? tekrar eski haline gelecek mi sizce?
1 sene boyunca yani burun tam oturmadan ödemler hep geder bi gün uyanırsın sağ tarafın sola doğru daha şiş olur bi gün uyanırsın tam tersi olur o yüzden endişe etme net şeklin 3. Ayda belli olur ondan sonda burnun zayıflamaya yani şişliklerin inmeye başlar. Telaş yapma sabırla bekle. Çok kafana takıyorsan doktoruna kesinlikle sor yoksa için içini yer .

Merhaba konu sahibi, bende 16 Eylül de ameliyat oldum ve tam da sizin yaşadığınız sorun gibi atel çıktığında gayet güzel olan burnum da son üç gündür kemer oluştu :KK43: Doktor şişliktir diyo ama önceden kemer olan yerde belirdiği için çok tedirginim. Bir de burun ucum oğlumun başına çarpmıştı, sert bişey değildi ama acaba ondan mı oldu diye kendimi yiyiorum. Sizin kemer görüntüsü gitti mi? Son durumunuzu yazarsanız çok sevinirim

X